USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

«Першосходження» луцького фотографа на вежу міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

13 Липня 2015 11:45
Краса, яку часто не помічаєш у буденному вирі життя, краса, яка оточує нас, є частинкою міста і місця, де ми живемо. Частина Старого Луцька завжди лишається непобаченою до кінця, непізнаною і нерозгаданою. Усе залежить від погляду, яким дивитися на місто. Красу міста і велич В'їзної вежі Луцького замку побачив в об'єктиві фотокамери луцький фотограф Павло Березюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцьк буденний: вулиця Кафедральна

"От такий я лучанин, тільки вчора вперше піднявся на вежу", - написав фотограф на своїй сторінці в мережі і поділився підбіркою фото:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
БОГ Показати IP 13 Липня 2015 12:18
жахливі фото фотограф що сліпий чи висоти боїться
знаючий Показати IP 13 Липня 2015 12:33
Це напевно Юра Косюк, -мегафотограф
вася Показати IP 13 Липня 2015 12:35
це точно ........
Sieger Показати IP 13 Липня 2015 12:50
Заздріть мовчки, знатоки великі. Продемонструйте своє і краще, а не триндіть тут.
БОГ до Sieger Показати IP 13 Липня 2015 13:19
ще один сліпий чи абстрекціоніст
Ніцше до БОГ Показати IP 13 Липня 2015 17:40
тебе немає
Лучанка Показати IP 13 Липня 2015 13:32
Юра Косюк - чудовий фотограф..і не гавкайте тут..
До ВН Показати IP 13 Липня 2015 13:58
Навіщо ви "рекламуєте" фотографів чужих видавництв? Він далеко не ідеал. А у вас навпаки сидять у офісах хороші фотографи а ви їх не помічаєте. Розплющте трохи очі!
ІМХО Показати IP 13 Липня 2015 14:24
Олександр Заплацінський - найкращий фотограф Луцька. решта стоять і курять збоку. І не доятгують до його рівня
Мутний Показати IP 13 Липня 2015 15:42
Дуже "файно" виглядає Центральний ринок . Схоже на строкате покривало бомжа яке зшите з різних клаптиків матерії.
Лучанин Показати IP 13 Липня 2015 18:28
моя мильниця за 500 грн. подібні фото робить
Колік Показати IP 13 Липня 2015 20:45
Це,що було? Жах."СУПЕРФОТО"Це що, усі хто купив дзеркалку "фотографи"?
олег до Колік Показати IP 13 Липня 2015 22:34
А чомуб і ні
Руслан Показати IP 14 Липня 2015 02:56
Кращий фотограф Луцька -це Дімка Лопатін. Косюк просто піарщик-випендрьожнік, а в Заплацінські фотошопу забагато, але як для свадебщіка пайдьот. GOAMI руліт!!!! Фотограф універсальний, талант, як то в народі кажуть, від Бога.