USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Перед будівлею облради - тисяча мітингувальників

20 Лютого 2014 12:55
Не менше тисячі лучан зібралося перед будівлею Волинської обласної ради під час 23-ї позачергової сесії.

Сьогодні, 20 лютого, мітингувальники почали збиратися на Київському майдані. Присутні як студенти луцьких вишів, так і люди поважного віку. Перед входом у будівлю встановили мікрофон, виступають представники студентства та інші небайдужі лучани.

Тим часом у сесійній залі збираються після перерви депутати, оголошують результати таємного голосування за відставку Володимира Войтовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
1 Показати IP 20 Лютого 2014 13:08
Телята.
Шкода Показати IP 20 Лютого 2014 13:09
Раніше не вірилось, що на Волині аж стільки неадекватних людей. Радіють з того, що Войтовича зняли. Ну ну. Тепер Вітер буде керувати ВОР, от тоді згадаєте.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:19
А що це за сц***ха з рупором?
Я до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:41
ця сц****ха Оля Кревська, разом з мамою воюють
+1 до Я Показати IP 20 Лютого 2014 14:21
мама КревськоЇ рветься на місце Войтовича, аж землі під собою не чує і доцю треба десь прилаштувати ,бажано при владі, ось і стоять удвох. Використанці,
я до +1 Показати IP 20 Лютого 2014 15:25
а Бондар у них кум, чекають коли вернеться до влади в ОДА або Облраді і зробить їм місця, розмічтались , ха
Вчіться рахувати Показати IP 20 Лютого 2014 13:23
І де ті тисячі?? Тисячі на роботі, заробляють гроші, з яких платять податки на пенсію тим старим бабам, які перед ОДА вищать! Та ш**лава з рупором в житті копійку заробила?
Мандела до Вчіться рахувати Показати IP 20 Лютого 2014 13:31
Стоять ті хто хоче щось міняти, тобі хто мішає заробляти? Тільки ти проплачуєш в бюджет утримання також снайперів,які вбивають молодих пацанів у Київі.
Лучанин до Мандела Показати IP 20 Лютого 2014 13:48
Ти на майдані геть здурів!!!!!!!!!!! Яких снайперів??????? З тих бюджетних грошей живуть мільйони соціальнонезахищених людей, дитбудинки. Хоча, кому я це пояснюю, ти ж бидло зомбоване, і скоріш за все малолітнє! Твої батьки також під ОДА, чи на роботі?
Бог до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 14:06
Не живуть, а існують. І то, не мільйони. А за образи безпідставні - коли прийде час я тебе до себе не візьму.
вася Показати IP 20 Лютого 2014 13:31
а ви думаєте вам з опопзиції хтось зробить життя прекрасне без роботи а з грошима і відпочинком наївні ви Войтович вчитель і хороша людина а це агресивні люди ви ж вчора бачили як вони знущались
тьотя Показати IP 20 Лютого 2014 13:34
Повилазили студенти і старі баби! А всі адекватні люди на роботі забеспечують життєдіяльність міста!!!!!!!!!!
оксана до тьотя Показати IP 20 Лютого 2014 15:12
як?? строчачи коменти в інеті??! оце так такі "тьоті" забезпечують життєдіяльність міста!
просто думка Показати IP 20 Лютого 2014 13:37
соромно читати Ваші коментарі під кожним постом, соромно, що живу з такими людьми, як Ви в одному місті, яких не цікавить нічого, що в ньому коїться, соромно, що переходите на особисті образи, не знаючи елементарної ввічливості. сидіть і далі за комп'ютерами, пишіть про своє незадоволення, бо ж саме з таких як ви, напевно, творитиметься Україна?
ля ля Показати IP 20 Лютого 2014 13:44
Соска біла з рупором прикольна, її би дітей рожати а не в політику лізти
Волинянка Показати IP 20 Лютого 2014 13:56
І це малі сученята наше майбутнє? Жах!
Свідомий Показати IP 20 Лютого 2014 14:03
Молодиця із мегафоном ніхто інша як Ольга Кревська, яка восени 2012-го року увійшла до складу Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів України... Ця рада для тих хто не знає, є дорадчим органом Уряду, який очолює міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. Її основні завдання: координація дій органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики в молодіжній сфері... Отакі справи, ТАВАРІЩІ.... це що означає ШАНОВНІ мої... Вчора піддакувала Табачнику-русофілу, а сьогодні із мегафоном за народ.... Абсурд і єрЄсь!!!!!
Табачник... Показати IP 20 Лютого 2014 14:07
да да да)))) ГИ-ГИ-ГИ.... Оля, я тебе вибачу...
Я до Табачник... Показати IP 20 Лютого 2014 15:14
вона там стоїть з рупором, бо її мама вже давно їй місце гріє
отак до Я Показати IP 20 Лютого 2014 15:32
Кревська не лише доці місце гріє,а й собі може щось урве, Простою вчителькою треба працювати,а вони люблять халяву, значить треба у владу.
Іван Показати IP 20 Лютого 2014 14:18
Да ,які ви розумні я дуже радий,що проацюю і плачу податки, а одержую копійки для того,що всякі фальситфіковані інвалдіи, псіхи, які ні ******* не робили одержували пенсії. Хватить жити за чиїсь рахунок
Луцьк до Іван Показати IP 20 Лютого 2014 14:25
А що, отрмують тільки фальсифіковані? При чому тут це?? Їм медичні довідки в ПР видавали? Чи лікар з ПР? Гвандиш аби гвандіти!
Ого Показати IP 20 Лютого 2014 19:13