USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Під Многопіллям - тіла 300 російських військових, їх не забирають

30 Вересня 2014 08:31
Тіла близько 300 вбитих російських військовослужбовців досі не поховані в районі населеного пункту Многопілля, що в Донецькій області

Про це розповів командир добровольчого батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза, передає ТСН.

З його слів, російські військовослужбовці були вбиті під час операції, яку спільно проводили бійці батальйонів "Дніпро-1" і "Донбас".

"Одна з перших колон, яка була спільно знищена "Дніпром" і "Донбасом" (в районі Многополля був такий розвідувально-диверсійний загін у складі 40 чоловік), тоді загинули близько 300 російських військовослужбовців - згоріли в тій колоні. Наша розвідка там ще працює - ми шукаємо своїх. Так досі мертвих ніхто не забрав", - розповів Береза.

Він не може знайти пояснення такому відношенню російських військових до загиблих товаришів по службі.

"Ця річ, для якої я не можу знайти пояснення", - повідомив Береза.

При цьому комбат "Дніпро-1" не уточнив дату операції, під час якої були вбиті сотні російських військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Света Показати IP 30 Вересня 2014 08:55
коментар було видалено
Кішка до Света Показати IP 30 Вересня 2014 09:33
Невже на сайті змінились модератори??? Раніше не допросишся видалити провокуючі коментарі, а тепер, як годинник працюють! Богу дякувати...
Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 09:16
Света, детка, а ти не загубилась часом в просторі та часі? Нема у "этих" "своей территории"!!! Є тільки наша УКРАЇНСЬКА!!! Так, що давай "Чемодан, вокзал, Россия!"
Анонім до Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 10:17
Так і роблять. Тільки з територією))
Дончанин до Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 11:18
коментар було видалено
Саша Показати IP 30 Вересня 2014 09:22
Россия никогда солдат не жалела, «бабы нарожают» вот их девиз. путину абсолютно все ровно тысяча россиян погибнет или сто тысяч, он от этого бедней не станет, да и от санкций тоже. Жаль только что нас предают свои же и петя-шоколадная фабрика давно сдал Украину (вот вы посмотрите где выпускается рошеновские конфеты «шоколадный замок», в россии господа, вот и подумайте). Если бы не было предательства то не было бы леныров и деныров, Украина умеет воевать и даже вопреки. Нам бы только предателей наказать.
аяяй Показати IP 30 Вересня 2014 09:53
Так ведь российская армия не воюет на Украине , и в обратном убедить граждн России не возможно
Анонім до аяяй Показати IP 30 Вересня 2014 10:16
І не тільки росіян))
вася Показати IP 30 Вересня 2014 09:57
Де кiно про трупи? Бо язиком ляпати не мiшки ворочати
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:05
В Металлисте еще неделю мобильники из-под земли пиликали после последнего боя.
Дончанин до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 11:19
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 11:25
Между прочим, Многополье, также как и Металлист уже давным давно находится под контролем армии ЛНР.
Анонім до Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 12:29
А ти таки тримаєш руку на пульсі! В курсі всіх рухів лугандону! Коли вже нарешті або здриснеш з наших сайтів або тебе вирахують та відучать пальцями в клаву тикати!!!
Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 11:29
коментар було видалено
Кішка до Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 11:54
Шикарно тебе банять! Респект модераторам! Давай, бейба, "Чемодан, вокзал, Россия!"...
Дончанин до Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 13:57
коментар було видалено
Дончанин до Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 13:59
коментар було видалено
Кішка до Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 15:41
Не встигаю прочитати... Тебе зразу множать на нуль....Ще раз, респект модераторам!!!
Кішка до Дончанин Показати IP 30 Вересня 2014 15:43
Чемодан, вокзал, лугандон!
я до Кішка Показати IP 30 Вересня 2014 16:27
Лапы в руки и на помойку ,там много вкусного для тебя.
Кішка до я Показати IP 30 Вересня 2014 16:40
Думаєш, під новим ніком не впізнають? Дивні, до речі, в тебе асоціації...."кішка - смітник" .... Я асоціюю кішку лише з позитивом, комфортом...
Кішка до я Показати IP 30 Вересня 2014 16:41
Так впевнено заявляти про наявність їжі на смітнику може лише той, хто там харчується....
Олександр Показати IP 30 Вересня 2014 11:42
Пан Береза ще пиво в Москві по 6 грн пообіцяв, чому не написали, ВН? Героям слава!