USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Пенсійний вік для жінок збільшать у 2021 році. Назвали дату

4 Січня 2021 13:51
В Україні з 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок збільшиться з 59,5 до 60 років. Це стане останнім етапом посилення вимог, який почали реалізовувати ще 2011-го.

Про це йдеться в заяві Пенсійного фонду України, передає Обозреватель.

«У 2020 році пенсійний вік для жінок до 1 квітня становить 59 років, з 1 квітня – 59 років і 6 місяців. З 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок буде 60 років», – зазначено в повідомленні.

Відзначимо, що після 2021-го підвищення пенсійного віку не передбачено. Разом із тим, частина українців, як жінок так і чоловіків, виходитимуть на заслужений відпочинок у 63 або 65 років. Це пов’язано з посиленням вимоги щодо стажу.

Зауважимо, що в Україні пенсійний вік один із найнижчих в Європі. У багатьох сусідніх країнах вік виходу на заслужений відпочинок уже підвищили до 63-65 років. Замість перегляду правил для всіх із 2017 року діють гнучкі правила: ті, хто не виконав вимоги щодо стажу, виходитимуть на заслужений відпочинок пізніше. А решта може, як і раніше, отримувати пенсію із 60 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
жiнка Показати IP 4 Січня 2021 14:08
Спасибi!
Клава Показати IP 4 Січня 2021 14:19
безробіття, відсутність контролю за роботодавцями і нереальні вимоги стажу, порожній ПФ.. держава "вмиває руки" ?..
Нострадамус Показати IP 4 Січня 2021 14:32
Ще б про розмiр пенсiй в Eвропi згадали!...
Пилип Орлик до Клава Показати IP 4 Січня 2021 14:53
Дозвольте, я до вашого тексту додам: держава не тільки "вмиває руки"?!!!, держава під назвою Україна - вмирає?!!!
К.лучанин до Пилип Орлик до Клава Показати IP 4 Січня 2021 16:38
І за це ми в 1991р голосували? Хто б міг подумати в буремні 90-і що таке може статись з Україною. Ми розчистили дорогу у владі для злодіїв, корупціонерів, та майбутніх олігархів. Вибачте мене , але комуняки навіть до такого маразму не доходили. Приклад, БІЛОРУСЬ! В нас свідомо розвалили економіку держави. Згадайте приватизацію за ваучери. Пенсійна реформа у нас повинна була здійснитись вже давно , але не такими дискримінаційними методами. Пенсіонери в нас стали самою злиденною категорією населення, яку просто списала влада .Життя на пенсії в Україні втрачає свій сенс, бо людина вже не може себе утримувати.
А до К.лучанин Показати IP 4 Січня 2021 17:37
але ж хто винен? в білорусі мінімальна пенсія 150 дол. медицина безкоштовна! а ми усе життя вибираємо недолугих президентів а тоді посипаємо голову попелом! Украіна з найбагатших стала найбіднішою в Європі! хто винен? папуаси?
К.лучанин до А Показати IP 4 Січня 2021 19:17
Так Ви ж самі і відповіли на своє питання. Поки виборці прийдуть до тями.Україна розвалиться. Треба всім виборцям зрозуміти , вибирати треба не протестами проти когось, як це було на минулих виборах , а обирати гідних цієї посади політиків-ПАТРІОТІВ, тільки не популістів. Я Зе не сприймав як президента, бо він ніколи в політиці не був , Він не є державником, це молоде зелене з підвішеним язиком і тільки. Жодного пункту своїх обіцянок не виконав за 2 роки. ВІн не спрможний керувати державою.