USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Під Донецьком - колони російської техніки

1 Листопада 2014 17:55
На околицях Донецька стоять колони військової техніки, КамАЗи, "Гради", польові кухні та заправники. Про це пишуть у соцмережах місцеві користувачі й журналіст, - інформує Еспресо.TV.

"Величезний військовий конвой очікує на східній околиці Донецька. У складі - КамАЗи, боєприпаси, "Гради". Велика частина колони - броньовані КамАЗи з куленепробивним склом", - зазначається в повідомленні з посиланням на фотографа Петра Шеломовського.

Раніше, як повідомляла ТСН, колона військової техніки Росії проїхала Макіївкою. Про це у мережі повідомляють очевидці, які зняли колону на відео.

Зазначається, що кілька десятків вантажних автомобілів та установок рухалися у напрямку Донецька.



Нині ситуація в зоні АТО - неспокійна, бойовики продовжують порушувати перемир'я. За минулу добу загинули шестеро українських військових, десять - поранено.

Нагадаємо, днями Росія відправила в Україну четвертий "гуманітарний конвой", який сьогодні, 1 листопада, уже виїхав з України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 1 Листопада 2014 18:36
На киев?
екскурсовод до Анонім Показати IP 1 Листопада 2014 19:26
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 1 Листопада 2014 21:42
— Мы собираемся дать властям полгода на проведение каких-то изменений в стране, чтобы они показали, что, даже несмотря на трудности, впереди есть просвет. Если этого не произойдет, третьего Майдана не будет. Будет военный переворот, — сообщил командир батальона Юрий Береза в интервью AFP.
нн до Анонім Показати IP 1 Листопада 2014 22:05
типа, власть беззуба и созерцательна.?.. Сколько таких заявлений уже было, а в результате - по зубам. Береза - это новоявленный "семенченко"? На кого работает?
Анонім до нн Показати IP 2 Листопада 2014 09:22
Типа, если Коломойскому не отдадите власть, то заберем ее силой.
батька Показати IP 1 Листопада 2014 18:52
і нічого не поробіш-хто сильніше того й правда!
НН до батька Показати IP 1 Листопада 2014 22:07
на каком языке пишите, "батька"?
Вацык Показати IP 1 Листопада 2014 21:00
Наши в городе!
яся Показати IP 1 Листопада 2014 22:15
Кто просит РФ жить возле Украинцев ? И красть их историю со времен Киевской Руси .
Дончанин до яся Показати IP 1 Листопада 2014 22:29
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Листопада 2014 22:37
ти ще не пішов козломордий?
НН до яся Показати IP 2 Листопада 2014 06:52
с тех пор на кредитах МВФ живете? или еще раньше?
Дончанин Показати IP 2 Листопада 2014 08:53
Читайте Цензор НЕТ. Там пишут об уже подтвержденном очередном вторжении россиян: - На территорию Украины вторгся пятый гумконвой.
Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 09:32
а коли скажуть українські батальйони на кордоні з росією
Анонім до Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 14:09
кончай сказки читать...
Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 09:44
Вчерашнее сообщение: "Армия Донецкой народной республики стягивает большое количество подразделений и бронетехники в Донецк для отражения предполагаемой атаки войск хунты. Добровольцы-антифашисты из сопредельных государств сплошным потоком входят в Новороссию для защиты независимости молодых народных республик. По информации разведки ополчения Вооруженные силы Украины планируют штурмовать Донецк в день выборов - 2 ноября. Для защиты столицы республики в город стянуты сотни единиц военной техники и личного состава добровольцев ДНР. Донецк заполнен войсками. Напомним, что вчера начальник разведки ДНР генерал-майор Петровский сообщил, что по всем данным штурм Донецка с нескольких направлений на 70 процентов готовится именно на 2 ноября." Сегодняшние реальности: в Донецке тихо. Вывод: А не является описываемая в статье демонстрация силы причиной сохранения жизни ваших ребят?