USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.62 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Як Войтович подав у відставку. ПОДРОБИЦІ

24 Січня 2014 18:00
Учасники велелюдного мітингу та активісти луцького Євромайдану змусили голову Волинської облради написати заяву про звільнення.

Піти у відставку вимагали від Володимира Войтовича депутат Верховної Ради України Євген Мельник, депутати Волинської обласної ради та активісти луцького Євромайдану. Йому повідомили, що у разі, якщо він не напише заяву про звільнення, люди з Майдану увійдуть в його кабінет. Для того, щоб висловити свою позицію та написати заяву, Володимиру Войтовичу дали п’ять хвилин. Голова Волиньради спочатку запевняв, що не має стосунку до крові, яка проливається в Україні. З його слів, він позиціонує себе, як службовець який працює та повинен забезпечувати результат для того, щоб структура працювала. Під час виборів у Волиньраду він, мовляв, отримував перемогу не як партійний діяч, а завдяки людським якостям.



У відповідь активісти закликали Володимира Войтовича «не читати лекції», а якнайшвидше писати заяву, адже мітингувальники готові штурмувати приміщення облради. Під час розмови декілька тисяч мітингувальників під стінами будівлі вимагали його відставки. Знадвору було чутно, як вони скандували «відставка».



Голова облради намагався випросити годину для роздумів, проте євромайданівці були невблаганними. Відлучившись на декілька хвилин у кабінет, Володимир Войтович повернувся з заявою про звільнення.

«Прошу вирішити питання про моє звільнення із займаної посади заради громадянського миру на Волині і в Україні. Якщо моє рішення на це вплине, я вважатиму, що я виконав свій громадянський обов’язок», - йдеться у заяві.

Написати заяву про звільнення змусили і його першого заступника Юрія Лобача.







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Зек Показати IP 24 Січня 2014 19:50
Гузь- полный д****ка, хамло и пид.. Хочет и он теперь хапнуть засчет вас, волыняне!
лучанин Показати IP 24 Січня 2014 20:15
повністю підтримую. такі як гузь дескредитують старання простих українців на майданах. як подивлюсь хто на цій хвилі лізе до влади, то починую думати що старі не такі вже і погані. Люди жиніть того гузя і шибу мітлою, не ведіться на них
Лучанину до лучанин Показати IP 25 Січня 2014 10:14
Тобі до Гузя ще далеко с...и. Досить дивитися і думати, шуруй на майдан.
V. Показати IP 24 Січня 2014 21:19
Таке відчуття що Гузь якийсь невихований інтернатівець і хамло. А Борька Молодець не піддався на провокації і врятував Волинян від побоїща. Борис Петрович герой України. Слава Україні!!! Героям слава!!!
молодєц до V. Показати IP 24 Січня 2014 21:22
в тебе в штанах.в голові брєд.ти хоть знаєш данбасс про що пишеш?з горловкі?
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 21:43
гузь хамло
Гузь м... Показати IP 24 Січня 2014 21:46
одне скажу мало людей було. було б удвічі більше рада була б за 20 років вперше народною
наталя Показати IP 24 Січня 2014 22:05
Войтовича шкода. Гузь КРИКУН і НІКЧЕМА. Бридко дивитися на таку "шавку".
1 Показати IP 24 Січня 2014 22:09
таким як Гузь не місце в опозиції...виховання 0... позор...
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 22:41
Гузь прийшовши на майдан в руки рупор міцно взяв. Краще б віника тримав і дороги підмітав.
Кася Показати IP 24 Січня 2014 23:22
Гузь би***!!!!! І не дай Бог йому до влади доступитися!!! А такого порядного як Войтович-більше не буде!!!!!!!!!
За Гузя! Показати IP 24 Січня 2014 23:41
Хоч хтось із Вас тролі сьогодні там був, якби не Гузь були б сьогодні у нас 2 Черкаси із затриманими людьми, спаленою ОДА, ви цього шавки хочете?
Анонім до За Гузя! Показати IP 25 Січня 2014 09:43
шавка ГУЗЬ .Це ВИ придивіться який "інтелект "лізе до влади.Два слова зв,язати не може, а агресіі не позичати.
Слава Україні! Показати IP 25 Січня 2014 01:34
Якби не Гузь то на Волині націоналістична ідея не була би дискредитована у такій мірі! Провокатор, брехло і крикун! Не скажу щоб я був прихильником Войтовича, але не дай Бог на Волині такого керівника як Гузь!
я Показати IP 25 Січня 2014 07:48
Чого видалає сайт всі повідомлення про Башкаленка? Сам декілька разів писав. Спочатку появляється, а через 10-15 хвилин подівається.
Кіра Показати IP 25 Січня 2014 11:20
Тих гузів і подібних йому треба гнати в шию-це позор для України, там ще один бігає виганяльщик-нероба антипенко(не піднімається рука з великої букви написати) -кругом вже наробив-то дайте тепле місце. Люди, чого ви такі нехитрі і ведетесь на таких придурків?