USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Півхати, 15 соток і ручний Цезар – «маєток» Ігоря Гузя

28 Березня 2014 15:31
«Це вам не Межигір’я», - зауважують колеги, коли заходять до помешкання заступника голови обласної ради Ігоря Гузя.

Просто, чисто і скромно. Хата, в якій живе Ігор Гузь з дружиною, збудована в 1953 році його дідом Павлом Остаповичем Кондзюрою. Мешкає він у цьому будинку на Вишкові з 2007 року, відколи одружився. До того він мешкав з батьками і сестрою у 2-кімнатній квартирі. Родина Ігоря та Оксани Гузів займають півхати. В другій половині будинку живе дядько нинішнього заступника голови облради.
Сама будівля належить матері Ігоря Гузя. Родина мешкає в 2 кімнатах. До слова, у одній з кімнат на стіні – портрети Євгена Коновальця та Степана Бандери.
Дружина Оксана дуже любить малювати, тож в одній з кімнат є й куточок для творчості.
Сам господар будинку каже, що вирішив показати свою оселю, аби довести, що нічого не приховує. До слова, днями він оприлюднив свої доходи.

«До мене кілька тижнів тому звернулися журналісти, які просили показати, де я мешкаю. Я вважаю, що кожен чиновник, не лише голова чи заступники облради й ОДА, а й начальники управлінь, члени виконкому міськради, за першого бажання мас-медіа повинні показати в яких умовах вони живуть. Це має бути прозоро, без жодних проблем», - каже Ігор Гузь.

Поруч - 15 соток землі. На городі, каже господар, вирощуватимуть овочі для столу. Для двох, розповідає, вистачає.

«Тут будуть буряки, картопля. Вистачає для того, щоб було все свіже на столі. Хочу сказати, що я 12 років депутат місцевих рад і жодного разу ані я, ані моя родина не взяли земельної ділянки», - каже господар.
Є у Ігоря Гузя авто, на яке, переконує, збирав гроші шість років. Лише рік тому вдалося назбирати на перший внесок, аби придбати авто в кредит. До слова, кредит на Hyundai Sonata оформлений на його дружину – Оксану Гузь, і ще 4 роки родині доведеться виплачувати гроші банку.
Сам заступник голови облради каже, що з грошима на авто допомагали й друзі, щоправда, хто саме, він не назвав, адже це все ж приватна річ. По сусідству немає захмарних парканів і царських маєтків.

«Сусіди в мене – прості люди. Цей район забудовувався в 50-х роках, тут зазвичай забудовувалися працівники колгоспів. Мої дід і баба теж в колгоспі працювали, дід свого часу був головою. В основному, тут вже проживають нащадки корінних мешканців. Мікрорайон Вишків – колишнє село Ківерцівського району», - розповідає він.
Дорога тут свого часу була дуже розбита. Відремонтували її ще під час керівництва міською радою Богдана Шиби. До слова, саме тоді Ігор Гузь працював у молодіжному управлінні Луцькради. Але до ремонту цієї дороги, переконує, він не має стосунку. Місцевим мешканцям доводилося двічі перекривати рух вулицею, аби її нарешті відремонтували.

Улюбленець родини – кіт Цезар. Господар розповідає, що його попередника отруїли разом з кількома іншими місцевими котами. Тому Цезар – хатній, на вулицю його практично не випускають.
А на завершення візиту, як і прийнято в гостинних українських господарів, журналістів частували чаєм з печивом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Ок Показати IP 28 Березня 2014 15:39
Бистро показав жульналюгам де живе. Бо скоро так жити не буде.
Анонім до Ок Показати IP 28 Березня 2014 19:27
дід голова колгоспу- комуніст :) якже то іжджевенцю ГУЦЮ воюється з комуністами :)))) цікаво а що та за машина з іноземними номерами чекає з роботи гузеву жінку.... і водій в тій машині як собака на привязі безвилазно сидить????
екскурсовод до Ок Показати IP 28 Березня 2014 20:57
А в Підгайці чого не заїхали? Гусьок там палац достроює не гірше ніж в Бородатого!
так да не так Показати IP 28 Березня 2014 15:44
Всі добре знають як заробляє гузь. Є такий персонаж корейка так він теж бідно жив.
опа до так да не так Показати IP 29 Березня 2014 00:12
А про це поподробніше
лучанин Показати IP 28 Березня 2014 15:46
сп*л*т* брехуна гузяру, лишити тільки кота бо той дійсно ні в чому ще не провинився!))
Сусід Показати IP 28 Березня 2014 15:52
А кіт гарний)))
Андрій до Сусід Показати IP 29 Березня 2014 11:57
І совісті у нього мабуть більше ніж у господаря))
дуся Показати IP 28 Березня 2014 15:53
хто вірить що тільки це його майно? а батько його з Полісся вроді у таких ще й за рубежем щось є. але дуже кричав щоб у владу попасти, значить знає що там можна набрати. який чиновник нічого не взяв і не побудував не купив дітям і так далі. а діти в нього є? чому не сказав за дітей? мені цікаво!!!!!!!!!
ук до дуся Показати IP 29 Березня 2014 00:11
Дітей у них немає. Навіщо революціонеру клопоти ?!
123456 до ук Показати IP 29 Березня 2014 11:04
це те що одразу кулаком в морду за 7рокыв не нажити дытей, то пора всиновити, раз не може своъх
вова Показати IP 28 Березня 2014 15:54
бо це вам і не Президет то і не Межигір"я чим буде вище тим буде краще жити и не так? побачимо через 5 років і взагалі чи покаже і чи за кордон не втече як усі хочеться вірити що порядна людина
Вінстон Показати IP 28 Березня 2014 15:55
А він переписав хату на кота?????????????
КП Ласка Показати IP 28 Березня 2014 15:57
Пане заступнику голлови ради! В господарстві Вам конче бракує песа. Візміть з притулку. Вибір - великий
валік Показати IP 28 Березня 2014 15:59
ой а хто буде показувати що в кого є. може в дружини ще є маєтки десь . Якби так усіх чиновників показували то булоб добре дуже
Віра Показати IP 28 Березня 2014 16:05
Чим же вам так Гузь насолив, що пишете з такою ненавистю? Хлопець скільки про нього чую е патріотом, мае постійну свою точку зору, не бандит, не злодій! Е про кого іншого говорити не переговорити, а краще почніть з себе, чи маете право судити когось!!! А Ви ,Ігор, працюйте далі,бо собаки гавкають, а караван іде!
Анонім до Віра Показати IP 28 Березня 2014 17:36
Чому ж з ненавистю. На мою думку пан Гузь абсолютно нічим не відрізняється від решти простого народу. Маю на увазі, що починаючи із часів студенства він чесно жив на зарплату, яку втім ніде офіційно не декларував. Виконати почесний обов"язок кожного громадянина, прописаний в Конституції, та відслужити народу України в лавах армії йому, напевно, завадила найпоширеніша недуга більшості наших юнаків, що "відкосили" - енурез. Заради справедливості хочу відмітити, що світогляд молодого політика таки справді формувався під впливом Бандери та Шухевича (ну не під впливом же рідного батька бувшого "комсомольця" і працівника обкому комсомолу під керуванням Романюка Миколи Ярославовича теперішнього мера Луцька). Хоча знаєте відмінність все таки є. Ця людина позиціонує себе як політика нової генерації, що є відкритою до народу, нічого не приховує, хабарів не брала і не давала, є абсолютно чесною та прозорою. Але Ви знаєте Луцьк - це велике село, в якому всі все про всіх знають. Тому люди йому й не довіряють, а усі його промови сприймають через призму скепсису та недовіри. Говорите почати з себе? Я у владу не рвусь, проте пам"ятаю як Гузь сів у своє крісло.
Анонім до Віра Показати IP 28 Березня 2014 18:25
А Климчука вспомни а Башкаленка?! Оно почувствовало себя любимого принцем на заседаниях гор администраций и не надо ля ля .
Анонім до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 19:30
так так пригадую башкакаленка особливо памятаю як всі ржали з нього що у нього перед держ службою річний дохід був десь 12тисяч та коли гузь оприлюднив свій дохід в 6 тисяч всім стало не до сміху .....
Ваші до Віра Показати IP 28 Березня 2014 21:06
А за які гроші купує авто, платить за комунпослуги коли декларує в рік 5 тис. Грн. Ведіться недоумки на його лапшу!!!
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 16:11
На фото відсутній клозет п. Гузя. Чи він задовільняє свої природні потреби, обс*р*ючи всіх і вся ???
Андрій до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 16:21
Чоловіче,що боїться назвати своє ім"я,я Вам настійно рекомендую звернутися до психіатра,видно Ви хворі на всю голову і хвороба прогресує.
Анонім до Андрій Показати IP 28 Березня 2014 19:32
ну чого ви так відразу людину лікуватись посилаєте... людина справді хоче побачити його козлет справа в тому що гузь і ко дуже кричав про золотий унітаз яника та після того як його незнайшли в межегірі всі шукають в кого ж він з опозиції :))))))
123 Показати IP 28 Березня 2014 16:17
коментар було видалено
бррр Показати IP 28 Березня 2014 16:18
І чого мене від тої людської полішуцької злоби воротить? Заздрісні якісь памороки жовчю спливають... Що ви в того Гузя побачили аж такого? Пів хати і машина...Айяйяй!
сусід Показати IP 28 Березня 2014 16:19
Людина яка любить котів не може бути поганою
Анонім до сусід Показати IP 28 Березня 2014 19:33
знаю одну людину яка любить собак а на своїй хфірмі платить мінімалку....
103 до сусід Показати IP 29 Березня 2014 06:50
Треба людей любити! А хатка так нічого, ремонт не дешевий! Навколо трохи інші будинки. Я за достаток, тільки в нас він є у тих, хто при владі!
Лучанин Показати IP 28 Березня 2014 16:23
Ну просто ангел)))))))))))) Театр одного актора
мда... Показати IP 28 Березня 2014 16:24
а где гараж для ЛЕХУСА! Он же на нем на работу последние годы ездил!
Доктор Франкенштейн Показати IP 28 Березня 2014 16:37
"Народ" - істота заздрісна, жадібна і лінива. До чужого ласа, - бо свого надбати нездатна.
гідрант Показати IP 28 Березня 2014 16:38
фуу! від цього спектаклю блювати хочеться.. гузяра цинічний популіст і лицемір!
111 Показати IP 28 Березня 2014 17:37
Єдиний позитив - це кіт. Коти за дурних господарів не відповідають. А все інше - брехня. Хай покаже справжній маєток, чи слабо?. А машину купив за жінчині гроші, альфонс? Сам же був безробітним і ніколи палець в палець не вдарив.
Я Показати IP 28 Березня 2014 17:54
Це все брехня,як російські канали про Україну так Гузь про свій маєток.Бідненький ти наш.Ще Маю домогосподаркою візьми.
лота Показати IP 28 Березня 2014 17:57
гузь не бриши
справедливий Показати IP 28 Березня 2014 18:25
от, що мене вражає, так це, а поставте себе на його місце та на місце будь-якого чиновника і двйте відповідь навіть не комусь а собі, а ви б собі трішки розкоші не дозволили б? тим більше кожен статус вимагає свого....
111 Показати IP 28 Березня 2014 18:27
Та який він чиновник. Крикун і популіст, зараз призначили на державну посаду - мабуть, сам перелякався, що доведеться хоч щось та робити.
))) Показати IP 28 Березня 2014 19:34
подобається Гузь, він хороший)
Майдан Показати IP 28 Березня 2014 19:44
Дурням що не покажи , всерівно жовчю подавляться. Типова риторика волинського ледацюги.
виборець Показати IP 28 Березня 2014 19:50
Немає тут чому заздрити,і заливатися жовчю тут немає від чого!Популізм і правда тут є!Хай комусь він подобається,а комусь і ні.А г.... воно і в Африці гам...
товариш сусіда Показати IP 28 Березня 2014 19:52
Що правда-то негріх!
СССР Показати IP 28 Березня 2014 19:56
Як в батька комуніста син може бути націоналістом!Комуністів колишніх не буває!Шевченка забув для показухи повісити.
Лучанин до СССР Показати IP 28 Березня 2014 20:00
Кому він здався?Як прийшов гучно так і піде!
Анонім до СССР Показати IP 28 Березня 2014 23:04
Комуніст - це не вирок. Особисто знаю батька пана Гузя.Він дуже хороша людина.
знайка Показати IP 28 Березня 2014 20:00
Я пам'ятаю як пан Шиба балатувався на мера,також показував свою однокімнатну квартиру і на вікнах старі штори. Але перед тим "пустив"турійський район з торбою по світу.
Автодор Показати IP 28 Березня 2014 20:17
Дорогу Щиба роби в для Грицюка,він тудою додому в "село" їздить.
Автодор Показати IP 28 Березня 2014 20:19
Вибачаюсь "Иба"
Арбузов Показати IP 28 Березня 2014 20:25
Ми також Віктору Федоровичу допомагали на Межигір"я грошима з держбютжету,хто скільки міг...
захисник Показати IP 28 Березня 2014 20:48
досить безпідставно звинувачувати пана Ігоря! цілком все нормально виглядає, чого зразу придератися до портретів чи ще чогось, кожен хто що хоче те й вішає) просто дивують такі люди, що в коментах пушуть таку дурню, я на 100% впевнена, що ви про нього толком нічого не знаєте, а говорите ой як багато! як говориться не знаєте особисто не судіть публічно! так от я ще раз напишу він доволі приємна та симпатична особа, мені дуже імпонує та подобається)))*
11111 Показати IP 28 Березня 2014 20:49
///СКІЛЬКИ УВАГИ...СЛАВА УКРАЇНІ.....
"з грошима на авто д Показати IP 28 Березня 2014 20:55
2007 рік - позачергові вибори народних депутатів України, 2010 рік - вибори Президента України, вибори до місцевих рад, 2012 рік - вибори народних депутатів України - от Вам і "Соната"...
няша Показати IP 28 Березня 2014 21:28
Гузь НАЙКРАЩИЙ))
Прораб Показати IP 28 Березня 2014 22:02
Строю йому хату,ось там і золотий унітаз побачите і ще багато чого...да ще і не розраховується з людьми за роботу...
Західняк до Прораб Показати IP 28 Березня 2014 23:11
А скажи де строїш приїдемо всі разом із журналістами подивимось яка хата.
Анонім до Західняк Показати IP 28 Березня 2014 23:30
Справді. Навіщо ляпати язиками аби тільки облити брудом людину безпідставно. Якщо є докази того, що наш народний обранець не задекларував всі свої доходи чи має якісь ліваки, то докази в студію, будь-ласка. В іншому випадку стуліть писки. Бездоказовий бруд уже набив оскомину. Таке враження, що наші люди взагалі забули про право кожного на особисту думку, неупередженість в судженнях, толерантність до ближнього, ліберальність у поглядах та інші чесноти. Люди, зараз Великий піст. Час духовного очищення. Подумайте всі свої гріхи, в яких будете сповідатись перед Пасхою, а також прислів"я про смітинку в оці і лише тоді тицяйте пальцем на сусіда.
любопитний фінансист Показати IP 28 Березня 2014 23:49
тільки згадати як він з вікна кричав до людей коли клімчука звільняти прийшов де культура де такт нехай будує хоч три хати от що збудує для волині це питання може добудує будинки довгобуди може школу за там-тамом де вже і кран будівельний прийняли а вносоти пропозиції прапор повісити назву університету поміняти бо більше ні нащо не здатний ну ще горланити талант
357 Показати IP 29 Березня 2014 01:43
Гузь нічого не придумае не скаже інезробить для області бо ісобі додому нічого незробив та ійому невигідно бути при владі він більше заробляе будучи в опозиціі
Забужан Показати IP 29 Березня 2014 03:26
Низький лоб, велика голова, постійно кричить, Вам нічого це не нагадує?
Земляк Показати IP 29 Березня 2014 07:03
Цей репортаж - помилка Гузя і журналістів! Нащо цей цирк? Для чого дратувати і так роздратованих людей! "Чесні трудяги" які багато кричать і нічого не роблять проходять через такі посади мімо!
Для прокуратури Показати IP 29 Березня 2014 07:37
Гузь просуває потрібних людей на посади в ОДА. Це напевно так своїм друзям за фінансову підтримку відпрацьовує. Ганьба Гузю! На 6 тисяч гривень в рік він точно не живе. А на що ж тоді живе? І хто ж гроші ці йому дає і за які заслуги?
РОМАН Показати IP 29 Березня 2014 16:42
Якби Бандера встав з могили,то він би прокляв нинішню владу та Гузя особисто за те, що ті запродали Україну безбожним, аморальним ,бандитським Сполученим Штатам та зажерливим олігархам,типу Коломойського.