USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Під Луцьком на смерть збили чоловіка, який переходив дорогу по «зебрі». Фото

21 Серпня 2020 10:23
Водій автомобіля Ford в селі Струмівка, що поблизу Луцька, збив чоловіка, який переходив дорогу на пішохідному переході.

Інцидент трапився пізно ввечері 20 серпня. Ймовірно, водій буса перевищив допустиму швидкість та не зміг вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки, адже гальмівний шлях автомобіля починається майже на самому переході.

Чоловіка 1966 року госпіталізували в лікарню, проте від отриманих травм він помер в приймальному відділенні.

Також травми обличчя отримав пасажир буса, ймовірно через різке гальмування.

Як зазначили очевидці журналістам ТРК «Аверс», на цьому ж місці свого часу в ДТП постраждала жінка загиблого чоловіка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 21 Серпня 2020 10:59
Пішохід завжди прав, але не завжди жив. 5 сек простою спасли б його.
Карась до Анонім Показати IP 21 Серпня 2020 14:54
в одному реченні чотири помилки. висновок: дописувач - школяр, який мріє про бляху та постить неіснуючі правила дорожнього руху в фейсбуці.
Оксана Показати IP 21 Серпня 2020 11:52
Водій -вбивця. На переході - 25 років ув'язнення
Пффф Показати IP 21 Серпня 2020 12:03
шо і світлодіодне освітлення переходів не допомагає? пора виділяти гроші на ще щось нове, типу якихось стовпців металевих які будуть підніматися з дороги по обох сторонах переходу, коли людина починає переходити дорогу.
я до Пффф Показати IP 21 Серпня 2020 14:59
І будуть трупи водіїв та пасажирів. Я б запропонував трошки внести корективи в ПДР. Забрати пункт де водій повинен оцінити обстановку, обрати безпечну швидкість і тд. Все-таки зупинити жопу легше ніж 1,5 т легковик чи 2,5 т. бус
Цукер до я Показати IP 21 Серпня 2020 15:40
а обмеження в 50 км/год не дозволяє вчасно зреагувати та зупинити автівку?! а дорожні знаки, а суцільна розмітка? як можна зупинити жопу водія, якщо вона замість голови?
Експерт до Пфф Показати IP 21 Серпня 2020 14:48
Голову водіям треба перевіряти і всіх на перетестування, фіг знає де вони права взяли і чого на чудово освітленому переході не бачать пішоходів
Водійка Показати IP 21 Серпня 2020 15:28
Вчора їхали там відразу як все сталось, хочу зауважити що надаль вуличне освітлення було вимкнуте, видимість нульова. Хто відповідає за те, що не увімкнулись ліхтарі? Чому о 21:00 там було темно як в полі.. ???
хехъ Показати IP 21 Серпня 2020 15:39
переходжу проїжджу частину по переходу. Зупиняється водій легкового авто. Ззаду авто зупиняється маршрутка і водила - старий жирдяй починає шалено махати руками... Ви їм сертифікати з психдиспансеру просто так даруєте?
Марина Показати IP 21 Серпня 2020 17:04
Підтверджую, вчора теж там проїжджала і світло було вимкнуте, проте після аварії дуже швидко заметушились і ввімкнули. Водій звичайно теж винен, але чому там було так темно, що навіть при швидкості 50км. можливо влетіти в людину? Думаю в плани на вечір у водія не входило стати вбивцею, до цього довели обставини. Нехай посадять тих хто світло не ввімкнув.
Ісса Ндойє Показати IP 21 Серпня 2020 20:41
Народили собі проблем ... Можливо прийдеться не надовго сходити за грати ...
111 Показати IP 21 Серпня 2020 22:14
А пішохід дивиця по сторонам як переходить дорогу? Я вчора їхав бачив цю аварію там дійсно темно а особливо коли тобі світить зустрічний транспорт нічого не видно. І рух був невеликий такщо нетільки був виноватий водій а пішохід теж .
Андрій Показати IP 22 Серпня 2020 17:05
На ФОТО то фанарі світяться , а коли ДТП сталося ТО ФАНАРІ НЕ СВІТИЛИСЯ!!!