Підрахували, на скільки зросте платіжка за світло
Після скасування пільгового тарифу на електроенергію середня платіжка збільшиться на 80-100 гривень на місяць.
Про це в ефірі телеканалу Україна 24 розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, передає Кореспондент.
«Якщо проаналізувати рішення, які в останні дні були прийняті, зокрема щодо підвищення тарифів на електричну енергію, то середня платіжка домогосподарства збільшиться орієнтовно на 80-100 гривень, якщо ми говоримо про сплату за перші 100 кВт-год електроенергії», – сказав він.
Музиченко відзначив, що на сьогодні субсидію отримує 3,1 млн домогосподарств і для них, відповідно, збільшиться розмір субсидії.
Мінсоцполітики очікує, що кількість одержувачів житлової субсидії збільшиться.
Аналіз Міністерства показує, що серед одержувачів субсидій більше 95% розраховуються вчасно за житлово-комунальні послуги і серед них рівень розрахунків значно вищий, ніж у середньому по державі.
Нагадаємо, 28 грудня уряд встановив єдиний тариф на електроенергію для населення в розмірі 1,68 грн / кВт-год, скасувавши пільговий тариф за перші 100 кВт-год.
При цьому в Міненерго заявляють, що без цього рішення з січня вартість електроенергії могла зрости у 2,5 раза.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в ефірі телеканалу Україна 24 розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, передає Кореспондент.
«Якщо проаналізувати рішення, які в останні дні були прийняті, зокрема щодо підвищення тарифів на електричну енергію, то середня платіжка домогосподарства збільшиться орієнтовно на 80-100 гривень, якщо ми говоримо про сплату за перші 100 кВт-год електроенергії», – сказав він.
Музиченко відзначив, що на сьогодні субсидію отримує 3,1 млн домогосподарств і для них, відповідно, збільшиться розмір субсидії.
Мінсоцполітики очікує, що кількість одержувачів житлової субсидії збільшиться.
Аналіз Міністерства показує, що серед одержувачів субсидій більше 95% розраховуються вчасно за житлово-комунальні послуги і серед них рівень розрахунків значно вищий, ніж у середньому по державі.
Нагадаємо, 28 грудня уряд встановив єдиний тариф на електроенергію для населення в розмірі 1,68 грн / кВт-год, скасувавши пільговий тариф за перші 100 кВт-год.
При цьому в Міненерго заявляють, що без цього рішення з січня вартість електроенергії могла зрости у 2,5 раза.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Дідо
Показати IP
31 Грудня 2020 23:23
Дідо прочитав се і сі здивував.
Невже ж то нащадки Бандери стали такі заможні і шановвні що ті пару копійок їм в їух не стають.??
Чи може те стадо баранів не розуміє що з них по сто гривень- ахметіку лярд..?
Єнергоатом мінус,ахметік плюс,екологія мінус,днр плюс..
Сидить падло,доїть всю країну а ми всі за щокой калатаєм..
Дідо кожен раз сі дивує що зараз яя є тільки в супермаркетах а в штанях козаків зась...
Дідо пішов схрона одкопувать.
Дідо
Показати IP
1 Січня 2021 02:19
Кляті стрибуни.
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Прив’язали до дерева та побили до смерті: у Києві п’ятеро молодиків закатували 58-річного чоловіка
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
У Ковельському районі – ДТП за участю мотоцикліста. 25-річного чоловіка доправили в лікарню
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.