USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Заступник голови ОДА Волині теж вийшов з Партії регіонів

21 Лютого 2014 11:32
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк зробив заяву на своїй сторінці у Фейсбуці про вихід з провладної партії.

"Людські життя мають бути найвищою цінністю у нашій державі. І ніщо не може суперечити цьому принципу. Ми маємо керуватися тільки інтересами народу. Жодна влада не варта людських жертв. У підтвердження своїх слів з 20 лютого я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів", - йдеться у повідомленні чиновника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Правий сектор Показати IP 21 Лютого 2014 11:35
Простітука політична !!!!
Олешко до Правий сектор Показати IP 21 Лютого 2014 11:41
коментар було видалено
Colonel до Правий сектор Показати IP 21 Лютого 2014 12:03
Дрібна душонка у того чиновника. Кожен негідник, при прямій участі і прислуговуванні якого золотоунітазний кримінал розстрілює українців ,коли запахло смаленим, починає пафосно прикриватись інтересами народу. Точно так же його пахан - шапкокрад 18 лютого казав, що жодна влада не варта краплини крові , пролитої за неї, а 19 - сотня загиблих! Яка може бути віра???! Рятує свою шкуру!!! Може і врятує, можливо і врятується від заслуженої кари, від помсти батьків загиблих, але душу свою НІКОЛИ!
до чого? до Colonel Показати IP 21 Лютого 2014 12:09
а причому тут Карпюк??? ей головою думайте!
Colonel до до чого? Показати IP 21 Лютого 2014 14:53
До чого тут міліція, як в дядька порося вкрали? До чого тут партія регіонів, януковичі, лукаші, портнови, гадіки колісниченки та їхні лизоблюди дрібненькі регіноїди на місцях...Країна виявляється сама себе завела в прірву, поставила на краю могили з її чиновниками казнокрадами, продажними судами, озвірівшими і оху..ми від безкарності "правоохоронцями". Держава в центрі Європи на 136 місті в світі по рівню життя. В мирний час гинуть сотні людей а какол малорос питає до чого. Я то думаю головою а ти головкою... чи що там в тебе замість неї.
до чого до Colonel Показати IP 21 Лютого 2014 15:55
не переходь на особистості, не знаючи до кого ви звертаєтесь. такий розумний? то іди до влади і наведи там порядок! це правда що Україна як кранїа недорозвинена, хвора, паралізована, корумпована. але я не говорю глобально. а в Клімчука була достойна команда, і в таких важких умовах які ви зверху написали вони ще зуміли розвивати Волинь. а зараз побачите що буде! хочш нічого не робити і шоб гроші з неба падали? на роботу вали ледарь
Григорій до до чого Показати IP 22 Лютого 2014 01:12
"а в Клімчука була достойна команда"- як казали поляки, вшистко пожонта кумпанія : пан гицель, пан гувняж, дві курви і я. І так ми тую Волинь розвинули, так розвинули, ну прямо маленька Швейцарія........Гидко читати облиті єлеєм коментарі "придворних" лизоблюдів.
з Ковеля до Правий сектор Показати IP 21 Лютого 2014 12:51
Взагалі-то люди вже забули, що якраз Віталій Карпюк став депутатом обласної ради по мажоритарному округу, а не не по списку ПР!!! І, між іншим, набрав найбільший відсоток голосів! І завжди був в першу чергу ГОСПОДАРЕМ!
Читаючий Показати IP 21 Лютого 2014 11:36
От, б..п..ттт...м! А так прихвалював, так прихвалював ...
тьотя Показати IP 21 Лютого 2014 11:39
взагалі треба заборонити пр і кпу, як на закарпатті
дядя до тьотя Показати IP 21 Лютого 2014 14:51
А також "Свободу" "Батьківщину" "УДАР" а ще ніколи не пускати в Луцьк Луценка - він провокатор.
Читаючий Показати IP 21 Лютого 2014 11:41
І яка ж наступна? Мабуть - "Свобода"!
1111 до Читаючий Показати IP 21 Лютого 2014 11:45
А наступна в Ковельському районі землю орати і зерно сіяти...
Читаючий до 1111 Показати IP 21 Лютого 2014 12:03
За це +++! Шлях до просвітління завжди є!
лучани Показати IP 21 Лютого 2014 11:42
Головне- бабло.
Політика Показати IP 21 Лютого 2014 11:49
У нас політика дуже брудна справа!!! Треба всі політичні партії заборонити.
Соромно Показати IP 21 Лютого 2014 11:50
На жаль, на крові наших людей опозиціонери займають кабінети!!!
Читаючий до Соромно Показати IP 21 Лютого 2014 12:10
Згоден, що опозиціонери наші - це знову не ті. Але, ПР в наших краях - ну це було ні в які ворота. Окрім, як примазатись - ніякого пояснення я не знайшов... А особливо, з врахуванням усіх бандитських традиційних схем заради жаданої ВЛАДИ... Ох, як би було це все смішно, якби не так сумно!
НБК Показати IP 21 Лютого 2014 11:51
молодець! Карпюк завжди з народом! один з небагатьох хто працював на Ковельщині і Волині. Слава Україні!
НБК до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 11:56
Я думаю навпаки, слабкий духом, тільки почалися проблеми в партії вже втік, все утрясеться у нього буде новий партійний квиток, правильніше оновлений
НБК до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 12:07
а тоді Беркут у Львові, Луцьку,Сумах, який перейшов на строну народу теж слабкий духом?
НБК до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 12:36
Взагалі то правоохоронці присягають служити народу, коли йдуть на службу в органи. До того як перейти на бік народу, вони по вашому де були?
НБК до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 12:44
по-нашому вони служили тому ж гарнату Конституції! а зараз звільнилися! аналогічно як Карпюк і решта. такщо не треба! чи вийде з партії чи лишиться всерівно засуджують! вже Клімчука ви вигнали і що?????
Colonel до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 12:06
НБК - не впізнаю за псевдонімом Н,Б. Карпюк? Карпюк завжди з народом! Не бреши! Завжди з уродом!
НБК до Colonel Показати IP 21 Лютого 2014 12:33
яка різниця що означає мій псевдонім? навіть якщо це Народний Банк Китаю! вибрала три випадкові літери. якщо вас так дуже цікавить то я родом з с. Стеблі Ковельського р-ну. особисто нашій родині пан Карпюк допоміг дуже і нашому селу. і для Волині він також зробив багато. але тут нічого нікому не докажеш, бо в нас народ такий. вам всі не такі. взагалі хлопці, "захисники" чого сидите в інтернеті і займаєтесь дурнею? ганьба вам, на Майдан їдьте, герої такі
Colonel до НБК Показати IP 21 Лютого 2014 15:01
НБК , це швидше немала баба клепки! Ти мабуть з майдану пишеш? Щось не багато тут з нетбуками, в чому хоч вдіта , підкажи може впізнаю. "Карпюк допоміг дуже і нашому селу. і для Волині він також зробив багато". Що конкретно, як та Волинь процвітає з такими карпюками? І чи варте те "процвітання" вашого села тих рік крові , які ллються на майдані із - за паханів шапкокрадів та їх прислужників карпюків.
НБК до Colonel Показати IP 21 Лютого 2014 16:03
не на Майдані бо в мене троє дітей, наймолодшій 4 місяці. якби могла то була б на Майдані! проте мій чоловік там, і знаєте, він чомусь не сидить в інтернеті! а ви в якості туриста на Майдані там сидите напевно? бо хто бувтам той знає шо там нема часу сидіти писати безглузді коменти. ти брехун, сидиш дома трусишся бо навіть носа боїшся показати
Colonel до НБК Показати IP 22 Лютого 2014 01:00
Багатодітній НБК , кажеш на майдан чоловік поїхав? Той що Карпюки організовували? Так зрозуміло... в тітушків розуму на інтернет не вистачає, досить того , що бабу дуже розумну дома має. Бобла надіється трохи привезти. Не знає дурник, що регіноїди лохам не платять, кинуть як завжди...
Остап Показати IP 21 Лютого 2014 11:57
Пане Карпюк навіть якщо ви це зробили щиро це ніхто не оцінить свідчення цьому є вчорашні події і на майдані коли бійці ВС ДОБРОВІЛЬНо перейшли на бік майдану а їх за це щей побили :)))) опозиціонери хочуть крові.....
НБК до Остап Показати IP 21 Лютого 2014 12:03
вам ще мало крові загиблих? схаменіться, людоньки. я розумію що народ у відчаї і озвірів але кров треба вимагати з тих хто стріляв у мирних активістів! але аж ніяк від Карпюка, який займався розвитком сільського господарства Волині і ніякого відношення до пролитої крові не має
ОЛЕГ В Показати IP 21 Лютого 2014 12:15
а що ця влада не буде така як та????????? ой не смішіть мене!!!!!!!!! будуть на них гнати 3 роки один рік щось зроблять і знову МАйдан чи ще щось придумають. ПРОСТІ і бідні люди є в усьому світі і будуть завжди . А на майдані саме такі загинули
иван Показати IP 21 Лютого 2014 12:22
ото ри*о- и там побув и тут побуде : головне непрацювати : йому одинаково кричати спочатку слава кпсс-потим слава украини- и хайль гитлер и ви знову таких слизьникив посадити в кабінети и будети бити им челобитну : Невже забули як в 2005 роци частина скомпрометованих працивникив милиции за звязки з баньдюганами и участи в угонах и крадижок из автомашин-зливу операвной информации сили в керивни крисла- скопрометували ще тих що все життя из бандитами боровся и им прийшлось звільнитися : тильки тому що знали що частина их бере долю в бандитив и одночасно е таемними стукачами в сбу - и все робили щоб недати потянути за клубок циеей банди : бо один ходив в школу из бондарем а другийза рик тильки місяць був на роботи-а потим одив жовту стричку и вивидував що люди думають на майдани-нарид вид цього ниц невиграе - ви хоч раз задумались скильки вкрали вогнепальной зброи- тротилу-гранат и в кого вона в руках : як гарно звучить милиция перейшла на бик народу -а народ скажить в який держави за 1000 рокив перейшов на сторону милиции щоб некрасти- невбивати- и тим самим скоротив ии чисельність в сотни раз ????
За Україну до иван Показати IP 21 Лютого 2014 12:41
ой, Иван, ви вже дуже працюєте, видно! чого сидіти в інтернеті і моніторити що відбувається в країні а не поїхати і постояти за Україну? стидоття таким як ви! і не розказуйте тут хто не працював! бо таких трудоголіків як Карпюк чи Клімчук ще пошукати треба. посудіть самі. якби не написав заяву про визід з партії був би поганий і якщо і написав то всерівно поганий! та хватить вже чіплятися, їдьте на беркут Донбасівський наступайте а не обливати тут земляків які старалися для вас.
иван до За Україну Показати IP 21 Лютого 2014 13:52
иди поцилуй в д***пу муко=за спитай як там и де вкралдени автомашини- або чи несниться начальнику тяг-ву начальник говд и його покровителям яки зробили из нього аж цілого полковника
за Україну до зрадни до иван Показати IP 21 Лютого 2014 14:39
писати навчись неук!
Vetal Показати IP 21 Лютого 2014 12:49
Respect
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 12:51
Вилазять кроти з нор!
зі звернень Показати IP 21 Лютого 2014 12:58
і на прийом люди йшли - то тільки до Карпюка просилися, бо знали, що тільки він завжди був готовий допомогти!
Ковельський Показати IP 21 Лютого 2014 12:59
Карпюк так само поступив і в 2005 році.Проте ковельчани йому не простили фальсифікацій на виборах.Пригрів його депутат Мартиненко.Будучи одним із заступників голови ОДА він добре бачив і знав що твориться в державі - корупція,хабарництво.І дуже мріяв після Клімчука сісти в крісло голови ОДА.Ви погано знаєте цього чоловіка - він любить тільки себе.А підлеглих має ні за що.Він впливав на розвиток сільського господарства?Не смішіть.Що він міг навчити Діброву,Никонюка,Шумського,Вітрука.Піарився на доільних апаратах куплених для селян за бюджетні кошти і розказував що попередники нічого не робили.Запізніле каяття.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 13:02
Карп, ты на руки то его погляди! Из него такой же шофёр, как из Промокашки скрипач!
Слава Україні Показати IP 21 Лютого 2014 13:02
брєд! таких як Карпюк господарів не буде! побачимо що нароблять ваші Гузі з Маями! оооо нароблять як кіт на глині... соромно за вас волиняни.
Спостережна комісія до Слава Україні Показати IP 21 Лютого 2014 15:09
Ні себе куя? То в нас виявляється світило сільськогосподарського менеджменту, такий собі поліський Лі Якокка?! І До чого воно нагосподарювалось? Чоловіче в дурку провели інтернет чи ти користуючись моментом просто втік під шумок з палати?
Слава Україні до Спостережна комісія Показати IP 21 Лютого 2014 16:16
якшо тобі цікаво то помоніторь собі про досягнення області за часи правління Клімчука і Ко. я то знаю а таким недоумкам як ти на тарєлкі підносити не буду. один фіг нічого не робиш . але прошу як не знаєш то закрий рот
Григорій до Слава Україні Показати IP 22 Лютого 2014 01:23
Канечно Клімчук і ко правили областю десь загалом більше половини часу незалежності України. До цього часу не можемо по ВВП вийти на рівень 1990р. Сусіди поляки за той час пішли далеко вперед . Фінансовій стан Клімчука і ко теж. А косоголовий полішук втирає що у нас в області рай, ну як в бога за пазухою. Увсьо заєбцово!
Слава Україні до Григорій Показати IP 22 Лютого 2014 09:57
ти економіст задрипаний, ти взагалі знаєш шо таке ВВп?? ото почитай іди, і шо має Клімчук до ВВП? він керував в області, і його область в порівнянні з іншими завжди мала хороші показники
Аграрій Показати IP 21 Лютого 2014 13:03
За час Клімчука-Карпюка на селі був найсприятливіший клімат для господарювання , жодного рейдерства , свавілля перевіряючих органів , єдина галузь що розвивалась . Дякуємо
ок Показати IP 21 Лютого 2014 13:07
а як бути потім,якщо знову на виборах не проголосують за "Батьківщину" чи "Свобу"-знову на Майдан?Повірте після цих подій і за таких "героїв" як Правий сектор і майдауни свідомі і нормальні люди не проголосують.Ми вже бачили їх в роботі і на помаранчевій революції.Вони всі всі політичні повії і Карпюк хай і господар але боягуз і такий же корупціонер.
Nikki Показати IP 21 Лютого 2014 13:15
респект Карпюку!
до ок і таких самих Показати IP 21 Лютого 2014 13:23
представся! розкажи, що доброго хоч одній людині в цьому світі зробив, а потім суди того, насправді ділом доказав, що знаходиться на своєму місці!а то тільки язиком! та й то слів не добереш, "діч великий!"!
х Показати IP 21 Лютого 2014 14:07
Карпюк господарник, тільки дурню зробив що вступив у ту позорну партію, добре що вийшов.
Галина до х Показати IP 22 Лютого 2014 10:15
Госпідор?
х Показати IP 21 Лютого 2014 14:07
Карпюк господарник, тільки дурню зробив що вступив у ту позорну партію, добре що вийшов.
він Показати IP 21 Лютого 2014 14:12
У 2005 продав Клімчука і втік з області, пересидів у Мартиняка в Києві на гонорових посадах, зараз з-нову на другий день втік у Киів, здав Башкаленка, тепер пересидить і випливе біля Свободи або ще когось, хто буде при владі.Цей ніколи не буде в окопах.Мразь.
y до він Показати IP 21 Лютого 2014 14:36
якщо ви не знаєте, то до вашого відома: у 2005 році Клімчук не був уже губернатором, а був послом в Азербайджані. такщо не меліть дурні тут. якби він продав Клімчука то якби він опинився в його заступниках знову? краще мовчіть не позорьтесь
вік Показати IP 21 Лютого 2014 14:26
це продажна тв***ка.Він завжди вчасно орієнтується за вітром звідки і куди дме.
Рая до вік Показати IP 22 Лютого 2014 23:39
ні! не куди вітер дме, а це просто свідчить що людина розумна і як чиновник справляється при любій владі і партії. і хай собі йде в Свободу чи до Ляшка головне щоб працював. а Карпюк завжди працював.
не кум Показати IP 21 Лютого 2014 14:53
бог зним і з його ПР. Може б і не так різко про нього висловлювались учасники, якби трохи був адекватнішим. Якоїсь шизофренічної дурості у нього забагато. І це якийсь хворий патріотизм...
хм до не кум Показати IP 21 Лютого 2014 15:12
напевно получив добряче від Карпюка.
друг Показати IP 21 Лютого 2014 19:16
карпюк гад і шизофренік нарваний це ганьба Волині
Аграрій Показати IP 22 Лютого 2014 09:09
Не захищайте Карпюка.Він дійсно здав Клімчука але в 2002 році.А ви ще запитайте в ньог платні захисники як він став одним з найперших авторів волинськоі м"ясноі породи ВРХ - записавши туди і Карасиків і інших які і близько не причетні до цього.А дійсного автора Потапчука поставив у кінці.Врахуйте що виведення цієі породи почалось ще в другій половині 70 років.Порахуйте скільки років було тоді цьому великому аграрнику.А як він опікав лісову галузь видно з Луцька до Польщі.