USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Луцьку на смерть збили лікарку, іншу – шпиталізували. Оновлено

15 Березня 2018 19:32
Автомобіль збив двох пішоходів у Луцьку на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Чорновола. Обоє постраждалих жінок - лікарі. Одна з них загинула на місці пригоди.

Про це повідомив активіст руху «Євро Волинь» Радим Романюк. Зі слів активіста, автомобіль учасника ДТП перебуває на місці пригоди.

Як повідомила речниця волинських патрульних Ольга Бузулук, водій Рено Дастера скоїв наїзд на 2 жінок. 70-річна загинула на місці. 64-річну шпиталізували. Обоє вони – лікарі. За словами водія, переходили дорогу через перехрестя і практично вибігли на проїжджу частину, не встиг зреагувати.

Проте користувачі соцмереж повідомили, що бачили як за декілька хвилин до аварії водій Рено стрімко рушив з перехрестя на вулиці Дубнівській та помчав вулицею Карпенка-Карого.

«Цей чоловік пересікав перехрестя Дубнівської і Карпенка-Карого, зі смуги «рух на право», підрізаючи автомобіль летів по вулиці Карпенка-Карого, за 10 секунд його вже не було видно на горизонті за мостом по вул. Рівненській. Я уявляю, яка в нього була швидкість», - повідомив користувач та опублікував відео.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що жінка, яка загинула, працювала у Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №3. Другу постраждалу з важкими травмами шпиталізували в Луцьку міську клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 15 Березня 2018 20:03
...жінка у 70років ...ВИБІГЛА. Ух уж эти сказочники, ух уж эти сказочки.
Микола Показати IP 15 Березня 2018 20:32
Поставте, накінець, там світлофор. Скільки ще потрібно жертв , щоб влада це зрозуміла?
Таня до Микола Показати IP 15 Березня 2018 22:26
https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1071 петиція є, а підписів не вистачає!
7 Показати IP 15 Березня 2018 20:37
Де обіцяний світлофор? Дуже складне перехрестя. Ввечері в час-пік дуже багато мажин, зустрічні сліплять, реально пішохода видно лише за метрів 10, вулиці погано освітлені, або не освітлені взагалі, дороги жахливі. От і причина. Часто навіть без перевищення швидкості важко зреагувати.
ЧЕ до 7 Показати IP 15 Березня 2018 21:11
З усіх світлофорів, анонсованих на цей рік, найперше поставили не у місцях значного аварійного ризику, а саме, перехрестях Карпенка Карого-Задворецька-Чорновола, і, навіть, не на перехресті Львівська-Потебні, а на Рівненській, щоб було зручно виїзджати від будівлі митниці та модерну. Соупаденіє? От чого в нас у місті все через .опу?
Інженер до ЧЕ Показати IP 15 Березня 2018 22:18
Біля Модерна світлофор поставив сам Модерн за власний рахунок.
Молодиц Показати IP 15 Березня 2018 21:06
Я б взагалі ліквідував це перехрестя.
Таня до Молодиц Показати IP 15 Березня 2018 22:29
Це нереально! Це значить вул Задворецька зробити тупіковою.
911 Показати IP 15 Березня 2018 21:10
Який світлофор_ стаття про рух 50км на годину і все. А якщо є аварійне місце тоді ставиться знак про обмеження швидкості у 30км на годину отже вам і парафія. Просто і все. І до чого ось ці смурні коменти вивчайте шановні матеріальну частинк
Співчуваю Показати IP 15 Березня 2018 21:16
Тихо в коментарях походу знову ті укробляхи
????? до Співчуваю Показати IP 16 Березня 2018 07:39
Ти дибіл загинула людина! Якщо ти на бляхах то їздь мовчки бо таке може статися з тобою!
Я Показати IP 15 Березня 2018 21:32
Лікарі з центру номер два, а не три
))) Показати IP 16 Березня 2018 08:35
і не на бляхах...дивно...напевне недавно розмитнив значить. земля пухом людям нехай буде!!!
Галина Показати IP 16 Березня 2018 10:35
Знала лікаря особисто. В понеділок була у неї. Золота людина, грамотна лікар, світлий розум. Царство небесне!
Я в шоці до Галина Показати IP 16 Березня 2018 11:34
З світлим розумом пригати під колеса точно внеї все добре було з головою?
valdis peish до Я в шоці Показати IP 16 Березня 2018 16:35
подивись відео це чучело летіло як на гонках формула 1
Лучанин до Я в шоці Показати IP 16 Березня 2018 16:38
"Шановний(вна)", ви де?іл?
Андрій Показати IP 16 Березня 2018 12:34
Лікар терапевт яка загинула це Новосад Валентина Анатоліївна.
Пальто Показати IP 17 Березня 2018 08:38
Питання - Хто безпосередньо відповідає за організацію дорожнього руху на цьому перехресті???
Лучанин Показати IP 17 Березня 2018 09:19
Валентину Анатоліївну я не знаю, а от іншу лікарку знаю. Щось перекрутили тут все. І номер лікарні 2, і вік. Я не знаю точно, але скоріше 46 річна, щось вона не виглядала на 60 років... Не знаю тепер до кого йти... Спробуй тепер знайди нормального лікаря...
Пф до Лучанин Показати IP 18 Березня 2018 11:22
Боже аби щось написати. Ти її знала але не знала скільки років зато оцінила вигляд на скільки 46.Чому перекрили? Їй і справді 64. Ото такі писанки типу з супер ФАКТАМИ!