USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Перекритий міст на Рівненській: як їздить транспорт. ОНОВЛЕНО

24 Грудня 2016 17:07
Рух громадського транспорту у Луцьку через перекриття шляхопроводу на вулиці Рівненській організовано вулицями Дубнівська, Задворецька та Карпенка-Карого.

Про це йдеться на сторінці спільноти Громадський транспорт Луцька Вконтакте.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 24 грудня, в результаті перекриття мосту на вулиці Рівненській міський транспорт працював за зміненими маршрутами: автобуси в об'їзд через вулиці Дубнівська - Карпенка-Карого або Задворецька-Карпенка-Карого, а тролейбуси курсували лише до Київського майдану, в результаті чого міські автобуси рухалися вулицями, де не пролягає жоден маршрут.

На жаль, проспект Відродження та Гаразджа сьогодні були без електротранспорту.
На сайті міської ради розмістили повідомлення, як змінено напрямок руху тролейбусів на час ремонту мосту:

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, міст перекритий у зв’язку із виконанням ремонтних робіт з 9 години 24 грудня і до завершення робіт .

Зазначимо, міст ремонтують уже понад півроку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
перехожий Показати IP 24 Грудня 2016 18:38
перекрили все таки назавжди?((( якщо ні -то коли завершення?
Анонім до перехожий Показати IP 25 Грудня 2016 09:53
Це не міст-це шляхопровід. Мости над річками.
Теремно Показати IP 24 Грудня 2016 19:12
А що таке ЗД Вокзал?
кеп до Теремно Показати IP 24 Грудня 2016 20:47
залізнодорожний. чи ви ще не відвикли від железнодорожного?
Анонім Показати IP 24 Грудня 2016 20:46
А чому стоїть поліцейська машина за знаками. Шо поліцаям нема що робити? Кашмар!
59 Показати IP 24 Грудня 2016 20:54
ЗД - від слів ЗАЛІЗНА ДОРОГА, а не від рос. -железная дорога.
Лучан до 59 Показати IP 24 Грудня 2016 22:01
Поліція стоїть, тому що вистачає таких унікалі які захочуть проїхати не зважаючи на знаки, бо їм впадло об'їхати.
Теремно Показати IP 24 Грудня 2016 22:33
Українською треба писати - залізничний вокзал, так само як і залізниця, а не залізна дорога. Аналог - Українська залізниця. Российские железные дороги. ЗД - це калькування з російської. В українській такого виразу немає. Крапка.
До теремно Показати IP 25 Грудня 2016 10:17
Це точно. Особливе "замилування" отримую від написів на "маршрутівках" - "ж.д вокзал". Читаєш і думаєш - чи то "жалізнодорожний вокзал" чи навіть "жидівський вокзал". Те що народ розмовляє "совковою" мовою то це пів біди. А от що так само глаголять всі начальники і навіть, що за гуманітарну галузь відповідають, кажуть, що патріоти, люблять неньку, але висловлюються рідною "ватною". Днями почув як " свободівець", за сумісництвом заступник голови обласної ,демонстрував український патріотизм демонстрував - "ВАТА". "Поняв", "конєчно".... А де тільки може розповідає, що має купу дипломів про вищу освіту.
Пішохід до всіх Показати IP 25 Грудня 2016 11:49
Цікаво! Чи все таки його колись відремнтують по крайній мірі в найближчі пів- року ?