USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Підтвердили загибель військового з Волині Геннадія Марчука

1 Січня 2026 11:34
Сумна звістка надійшла у Турійську громаду. За результатами ДНК-експертизи підтверджено загибель Геннадія Марчука, уродженця села Клюськ, 03.05.1968 року народження.

Із 4 жовтня 2024 року Геннадій Марчук вважався зниклим безвісти після бойового зіткнення у Покровському районі Донецької області.

Геннадій Марчук народився 3 травня 1968 року в с. Клюськ. Разом з батьками та двома братами проживав у Ковелі. Навчався у ЗОШ № 1 та № 8. Зі шкільних років захоплювався шахами, був чемпіоном Волині серед юніорів. Під час проходження строкової служби підписав контракт з авіаційними військами. Чотири з половиною роки проходив службу на посаді стрільця-радиста.

З 1991 року працював на митниці, згодом – на місцевих приватних підприємствах, на заробітках за кордоном. З початком повномасштабної війни повернувся в Україну та мав намір добровольцем піти на фронт. Зважаючи на вік, йому відмовили, однак у червні 2024 року мобілізували. У складі 5-ї окремої важкої механізованої бригади потрапив на одну з найскладніших ділянок фронту й одразу опинився в епіцентрі бойових дій – два місяці на передовій майже без відпочинку. Попри переважаючи сили ворога, разом з побратимами героїчно тримав оборону займаних позицій.

Упродовж 15 місяців вважався зниклим безвісти. Загибель воїна підтвердили результати ДНК-експертизи. Життя Геннадія Марчука обірвалося 4 жовтня 2024 року поблизу населеного пункту Гостре Покровського району Донеччини.

У п’ятницю, 2 січня, відбудеться чин поховання воїна:

Об 11:30 – траурний кортеж вирушить від Турійського моргу.

12:00 – заупокійна служба в церкві села Клюськ.

Поховають Героя на місцевому кладовищі.

Геннадій Марчук віддав своє життя, захищаючи волю, незалежність і майбутнє України.

Жителів громади закликають гідно вшанувати пам’ять Героя та віддати належну шану Захиснику України.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus