Після водіїв ДАІшники взялися штрафувати пішоходів
За минулу добу в Україні співробітниками Державтоінспекції оштрафовано 110 пішоходів. Про це під час «прямої телефонної лінії» сьогодні, 19 листопада, заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць, – повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує \"Українська правда\", начальник ДАІ підкреслив, що в Україні кожне третє ДТП відбувається з вини пішоходів, а також через неосвітлені вулиці, неякісні дороги і т.д.
Сергій Коломієць нагадав, що новий закон передбачає штрафи для пішоходів у розмірі 51-85 гривень за порушення правил дорожнього руху. Пан Коломієць підкреслив, що якщо накопичується більша сума штрафів, то вона стягуватиметься через суд.
Начальник ДАІ впевнений, що нові штрафи дадуть результати й пішоходи будуть відповідальнішими в частині дотримання ПДД. Як відомо, до набрання чинності законом про збільшення штрафів за такі порушення виносилося попередження або стягувався штраф у розмірі 1,7-8,5 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує \"Українська правда\", начальник ДАІ підкреслив, що в Україні кожне третє ДТП відбувається з вини пішоходів, а також через неосвітлені вулиці, неякісні дороги і т.д.
Сергій Коломієць нагадав, що новий закон передбачає штрафи для пішоходів у розмірі 51-85 гривень за порушення правил дорожнього руху. Пан Коломієць підкреслив, що якщо накопичується більша сума штрафів, то вона стягуватиметься через суд.
Начальник ДАІ впевнений, що нові штрафи дадуть результати й пішоходи будуть відповідальнішими в частині дотримання ПДД. Як відомо, до набрання чинності законом про збільшення штрафів за такі порушення виносилося попередження або стягувався штраф у розмірі 1,7-8,5 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Анонім
Показати IP
19 Листопада 2008 21:03
Я всегда считаю, что пешеходы, как в селе, привыкли у нас на красный свет бегать- нема машин, значит можно! Ну, оштрафуйте вы их всех и каждого, может башкой будут думать!!! дебилы!
Водій
Показати IP
20 Листопада 2008 08:55
Може, нарешті, престануть пішоходи, як телята переходити вулиці, де їм заманеться. Друзі, нагадаю, машина не ***, вона давить!
Пішохід
Показати IP
20 Листопада 2008 09:53
Анонім, сам "дебил". "Ну, оштрафуйте вы их всех и каждого, может башкой будут думать!!!" Ти чим думав коли таке писав?
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.