USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

Пентагон підтвердив, що саме Росія завдала ракетного удару по вокзалу в Краматорську

9 Квітня 2022 09:02
У Пентагоні підтвердили, що скинуту на натовп на вокзалі у Краматорську ракету з комплексу «Точка У» випустили росіяни.

Про це повідомив високопоставлений чиновник Міністерства оборони США на закритому брифінгу для журналістів 8 квітня, передає УНІАН.

«Очевидно, ми не купилися на заперечення росіян про те, що вони не несуть відповідальності за цей ракетний удар. Спочатку вони заявили про успішний удар, але потім заперечили це, як тільки надійшло повідомлення про наслідки», – повідомили у Пентагоні.

Пентагон також вважає, що Росія задіє 18-ту мотострілцьку дивізію ЗС РФ, сформовану в 2021 році, для наступу на Краматорськ.

Дивізія складається з трьох мотопіхотних полків, а також бронетанкового полку.

«За нашою оцінкою, очікується, що їх застосують там, де атакували залізничний вокзал. Ми бачимо переміщення підрозділів і застосування сили в цій зоні», – повідомив високопосадовець Пентагону.

Читати ще: Росіяни сплановано вдарили по вокзалу Краматорська «Точкою-У». Опублікували докази

«Це головний залізничний вузол східної частини України. І це дуже стратегічне місце. І ми бачили, як вони намагалися перемістити сили до Краматорська, де розташована ця залізнична станція», – додав він.

Нагадаємо, за попередніми даними, внаслідок ракетного обстрілу залізничного вокзалу в Краматорську загинули 50 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus