USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Підпалили центральний офіс Партії регіонів

18 Лютого 2014 12:01
Протетсувальники зламали двері Партії регіонів на вулиці Липській та підпалили офіс. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

На першому поверсі мітингувальники підпалили два вікна забарикадованого офісу. У бокові вікна закинули коктейлі Молотова. Їх оперативно потушили - за 4 хвилини. Мітингувальники продовжують кидати каміння у вікна офісу.

Також вони виламали двері та кидають всередину димові шашки та коктейлі Молотова. Роблять спроби прорватися всередину. З центрального входу на вікон людей поливають водою. Люди скандують "Банду геть!" і ломляться всередину. Хтось із мітингувальників приніс із собою сокиру і вибиває двері.

Мітингувальники отримали трофей - забрали український прапор, що висів біля офісу. Люди зустріли це оплесками.

Зазначимо, у центрі Києва тривають силові протистояння. Є поранені. "Беркут" кидає гранати із даху будинків. Мітингувальники у відповідь стріляють у них із салютів. Наразі на перетині вулиць Інститутcької та Садової зібралося близько 4 тисячі людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 12:09
Ну що поробиш, як розуму вже не залишилось? Їми керують тільки тваринні інстинкти. Сподіваюсь Європа зробить правильні висновки.....
Іван Г. до Проти Показати IP 18 Лютого 2014 12:16
вона вже висновки зробила. тій трійці прийдеться вступити в компартію, щоб хоч на кубу виїхати коли люди гнів свій покажуть. 100000 майдану це не вся україна!
Лучанин до Іван Г. Показати IP 18 Лютого 2014 12:46
Правильно кажете, 100000 майдаунів - це ще не вся Україна
Анастасія до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2014 13:37
А що робиться в Верховній Раді зараз?це піпець....Зімбабо))))
нема слів Показати IP 18 Лютого 2014 12:15
вот вам справжні Європейці які так хочять в Європу та вам у стойло треба а не в Європу. стадо бидла вибачте за такі слова але по другому їх назвати неможу
ілля Показати IP 18 Лютого 2014 12:22
в Європу за наркотиками і наркоманами. там це процвітає потім ще пожалієте що так туди рвались але і влада теперішня нічого не робить для людей всі це визнали. але коли влада щосб робила для людей ?
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 12:30
А їм ще йдуть на поступки, проголошують амністію. Та у Європі вони б вже сиділи давно і надовго. Народ має право на мирні демонстрації, але ж не на таке бидляцтво...
?????? Показати IP 18 Лютого 2014 12:42
Я не розумію а аи що за партію регионів,за януковича це ж бред ,з ними тільки так і траба вони іншої мови не розуміють! Це уким пі...д.. ром треба бути щоб захищати цю владу і там не 100000 а набагато більше тому що людей зі здоровим глуздом більше ніж шизофреніків!!!!!! це вас там така кучка яка просто напевно зрозуміла вже що таке народний гнів!НЕ ТРЕБА БУЛО ПЕХЕДИТИ РАМКИ .ТАК ЯК ДІСТАЛИ ЦІ ГА.....НИ ЩЕ НІХТО З ПОПЕРЕДНИКІВ ТАК НЕ ДІСТАВАВ ВІДКРИЙТЕ ОЧІ ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ!!!!!!!!!!!!
Олег до ?????? Показати IP 18 Лютого 2014 12:47
Як можна хотіти назад в совєтскій саюз???? Критикують революцію лише чинуші які бояться втратити владу!!!!
Лучанин до Олег Показати IP 18 Лютого 2014 12:55
це не революція, це спроба силового захоплення влади групою радикально налаштованих учасників гей-параду
Лучанин до ?????? Показати IP 18 Лютого 2014 12:50
майдаунів максимум було 150000 а по всіх майдаунах Україні не буде навіть мільйона, тому що, НОРМАЛЬНИХ людей на Україні більше. P.S. І нормальним людям абсолютно пофіг хто буде розганяти вашу фашистську банду,чи це буде наш Беркут чи це буде російський ОМОН - людям байдуже,ви вже надоїли.
Іван Г. до ?????? Показати IP 18 Лютого 2014 13:06
Нормальні люди працюють на роботах і їдучи додому тицяють пальцем на вас, як на клоунів, які не мають чим зайнятися. це ви небачили гніву людей. 48 мільйонів цифра більша. Подіставайте, ще простих робочих громадян своїми гаслами і не грайте у війнушки, а то вас змиють як гавно в унітаз!
до ЛУЧАНИН Показати IP 18 Лютого 2014 13:15
Задовбало людей це свавілля влади коли не винних садять в тюрми а люди які мають відносяться до влади або їхні родичі не несуть покарання ні за що, ти сьогодні рвеш свою глотку за цю владу але ти не мае жодної гарантіїї що взавтра вони використають свою владу проти тебе ,ХОЧА ТУТ ВИДНО ТАКИХ ЯК ТИ ОДИНИЦІ А МУДРИХ ЛЮДЕЙ ЯК ТИ ПИШЕШ БАГАТО! НЕ майдані може і 150000 а по УКРАЇНІ 500000 але лудей які негативно налаштовані проти влади мільйони,а ти намевно маеш якесь відношення до РИГІВ!
ye ye до до ЛУЧАНИН Показати IP 18 Лютого 2014 13:32
ти кого називаеш невиними тих хто спалив половину майдану а другу половину розгромили
до Івана Г Показати IP 18 Лютого 2014 13:23
ну да і на Донбасі тоже вони там сидять в шахтах і теж працюють і не бачать як можна жити насправді! І на які Блага витрачають їхні заробленні гроші ваші ідейні лідери! не лізьте туди куди не розуміете ідіть і працюйте і дайте людям відстоювати свою позицію і може ваші діти ибудуть жити краще!
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 13:24
Хай ще трохи постоять і всі побачать які ціни будуть у магазинах і скільки буде доллар. Ось тоді і подякує 48 мільйонів нашим "визволителям". А те що вони тут обзивають - то це вже від безвиході....
до проти Показати IP 18 Лютого 2014 13:36
Та ні це не безвихідь, просто все траба називати свїм іменем!!!! А на рахунок цін на товари і продукти і долара я сумніваюсь що не було б півищееня і без протистувань.янику наплювати на тих хто його підтримуе йому потрібно тільки одне власне ЗБАГАЧЕЕННЯ .Особисто я не проту всіх у теперешній владі а тільки декількох основних лідерів.які просто перейшли межу вседозволеності.
евромайдан Показати IP 18 Лютого 2014 13:41
Яка гарна новина зранку! Ще б Яника повісили б на Майдані-взагалі щастя було б!!!
123 Показати IP 18 Лютого 2014 14:12
киів- столиця египту?
Шок Показати IP 18 Лютого 2014 14:28
http://versii.com/news/297526/
думка Показати IP 18 Лютого 2014 16:27
Кому заважав офіс ПР, яка нагальна потреба була його палити? Невже ви думаєте, що такі речі додають нам популярності в Європі? Сумніваюсь, що хтось з європейців захоче бачити в тихій і ситій Європі це збіговисько людей з такими яскраво вираженими тваринними іінстинктами. Адже вони не зникнуть, вони теж підуть в разі чого в Європу і, я думаю, частина європейців вже задумалася - чи варто відкрити двері для натовпу варварів.