USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Півмільйона на пам'ятник Бандері у Луцьку таки не дадуть

4 Липня 2014 11:20
Луцька міська рада не виділятиме додаткових грошей на пам’ятник Степанові Бандері у Луцьку, – пояснив учасник оргкомітету зі спорудження пам’ятника Микола Федік.

Раніше прес-служба Правого сектору поширила повідомлення про те, що Луцька міська рада має намір виділити 540 тисяч гривень для виготовлення фігури пам'ятника Степану Бандері, - інформує ВолиньPost. Насправді, як пояснив Федік, йдеться про освоєння коштів, передбачених і виділених обласним і міським бюджетами ще раніше.

Нагадаємо, Волинська обласна рада у квітні цього року виділила 250 тисяч гривень з обласного бюджету на спорудження пам’ятника.

Також 297 тисяч гривень на пам’ятник передбачено цьогорічним бюджетом Луцька. «Гроші передбачені, але ще не виділені» - уточнив секретар міської ради Сергій Григоренко.

Також протягом 7 років пожертви на пам’ятник збирають громадські активісти.

«Саме про використання цих коштів йшлося на погоджувальній раді. Ніяких півмільйона міська рада на пам’ятник не виділятиме», - пояснив Микола Федік.

«Замовником робіт буде Управління капітального будівництва міської ради. Тому гроші, виділені з обласного бюджету, будуть перекидатися міській раді. А гроші, зібрані в якості пожертв, йтимуть з благодійного рахунку напряму виконавцю робіт. Саме ці робочі, технічні моменти ми вирішували на погоджувальній раді», – наголосив Микола Федік.

До слова, протягом 2012-2013 років з бюджету міста Луцька витратили 102 тисячі 500 гривень на спорудження основи пам’ятника біля міського РАГСу, - повідомив Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
накуй Показати IP 4 Липня 2014 11:21
и раду и бандеру...
Вася Показати IP 4 Липня 2014 11:23
Гроші Луцькою міською радою виділені. Є відповідне рішення про зміни в бюджет. Подивіться на сайті міськради.
100 Показати IP 4 Липня 2014 11:37
В кацапів є фалічний символ Путін. І наша влада у вигляді памятників теж їх хоче скрізь нам натикати. А можна нам щось нормальне. Є фото Бандера із сімєю в лісі. Для нормальних лучан це був би памятник українській сімї. Для націоналістів памятник бандері, для молодих людей приклад вірності. Але ні то ж треба щоб один мужик стояв. Стояк. І звичайно це все потрібно робити після війни і з консультацією з громадскістю. Казали ми що попередня влада нас не чує. ПРОТЕ ЧИ ЧУЄ ЦЯ ВЛАДА НАС.
Всезнайко до 100 Показати IP 4 Липня 2014 12:59
Фото Бандери з сім"єю немає, бо він г**
100 до Всезнайко Показати IP 4 Липня 2014 13:54
http://www.aratta-ukraine.com/textua/07010401_3.jpg
ЕС Показати IP 4 Липня 2014 12:00
Из всех "благ" ЕС украинцы получили только цены...
еуропеєць до ЕС Показати IP 4 Липня 2014 12:04
а гейпаради ти не рахуєш за досягнення?
100 до еуропеєць Показати IP 4 Липня 2014 12:17
Я рахую досягнення. Люди мають право вибирати з ким спати.
А до 100 Показати IP 4 Липня 2014 12:24
А про нас, некрофилов, забыли... Я хочу спать с бандерой...
100 до А Показати IP 4 Липня 2014 12:25
Це точно.
100 до А Показати IP 4 Липня 2014 12:28
Мені таке враження, що ці піндоси скривають, що в нього була жінка боючись, що ряди націоналітів порідшають. А геїв найбільше не терплять латентні(приховані) геї. От уявіть якщо ці націоналісти геї рушать на гей парад, хто відстою ватиме їхню ідею і кому буде потрібний той фалічний символ у вигляді Бандери. Тому нацики так боряться проти гей парадів. Електорат, чи то клієнт із схожими потребами.
Анонім Показати IP 4 Липня 2014 12:27
і правильно зроблять
мрія Показати IP 4 Липня 2014 13:15
новина гріє душу і є надія, що ще не перевелись на Волині розумні люди!!!
петя Показати IP 4 Липня 2014 15:28
За пів міліона краще збудувати декілька дитячих майданчикі. Про майбутнє подумайте Вам возтасться, а не за ТОГО думаєте.
знаюча до петя Показати IP 4 Липня 2014 16:57
А Гузь з Данильчуком прийдуть і все зламають, поб'ють, не вгамуються поки по їхньому не буде...