USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Перша гроза у Луцьку. ФОТО

4 Квітня 2014 10:10
Перші весняні блискавиці, грім та злива стали об'єктом особливого зацікавлення явищами природи лучанами минулої ночі.

Згідно з народними звичаями - такі грози "пробуджують" весну.

Як правило, потужні зливи проходять після останніх заморозків і свідчать про наближення справжнього весняного тепла.

Волинські користувачі соціальних мереж виклали ілюстрації ефектної грози.



ДОВІДКА:
4 квітня християни східного обряду вшановують пам'ять священномученика Василя Анкірського, відомого у народі як Василь Теплий. "Перший квітневий дощ воза золотого вартий", - говорили старші люди. Зазвичай, відсьогодні сонце починає сильніше пригрівати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 10:41
Мда гриміло знатко, аж голова боліла, матушка природа покаже хто тут головний, а не майдани всякі :)
ВАСЯ Показати IP 4 Квітня 2014 11:21
Згыдно з народними звичаями - такі грози є "пробудженням" весни від зимової сплячки.
Я Показати IP 4 Квітня 2014 11:59
! ДО КОЖНОГО КОМЕНТАРЯ МАЙДАН ПРИПЛІТАЮТЬ ! ДО ГРОЗИ НАВІТЬ....
гроза до Я Показати IP 4 Квітня 2014 16:58
А як ви думали, не подобається?:)
Анонім до Я Показати IP 4 Квітня 2014 23:23
во во, майдан вже всім настільки допік що його і згадувати навіть не потрібно!
Мимопроходив до Я Показати IP 5 Квітня 2014 11:07
Будь попростіше, да і насправді, якщо природа захоче влаштувати сюрприз, то майдан покажеться дрібницею, а то таке враження що ми відносимось серйозно до того до чого не треба, а до чого треба треба то ми увагу не звертаєм, як зараз майдан устроїли, а країна в сраці!
лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 12:45
Коли почало гриміти, перша думка, яка прийшла в голову "авіаудар дружньої країни"! І сміх, і гріх) А гроза була справді гарна!
пта до лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 15:45
100-пудово - грозу боюся, а тут зітхала з полегшенням після кожного розряду бликавки...
анька) Показати IP 4 Квітня 2014 14:09
і до чого тут майдан до грози???????майдан зробив так щоб ми могли жити і радіти життю і зараз щоб обговорювати тут всяку х..рню а не стояти з автоматами
Анонім до анька) Показати IP 4 Квітня 2014 15:08
Думаю тим хто вмирає від голоду, хвороби або втратив близького, глубоко пофіг на те які ви всі "небайдужі" і круті на майдані, таким як ти цього не зрозуміти.
анька Показати IP 4 Квітня 2014 16:33
я не зрозуміла ..а ті люди молоді хлопці які поклали свої життя на покращення життя тебе це трогає? як показують ті молоді обличчя в мене аж серце крається.. потрібно продовжувати вже почату справу робити так щоб не було тих людей які вмирають від голоду чи в чогось потребують
Анонім до анька Показати IP 4 Квітня 2014 17:17
вони самі на це пішли, так що мали розуміти що їх чекає
гром Показати IP 4 Квітня 2014 16:59
А навіщо дві останні фотографії з інтернету?:)