USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

П'яних чоловіків, які на смерть збили жінку у Луцьку і втекли, затримали у Піддубцях

7 Грудня 2019 12:29
Чоловіків, які у Луцьку збили на смерть жінку і втекли з місця аварії, затримали у Піддубцях.

Про це повідомила пресслужба поліції Волині.

Близько опівночі на вулиці Карпенка-Карого в обласному центрі автомобіль BMW 528 насмерть збив перехожу й втік з місця ДТП.

Патрульні поліцейські наздогнали його за містом на автодорозі поблизу села Піддубці Луцького району.

В салоні транспортного засобу, який скоїв смертельне ДТП, перебувало в стані алкогольного сп’яніння троє чоловіків, всі вони жителі Луцька. Нині слідчі встановлюють, хто з них керував автомобілем і скоїв летальну автопригоду. Поліція також встановлює особу загиблої в ДТП перехожої.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої слідчі поліції області розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Микола Показати IP 7 Грудня 2019 12:51
Фото треба таких хероїв показувати і фото батьків ! Гаьба . Таких треба "вішати" на фото щоб увесь Луцьк і гості знали своїх ХЕРОЇВ.
ото до Микола Показати IP 7 Грудня 2019 13:18
і обминав десятою дорогою
Лучанин до ото Показати IP 7 Грудня 2019 17:46
Не ми їх повинні оминати, забагато честі дибілам. Вони нас оминати мають, для того і засіб дієвий давно придумали. Тюрма називається.
ще не зовсім свідоми до Микола Показати IP 7 Грудня 2019 19:09
Цікаво, яке ж то падло проти ваших правдивих слів гавкнуло. Хотів би дізнатися прізвище того нелюда.
Антон до Микола Показати IP 8 Грудня 2019 01:12
АС1248СІ нічні херої
Небайдужа Показати IP 7 Грудня 2019 13:27
Який Жах! Забрали життя! Шкода, що немає показових наказань, дуже шкода, а так відкупляться уроди.
Сергій Показати IP 7 Грудня 2019 13:31
Посадити всіх трьох, за співучасть.
Анонім Показати IP 7 Грудня 2019 13:49
як завжди відкупляться!!!
Дед до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 07:56
Уже откупились
Сергій Показати IP 7 Грудня 2019 14:16
Так, як не прикро, але скоріш за все відкупляться. Гроші мають, на ручці коробки передач є тому свідчення.
Суддя Показати IP 7 Грудня 2019 14:33
Тож-то штунди
народна прокуратура Показати IP 7 Грудня 2019 14:43
Відкупляться? Це питання залежить від потерпілих та їх родичів. Якщо приймуть компенсацію та примиряться - тоді можна говорити про те, що відкупились.
Лисий з Браззерс Показати IP 7 Грудня 2019 15:39
Суд Лінча над родичами дебілоїдів-єдиний шанс на справедливість,і не треба тут про мораль-родичі добре знають,які в них довботряси в родині,а прийняття відкупу-це допустити такі смертельні покатушки і чекати,поки інших,на той раз Ваших близьких зіб'ють
777 Показати IP 7 Грудня 2019 15:46
чего было не завалить во время погони или задержания? не по закону,зато по совести,они не лопатник у фраера сработали,человека убили....
! до 777 Показати IP 7 Грудня 2019 17:38
Один поліцейський паруроків назад завалив, так ми всі його ж і проклинали, да ще й суд був. ОТ ТЕПЕР НІХТО СТРІЛЯТИ НЕ БУДЕ, А ТАКА МРАЗОТА ПОЧУВАЄТЬСЯ БЕЗНАКАЗАННОЮ.
народна прокуратура Показати IP 7 Грудня 2019 16:12
До 777. Ти дійсно вважаєш, поліцейські мають вбивати "не по закону, а по совісті"? Тоді тобі в Росію
нелох Показати IP 7 Грудня 2019 17:07
до уваги тих трьох що на фото. пропоную послуги професійного свідка на слідстві і в суді.
паханенко до нелох Показати IP 7 Грудня 2019 17:49
Ти професійний заніматєль місця біля параши, не забувайся і не плутай. Тут тобі не гімназістки, казкам твоїм вірити.
нелох до паханенко Показати IP 7 Грудня 2019 18:42
відгадай загадку. стоїть два стільця. з одного ножі точені стирчать, на іншому ти сидиш в формі гімназістки
Сергій до нелох Показати IP 7 Грудня 2019 21:58
А відгадай но мою, де шукатимуть нелоха, як я його знайду? Дам підказку, відповідь буде мокра.
Євробидло Показати IP 7 Грудня 2019 17:07
Рішали вже працюють із слідчим?
7.7.7 Показати IP 7 Грудня 2019 17:22
Прикро,що таких випадків багато і ніхто (маю на увазі власників "крутих" машин) не вчиться на помилках інших. На своїх помилках вчитися виходить дорого,тяжко. Що ж, кожен сам вибирає свій шлях...
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 18:27
За кермом був хтось один....інші пасажири
Олег до Лучанин Показати IP 8 Грудня 2019 10:35
Інші співучасники.,були б пасажирами, зупинили б того уйобка, і надали б допомогу людині..а вони втікали.. СПІВУЧАСНИКИ!!!
Я Показати IP 7 Грудня 2019 20:37
Не гризіться на чужій крові хай спочиває шкода що передчасно біди і так вистачає. Ганьба в тому що втікали