USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

Перший кілометр найдовшої набережної в Європі відкрили під Одесою

14 Червня 2015 14:45
Перший кілометр найдовшої набережної в Європі відкрили у Білгород-Дністровському районі Одеської області. Про це інформують наші столичні колеги з ТСН.

Набережна споруджується за участю естонських підприємців.

"Це дуже позитивний сигнал. Естонці - люди відчайдушні, але обережні. І якщо вони інвестують в Україну, то, найімовірніше, знають щось, чого не знаємо ми", - з гумором зазначив Саакашвілі під час церемонії відкриття.

Початок набережної - це доріжка п'ятиметрової ширини, викладена тротуарною плиткою. По всій довжині набережної будуть малі архітектурні форми: лавки, урни, стовпи зовнішнього освітлення, інформаційні павільйони, рятувальні вежі, біотуалети. Також передбачено дитячі майданчики, зони відпочинку. У найближчі три роки планується подовжити ще 11 км, а набережна стане найдовшою у Європі. Нагадаємо, що набережну будують у курорті Затока, де на узбережжі Чорного моря дислокуються близько 180 баз відпочинку і здравниць. За один сезон (2,5 місяця) ці установи приймають близько 1 млн осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анатоль_ Показати IP 14 Червня 2015 14:48
Хочемо туди покупатися та позагоряти з панею Наташкою Семенівною!
роман до Анатоль_ Показати IP 14 Червня 2015 15:44
шо за семенівна мож я тож з нею схочу
Анатоль_ до роман Показати IP 14 Червня 2015 17:06
Ні брате, як її побачиш, то тобі й жити на білому світі не схочеться...
Анонім до Анатоль_ Показати IP 14 Червня 2015 15:47
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Червня 2015 15:37
Шик, не смотря на то, что цистерны под Киевом продолжают гореть потому что на их тушение нет денег.
Батоно Показати IP 14 Червня 2015 15:41
"По всій довжині набережної будуть малі архітектурні форми" - Що відкрили? Написано ж що будуть, тобто ще немає. Так виходить що відкрили те чого немає? В чому саме брехня: в тому що відкрили чи в тому що будуть?! Ну хоч колись буде хоч одна нормальна новина, без брехні?
Вас Показати IP 14 Червня 2015 15:47
В Дніпропетровську сама довга ~30км
Анонім до Вас Показати IP 14 Червня 2015 16:07
Малость ошибся - официально 25, а не 30. Второй по своей величине набережной является набережная города Геленджика. Она тянется вдоль берега черного моря на 14 километров А здесь собираются построить 11 км.
НАРОД УКРАЇНИ Показати IP 14 Червня 2015 21:02