USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Луцьком військовослужбовці стріляли в таксиста

23 Березня 2015 13:10
Особи, які стріляли з пістолета Макарова, затримані і перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Зброя вилучена, - інформують у прес-службі волинської міліції.

Так, до чергової частини Луцького РВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від лікаря міської клінічної лікарні про те, що в травматологічне відділення з вогнепальним пораненням лівого плеча доставили 31-річного мешканця обласного центру.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїли військовослужбовці однієї з військових частин.

– Того вечора таксист рухався автодорогою Луцьк - Львів у напрямку Луцька. У селі Гірка Полонка його підрізав автомобіль «Мерседес спринтер». Зупинившись, один із військовослужбовців дістав пістолет Макарова та вистрілив постраждалому у передпліччя лівої руки. Після пригоди таксист поїхав у Луцьк та звернувся за медичною допомогою до лікарні, а зловмисники зникли в невідомому напрямку, - розповів начальник луцького райвідділу міліції Сергій Тягунов.

Підозрювані затримані і перебувають в ізоляторі тимчасового тримання луцького міськвідділу міліції. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Зброя, з якої стріляли військовослужбовці, вилучена.

Згідно з вказаними фактами відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, під час якого будуть встановлені всі обставини вчинення правопорушень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 23 Березня 2015 13:13
А чому хуліганство, а не замах на вбивство???
Sieger до 123 Показати IP 23 Березня 2015 13:24
Військові мають зв'язки, от і пом'якшили статтю їм максимально.
Штефан, Луцьк до 123 Показати IP 23 Березня 2015 14:57
коментар було видалено
Andrij до 123 Показати IP 23 Березня 2015 16:54
skoro takux vijskovoslyzbovziv z vidmorozenumz mizkamu byde vse bilshe i bilshe....
121 до 123 Показати IP 23 Березня 2015 17:47
і що заважало далі стріляти - в голову, в груди, а то раз і ще в передпліччя.
Дмитро Показати IP 23 Березня 2015 13:43
з такимі військовими тільки вперед до перемоги ...
Лучанка Показати IP 23 Березня 2015 14:00
Одразу зрозуміло, зо це умисно. Не здивуюсь, що ці військовослужбовці не так давно повернулись зі сходу....
Семен Показати IP 23 Березня 2015 14:13
В Сирии мой военный водила-араб на перекрестке протаранил гражданского и набид ему морду. Я говорю ему, мол ты не прав, ты не уступил дорогу. На что тот ответил, что у них военный всегда прав.
Шило до Семен Показати IP 23 Березня 2015 14:39
Нехочеш зараз в Сирії набити морду арабу?Це було колись,на даний час на Близькому Сході все помінялось.
Семен Показати IP 23 Березня 2015 16:21
Братская (и военная) помощь народу, сташему на путь социализма. Ненавидили они и тогда нас.
Серж Показати IP 23 Березня 2015 16:51
Да...використання вогнепальної зброї це вже закруто. Але ж ніякої інформації не подано про причину такої поведінки військових. На рівному місці ніхто не підрізає. Знаючи шо то таке "таксисти" думаю була причина, і не такий він вже і безвинний. Як на мене таксистами працюють 70-80 % бидла, особливо якщо до 30 років. Мозгів багато не треба баранку крутити. РS: Але звичайно військових не виправдовую, треба було налісників настриляти, максимум машину пошкодити, але зброя...НІ