USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Підприємці Центрального ринку розблокували рух транспорту

30 Серпня 2017 12:52
Після тригодинного блокування роботи сесії Луцької міськради підприємцями Центрального ринку, вони нарешті розблокували рух транспорту вулицею Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, тривалий час рух цією вулицею перекрили ті, хто невдоволений сьогоднішнім рішенням сесії міськради. А йдеться про питання, яке розглянули обранці громади щодо відмови Волинській облспоживспілці у поновленні договору оренди землі для обслуговування ринку «Центральний» на вул. Глушець, 1 (площею 0,5904 га). Депутати прийняли позитивне рішення, що й викликало невдоволення у підприємців.

Однак заручниками цього невдоволення стали й пересічні лучани, які в цей час скористалися громадським транспортом або ж їхали власним вулицею Богдана Хмельницького. Їм довелося тривалий час простояти в заторі.

Наразі рух транспорту відновили. Але підприємці не розходяться. Вони й надалі перебувають під стінами міськради.
Депутат Олександр Лазука пояснив, що депутати проголосували за створення робочої групи, до якої входитимуть депутати міськради та підприємці. Вони й вирішуватимуть всі питання, які виникли навколо цієї ситуації. Його ж особиста позиція: частину ринку треба перенести, частину – переформувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 13:09
працювати їм не дають.. он кромберг по всім селам людей шукає.. з двох областей стягує.. шуруйте і працюйте..
Я до лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 13:23
Ти видно не в темі,от і працюй далі на німця.."он","ондего","туйово".типу гурудскім став?
... до лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 13:32
Ух який ти розумний ви*л*док) а заробітки тотожні?) сам йди працюй ско*=)
ВІДПОВІДАЧ до ... Показати IP 30 Серпня 2017 14:52
ого....тотожні))) Тож Ви там всі бідні нещасні виживаєте))) на кусок хліба заробляєте) Правельно на заводі треба пахати як коняка,тож не прийти з 9 до 4 постояти ,язиками почесати))
Я до ВІДПОВІДАЧ Показати IP 30 Серпня 2017 18:15
Якщо "правельно" то і пахай,чому ж ти не підеш на базар,язиком своїм почесати?Тож так легко,а йдеш пашеш на завод?що заважає?
житель Показати IP 30 Серпня 2017 13:31
А підприємці не думають що можуть по шиї заробити від містян, коли їм терпець урветься. Вже дістала та логіка срача, на ринку влаштували срач, тепер ще й в центр міста пересунули той срач. Як привикло б*дло жити, так і живе далі. Хто вам заважав мінятися, хто заважав гроші вкладати, але ви б*дло яке привикло роками так жити і нічого не вкладаючи і неміняячи. Вас не дивує що ніхто вас не підтримує, що місто вас не підтримує. Ото робіть висновок, або міняйтесь або ідіть в унебуття.
Я до житель Показати IP 30 Серпня 2017 13:51
Тобто ти погрожуєш"по шиї"надавати?не розписуйся за всіх містян,це є твоя власна думкі і твої погрози,а те що ти людей обзиваєш"б*длом"говорить лише про те,що ти ВОНО і є
Де до житель Показати IP 30 Серпня 2017 14:12
де врешті поліція, чому не наведе лад на вулицях міста, чого всяка б..дь, якій тільки не лінь, взяла моду перекривати вулиці і блокувати рух транспорту коли заманеться, порозганяйте їх, якщо інших методів впливу не маєте, тих протестувальників ср..них, не чекайте, коли у водіїв і пасажирів урветься терпець і черговий такий протест перетвориться на масове побоїще(((
Лучанин1 Показати IP 30 Серпня 2017 13:58
Проблема вирышуэться за 5 хвилин. Зробіть безкоштовну стоянку для автотранспорту (частину парку передайте , 100 на 100 метрів) поставте урни для сміття. Бо зараз знайти урну- проблема. Плюс штраф за викинутий папірець/недопалок - 50 евро. І буде порядок.
я Показати IP 30 Серпня 2017 14:37
Геть з вулиць міста, набридло сміття! Живемо як у гадюшнику! А старий ринок взагалі перетворився на сміттєзвалище! Купують там тільки селяни з далеких сіл, бо в них стереотип ще з післярадянських часів: дешевше, ніж в універмагах!!! Люди, інші стереотипи! Трохи розвивайтеся, поважайте місто та себе! А то одна торгівля в голові! Вже нікому з нормальних себе поважаючих людей не треба ваші хмельницькі шмотки невідомого походження, без гарантій, сертифікатів та чеків. Їдьте по селам торгувати, не нищіть наше місто. Одні стараються, благоустроєм займаються, а торгаші все псують! Інакше ми теж на мітинг вийдемо, і нас буде в тисячі разів більше!!!
Я до я Показати IP 30 Серпня 2017 15:36
Боже,шо ти мелеш чоловіче?Я лучанин,купую там одежу і деколи їжу,дешевше одежа ніж,наприклад в там тамі,хто тобі що портить?з якого ти дуба впав?під чим ти?куди ти вийдеш на мітинг?тобі скоро ціну за опалення вмажуть таку,що ти і в гуманітарці не зможеш купити,от по цьому питанню можеш вийти
я до Я Показати IP 30 Серпня 2017 17:46
"ти", напевно вождь базарників, якщо там мислиш!
111 до Я Показати IP 30 Серпня 2017 17:53
"ти" про мої доходи нічого не знаєш, тому прошу не кидатися такими репліками. маю змогу платити за усе, подорожувти ! і до речі,"ти" недалеко пішов від скоїх колег, що торгують секондом! Здобувай освіту і вперед розвиватися, щоб на морозі у валянках не стояти!Єдине у чому "ти" обізнаний -це дати усіх праздників та днів ангела!Почитай ще щось, може меньше пити будеш!!!В спортзал сходи!
Я до 111 Показати IP 30 Серпня 2017 18:25
Я тобі повірив ти живеш дуже добре,так всі невдахи пишуть...,але ж ти про мене нічого теж не знаєш,якщо це мої колеги,то і твої теж.не суди всіх по собі
Містяни Показати IP 30 Серпня 2017 15:21
80 відсотків проти базару. Базарникам зі спитими рилами ввижається,що Луцьк їх підтримує.
Я до Містяни Показати IP 30 Серпня 2017 15:27
Ти себе назвав"містяни"..так що ти там писав про"ввижається"!?!?
Вау до Містяни Показати IP 30 Серпня 2017 15:29
Звідки такі дані?Йди проспись