USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Петиція про відмову від маршруток у Луцьку набрала понад 300 підписів

11 Січня 2016 15:11
На підтримку ідеї відмовитися від маршруток і перейти на автобуси і електротранспорт та ввести «єдиний квиток» за станом на 11 січня висловилися 325 громадян – це зобов’язує міськраду розглядати звернення на виконкомі або сесії, а тоді дати відповідь громаді міста.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, таку петицію зареєструв Олександр Шпалерчук на сайті Єдиної системи місцевих петицій 29 грудня.

Нагадаємо, у Луцьку електронні петиції приймаються на розгляд міської ради у випадку, якщо вона набирає 300 голосів. Отож, тепер міськрада винесла петицію на обговорення. Далі, якщо вирішення питань, порушених у тексті петиції, вимагатиме розгляду на засіданні виконкому або сесії міської ради, виконавчий орган готуватиме необхідний проект рішення. Після того на засідання виконавчого комітету та сесію запрошуватиметься автор петиції, який матиме можливість виступу. Відповідь на петицію буде оприлюднена на офіційному сайті міської ради та надіслана автору не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Лучанин Показати IP 11 Січня 2016 15:23
В Любліні така система працює дуже успішно.. поляки задоволені. .. Вже час і нам таке впровадити. .. Вся Європа в громадському транспорті їздить за принципом єдиного квитка.
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Січня 2016 18:39
в еуропі ВСЕ продається через касовий апарат
Роман до Лучанин Показати IP 12 Січня 2016 10:52
Раніше б двома руками підтримав подібну пропозицію. Зараз же, коли тролейбусники піднімають ціни, бо їм, бачиш-но, копійками здачу давати погано, чи пиняючи на свою збитковість - мав я далеко той тролейбус, переповнений пенсіонерами, за 2грн, якщо маршрутка 3грн. А коли вони стануть монополістами - взагалі здуріють.
Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 15:25
***...будете їздити задрипаними тролейбусами,які вже давно пора здати на металобрухт,бо там дирка на дирці. так, нам "геть не потріьні маршрутки",бо ж вони всім поперек горла.... А якщо я не хочу,щоб в Луцьку були лише тролейбуси,бо не хочу з бомжами їздити, дихати їхніми "приємностями" і слухати хамовитих кондукторш? Мені теж петицію зареєструвати? А ще краще зареєструвати петицію,щоб не подавали всілякі ідіоти свої ідотські петиції...
віто до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 15:54
Злізь з велосипеда і зареєструй, чому ні? З Хамовитим кондукторшами і іншими хамами ти, схоже, одного поля ягода.
ТАКСИСТ до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 16:03
За Ваші гроші завезем з комфортом куди-завгодно...
Анонім до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 16:10
100% підтримую! Людям потрібно давати вибір - хто хоче хай їздить маршрутками, хто не хоче хай чимось іншим їздить! а рівнятись на Європу потрібно перш за все в зарплатах! От буде в кожного лучанина така як в Європі зарплата в 1500-2000 euro, от тоді можете розпочинати хоч якусь дискусію!
Максім до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 16:27
Дебі*ка!!!
Анонім до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 17:02
Блондинка показала своє справжне ставлення до людей, не подобається бери таксі, а ще краще крути підалі, корисно для здоровя.
Леді на велосипеді до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 20:20
я не блондинка, до речі! А педалі кручу, за моє здоров'я не переживай!
Анонім до Леді на велосипеді Показати IP 11 Січня 2016 18:33
ти будеш їздити на таксі
Санчез Показати IP 11 Січня 2016 15:54
Проблема в тому,що у нас ,як завжди, не доведуть до толку все.Маршрутки заберуть. а на їх місце поставлять брухт, от якби нові тролейбуси та автобуси, тоді згідний, хоча вони були би вщент забиті завжди.
луцкий Показати IP 11 Січня 2016 16:07
у нас вообще то не все участки города приспособлены к электротранспорту, я имею в виду линии
Перехожий Показати IP 11 Січня 2016 16:31
Питання скоріше в тому, хто є автором даної петиції? Схоже, що міська рада хоче відмити енну суму грошей на закупівлі автобусів, тому і травить приватне підприємництво. Та навряд чи, шановні до того дійде! Ви відкрили "скринюку Пандори", під назвою "РЕВОЛЮЦІЯ" і тепер перевізники не мовчатимуть, якщо дійде до чогось подібного. Поперекривають дороги, і будемо всі пішки ходити, а потім ще й проїзд вкрутять по 5 грн.
Перевозчик до Перехожий Показати IP 12 Січня 2016 08:35
Зачем себя так утруждать? Достаточно один день не выехать маршруткам на линию и вы все завоете от возмущения як же це так? А хто нас буде возить?
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 16:57
Беріть квитки в маршрутках. Тоді перевізники не будуть піднімати ціни, мотивуючи тим, що перевезення нерентабельні, оскільки немає пасажирів.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 18:34
наївняк
лучанка до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 20:19
водій бере гроші в мене в кишені? ні. а чому я маю квиток брати нехай дае так як я гроші даю .
Юрист Показати IP 11 Січня 2016 17:22
Однозначно потрібно пересідати на електротранспорт та великі автобуси, а також виключити обіг готівки в сфері автоперевезень. Маршрутки повинні залишитись у минулому, як базари.
Людмила Показати IP 11 Січня 2016 17:39
Відмінити пільги і врятуємо ДПО
НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Січня 2016 18:37
для початку треба запровадити електронні квитки. це не так вже дорого.
7777 До Юрист Показати IP 11 Січня 2016 19:47
Маршрутки повинні залишитись у минулому, як базари. Взагалi-то в вашiй еуропі базари e в кожному мiстi.
Юрист до 7777 До Юрист Показати IP 11 Січня 2016 21:01
Ви ще досі міряєте джинси в "клітці" на картонці?
Анонім до 7777 До Юрист Показати IP 11 Січня 2016 22:59
на тих блошиних ринках продають всілякий хлам
Просто водій до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 21:15
Не всі можуть дозволити собі «версачі» і не всі у нас «юристи» - тато юрист,мама юрист і я (люди розуміють,про що я)
Румата Показати IP 11 Січня 2016 20:14
Один квиток - норм ідея, як і електронна оплата. А решта - брєд
ВОВК Показати IP 11 Січня 2016 21:47
Полішуки скоро будете на конях їздити . Мурло спочатку вимий і з чобіт гній витри а тоді купиш електронного квита. То не електротранспорт а скотовози бо з такою швидкістю тільки корову на забій везти щоб не злякалась.
Анонім до ВОВК Показати IP 11 Січня 2016 23:01
продвинутий ти наш. ти вже своє мурло вимив ? про чоботи не питаю, бо в твого діда-прадіда їх споконвіку не було
33 Показати IP 11 Січня 2016 23:56
вовк ти і є вовк. грубіян і хам. хіба так поважна людина може писати... ая яй. сором який...
перевізник Показати IP 12 Січня 2016 08:59
треба конкурс оголосити: "Найдебільніша петиція року (місяця)". Автора нагородити публічно.
Ваня Показати IP 12 Січня 2016 09:29
Це,що потрібно запровадити елетронні квитки-це однозначно. Не буде готівки,не буде зловживань і буде наяву заробіток маршруток. не буде підстав цим бізнесменам піднямати вартість проїзду.З пільгами давно пора навести порядок.Бо це дішло до абсурду.Всі пільговики.Хай припинить міька рада видавати свої книжки,як паспорти всі кому не лень,всім своїм знайомим.Які пільги багатодітним, чого їх діти повинні їздити і вчитися безоплатно. І,то не тільки по місті, а й міжобласне сполучення. Держава цій зозуля платить на дітей наші гроші, наші податки от і хай платить за навчання і за проїзд.Чого їздять безоплатно працівники міліції,прокуратури і т.п.це вже сміх і гріх
Оля до Ваня Показати IP 12 Січня 2016 10:55
Ох який же ти "розумний"!!!! З чого то би багатодітним платити так як і усім??? Держава платить...відкрий свої сліпі очі і почитай ЧОМУ держава платить на дитину кошти, бо ж видно що ти далекий від реального світу, а поліція служить своїй державі, і має право хоча б на незначний безкоштовний проїзд. Ось був би ти працівником поліції і батьком багатодітної сім'ї, хотілось би побачити як би ти заспівав про те що Хочу платити за проїзд і не потрібні мені кошти держави на дітей, і ніяких пільг на комунальні і ніяких пільг на дитячі садочки чи школи. Ти являєшся тією особою, яка не вміє цінувати нічого окрім свого особистого ЕГО, бездушний, і черствий.
Просто водій Показати IP 12 Січня 2016 11:38
Заберіть маршрутки - інші учасники дорожнього руху вам подякують.Приклад-зупинки ст. ринок, цум і т.д.
Леді на велосипеді Показати IP 12 Січня 2016 20:29
Людям потрібна альтернатива. Ви подумали своїми мізками якщо не буде світла чи якщо заллє Луцьк як влітку 2013-го і чим тоді бедете добиратися? Або як після кожної зливи біля міської лікарні постійно море води, то вам тролейбус там не проїде, наївні ви наші) Буде пішки чухморити чи таксі викликати. А ті хто вище мені про таксі писав,то я і не згадувала про нього,бо стільки не заробляю,щоб на ньому їздити. А ще - можуть бути аварії на лінії і тоді знову ж місто без транспорту залишається,бо один тролейбус стає і далі за ним інші не поїдуть.