USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Переможці «Розсміши Коміка» виступлять у Луцьку

25 Лютого 2015 22:56
Переможці «Розсміши Коміка», чемпіони «Бійцівського клубу» та фіналісти Вищої Української ліги «КВН», дует «Вечерние Мотыльки» виступлять у Луцьку 15 березня у «Шоу Базилік».

Нагадаємо, Дмитро Рубчєв і Микола Атанов у шоу «Розсміши Коміка» з легкістю виграли 50 000 гривень. Вже на першій мініатюрі Михайло Галустян не лише не стримався і засміявся, а й попросив чоловіків продовжити навіть після гонгу, а ще краще – показати спочатку – настільки та йому сподобалася.

Замовлення столів за телефонами: 067 1191199 та 066 8885665.
Вартість квитків: 1 поверх — 120 гривень, 2 поверх — 70 гривень.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Туристка Показати IP 25 Лютого 2015 23:45
Вам хоч 1 білетик спонсорнули за рекламу?
Укроп Показати IP 26 Лютого 2015 00:33
ото вже всім весело, що ще 2 блазні приїдуть народ веселити. Може вони під Дебальцево гастроль в чоботях дадуть?
дiдо Показати IP 26 Лютого 2015 02:39
У Нововолинську камишникова смiшить комикiв
Наталія Показати IP 26 Лютого 2015 09:07
Ганьба !!! Що твориться в країні, повна розруха а тут "РОЗСМІШИТИ КОМІКА" Позорище ...
до військового коміс Показати IP 26 Лютого 2015 09:32
Гляньте які здорові хлопаки, беріть повістки і вручайте прямо на сцені, а то до чиновників беретеся, а в таких блазнів що відстрочка чи якісь особливі привілеї? А редакції ВН я взагалі не розумію поряд з серйозними новинами, часто і трагічними - розміши коміка . ГАНЬБА!!!!!!!
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2015 10:10
та ще мало соплі не пустили..що їм там коміки не посміялись (на першому відео)... і їм о диво.дали ще одну хвилину..жарти тупі...і ніхто не сміявся потім...а 50 штук дали...видно просто френди зеленського
123 Показати IP 26 Лютого 2015 15:34
Самое время с**а поржать и поскакать!
глянц Показати IP 12 Березня 2015 13:21
шутки крадені!!!!!!!постійно бачу плагіат!!!фу!