USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку добудують пам’ятник Бандері?

16 Квітня 2014 14:28
Депутати обласної ради пропонують внести зміни до бюджету, щоб виділити 250 тисяч гривень на зведення пам’ятника Степану Бандері у Луцьку.

Про це йшлося під час постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради сьогодні, 16-го квітня.

Депутат Сергій Слабенко поскаржився, що в управлінні фінансів облдержадміністрації вважають неправомірними такі зміни. Втім він запевнив, що проект «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05.03.2014 року №24/ 19 «Про обласний бюджет на 2014-й рік» щодо виділення коштів на будівництво пам’ятника Степану Бандері в Луцьку» цілком відповідає усім нормам й законам України.

Члени комісії більшістю підтримали його під час голосування й це питання винесуть на чергову сесії облради, де остаточно затвердять чи не підтримають такі зміни.

Нагадаємо, торік депутати вирішили: з обласного бюджету грошей на пам’ятник Бандері не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Ваня Показати IP 16 Квітня 2014 14:37
Нам цей бАНДЕРА НЕ ПОТРІБЕН.ВИ ЧОГО НЕ МОЖЕТЕ ОБІЙТИСЯ БЕЗ ІДОЛІВ. лЮДИ ХЛІБА НЕ МАЮТЬ ЗА ЩО КУПИТИ, А ВИ БАНДЕРІ ПАМЯТНИКА-ВІН НЕ ГЕРОЙ ВІН БАНДИТ.ЦЕ Я ГОВОРЮ Я ЛЮДИНА СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ. МОЇ БАВТЬКИ І ДІТИ НІКОЛИ НЕ ГОВОРИЛИ,ЩО ВІН ГЕРОЙ. БО БАНДЕРІВЦІ ВИБИВАЛИ ДІТОК,СТАРИКІВ І СВОЇХ ОДНОСЕЛЬЧАН.
з дуба впав? до Ваня Показати IP 19 Грудня 2015 19:56
Люди читайте книжки а не живіть міфами червонопиких. Бандера боровся за Україну!!!! державу в якій ми живемо. СССР є? Нацистська Німеччина є?
МИ Показати IP 16 Квітня 2014 14:39
Других проблем нет? А совесть где? Не с того починаете!!!!!!! Были хорошие, а стали еще лучше!!!!!!!!!!!!!!!!!!
я Показати IP 16 Квітня 2014 14:39
Треба зменшити заробітну плату освітянам , щоб добудувати пам'ятник Бандері .........!!!!!!!!!!!!!! Дурдом!
а Показати IP 16 Квітня 2014 14:39
а он долго простоит?
как вам Показати IP 16 Квітня 2014 14:42
коментар було видалено
по моему до как вам Показати IP 16 Квітня 2014 14:43
коментар було видалено
МИ Показати IP 16 Квітня 2014 14:43
Хочут свободівці памятник, хай ставляють за своі гроші!!!!!!! Ганьба!!!!!
Баба Яга Показати IP 16 Квітня 2014 14:58
Хворим операції нема за що робити, а Слабенку - піарщику Бандері пам’ятник подавай.Може усьому свій час! Га?
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 15:01
коментар було видалено
громада Показати IP 16 Квітня 2014 15:08
Щас - розбіглись! Якщо ви маєте так багато патріотів, то чого досі не зібрали грошей на пам'ятник, а за кошти громади хочете будувати?! Багато хто проти, а вони пруть і все тут... І це у кризу??? Гузь з Пирожиком і Ко. нехай свою зарплату віддають, якщо так зараз хочуть того пам'ятника!!!
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 15:20
Доля пам’ятника Бандері в Луцьку повинна бути вирішена по наслідках міського опитування усіх жителів, а не по бажанню озвірілих депутатів. Цей пам’ятник ще один подарунок Путіну для його обгрунтованих звинувачень теперішньої української влади у нацистських проявах. А чи довго простоїть? До чергової революції!
Ніна до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 20:17
Цілком погоджуюсь! Зайва "страшилка" для східняків, які вже не знають, з якого боку більша загроза - з заходу чи сходу, зайвий привід для закликів сепаратистів! Закликаю владу до поміркованих дій та вчинків! Цілісність держави та спокій її громадян - у ваших руках!
88 Показати IP 16 Квітня 2014 15:25
От які мільйонери, а чом би не скинутись з власної кишені!!?
!!! Показати IP 16 Квітня 2014 15:29
Прізвище Слабенко повністю відповідає цьому інтелектуалу-з мізгами слабенько!!!
Внук Степана Показати IP 16 Квітня 2014 15:32
Какие Вы все жадные? Это символ свободы. За что боролись Ваши деды? Нет денег на хлеб, так кушайте печеньки. Америка Вас не бросит.
я Показати IP 16 Квітня 2014 15:49
пусть депутаты, которые проголосуют за это решение, скинуться со своих карманов, поставят его перед собой и любуются, д*билы, нет слов...
мамка Показати IP 16 Квітня 2014 16:01
сьогодні, в час повальної економії, будувати пам'ятник Бандері?! дитячий басейн ледь не закрили, бо 30тис. грн. немає . Хай збирають добровільні пожертви і будують! Я - проти пам'ятника цій людині! Не для того я плачу податки!
Володимир Показати IP 16 Квітня 2014 16:18
коментар було видалено
Гость Показати IP 16 Квітня 2014 16:45
коментар було видалено
тягнибок Показати IP 16 Квітня 2014 17:02
коментар було видалено
Я Показати IP 16 Квітня 2014 17:16
Одни начали с мови, а что в итоге вишло? Крима нет и гражданской войной пахнет! Куда смотрит Правий сектор?
Михайло Показати IP 16 Квітня 2014 17:39
Порядні депутати написали заяви, щоб не сидіти в залі разом зі слабенками. Тих депутатів, що виділяють в кризовий період гроші на пам’ятники, пора усіх люструвати.
МИ Показати IP 16 Квітня 2014 17:40
коментар було видалено
ми до ми Показати IP 16 Квітня 2014 17:56
Ми теж проти встановлення. Пишуть, що по волі лучан. Я щось не пам'ятаю, що було якесь опитування.
Так Показати IP 16 Квітня 2014 18:04
Пам'ятник Сепану Бандері буде, бо так має бути і так буде. І не дуркуйте різні такі собі святослави кравуки або комсомольці романюки - бо саме ви проти пам'ятника, бо давно працюте на ФСБ , а не "безполі" канановічі з родини арцішевських.
сонечко до Так Показати IP 16 Квітня 2014 18:24
Скажіть,будь ласка,а вам стане після встановлення пам"ятника краще жити?Ви будете повністью задоволенні життям?
сонечко до Так Показати IP 16 Квітня 2014 21:36
МАЙЖЕ ПОЛОВИНА ЛУЦЬКОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ - В АВАРІЙНОМУ СТАНІ,може це важливіше?
тягнибок Показати IP 16 Квітня 2014 18:38
коментар було видалено
ДІСТАЛО Показати IP 16 Квітня 2014 22:30
Наразі це саме актуальне питання. Знаєте анектод "діти не мають, що їсти, а він плащика резинового купив". Так от і у нас - країна в ж**пі, нам хліба не треба - Бандеру давай. Нехай Гузь, Романюк, Осіпов, Козюра, Шиба і ще ряд горе-політиків скинуться і поставлять, кожен у себе на подвірї, хто що хоче. А місце росташування перед РАГСом геть нелогічне, навіть абсурдне. Хоча я завжди називала себе бандерівкою, те що відбувається - це жах.
до так Показати IP 16 Квітня 2014 23:11
Істото - саме так вас можна назвати, ви бували на поліських кладовищах? Ви розмовляли із старожилами? Якщо ні, то за яким правом ви стверджуєте, що "так мажє бути і так буде"? Так не буде, доки живі ми - внуки і правнуки безневинно вбитих бандерівцями. Ми будували ДПЗ і шовковий комбінат, 33 квартал і 40 мікрорайон. Ми будували Луцьк. І не вам, недолугим, вирішувати, що в ньому буде.
луцьк до до так Показати IP 17 Квітня 2014 00:54
Була би жива моя бабуся, вона повністю би Вас підтримала. Вона пережила всі ті часи і багато розповідала про страшні вчинки. І я їй вірю
вг Показати IP 16 Квітня 2014 23:48
це жах. люди пераховують по 5 грн. на армію вмісті неможливо проїхати бо ями на дорогах а їм подавай памятник. якщо будувати памятник то хіба що простому українцю якого двадцять два роки обдирають обманюють а він працює працює і вірить в УКРАЇНУ.