USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В моторошній ДТП за Луцьком загинула людина

24 Вересня 2018 21:16
Дорожньо-транспортна пригода за участю декількох автомобілів трапилася у селі Рованці вечірньої пори 24 вересня.

Аварія сталася близько 20:00 на дорозі Луцьк-Рованці, повідомляє ВолиньPost.

Наразі кількість учасників ДТП невідома. Найбільше постраждали два автомобілі - чорна SKODA та Hyundai сірого кольору.

Зі слів очевидців, потерпілих госпіталізували. Одна людина загинула на місці автокатастрофи.

На місці працює патрульна поліція. Деталі аварії встановлюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
33-ій Показати IP 24 Вересня 2018 21:19
Нова дорога ((( Це напевно буде другим місцем концентрації ДТП після Маяків
Микола Показати IP 24 Вересня 2018 21:23
З якою то швидкістю треба було "летіти" щоб на той світ попасти?
Дтп Показати IP 24 Вересня 2018 21:50
Забагато щось дтп останнім часом у Луцьку:(
луцьк до Дтп Показати IP 26 Вересня 2018 12:02
дороги поробили, треба щоб ями були по горло!!!! Чого бідні, бо дурні, чого дурні бо бідні
Віктор Показати IP 24 Вересня 2018 21:57
Бо міліціі нема тому й літають.
опа до Віктор Показати IP 24 Вересня 2018 23:00
Бо розуму нема тому й літають. І міліція його не добавить(
Віктор Показати IP 24 Вересня 2018 22:04
Зараз в Луцьку як колись в Києві 90 роки іздять без правил підрізають пробки непроіхати повний хаос.
Серожка Показати IP 24 Вересня 2018 22:10
Зробили дорогу на тих Рованцях, то вони будуть ганяти як долбойо**...
АГОВ Показати IP 24 Вересня 2018 22:24
Чому ніхто нічого не робить?!!!!!!!!!!!!ому стільки людей має гниути??!!!!! Скільки терпіти владу цю якій нічого не цікаве тільки свої гроші!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Співчуття родині загиблому
q до АГОВ Показати IP 24 Вересня 2018 23:46
А що потрібно робити? І кому?
Опа до АГОВ Показати IP 25 Вересня 2018 08:36
виберіть мене до влади! хоча б в губернатори! обіцяю відсутність гонщиків і рівних доріг по містах і селах області! а також поліцаїв церберів, щоб по 3 шкури, ой, по 3 штрафи, дерли з порушників пішоходів, велосипедистів, та мамочок з калясками на велосипедних доріжках!!! наведу порядок!
українка до АГОВ Показати IP 25 Вересня 2018 09:19
Владі вигідно, щоб населення стало менше. От і маємо повну бездіяльність відповідних служб. Анархія, яка панує в країні породжує безкарність і створює хаос.
гройсман Показати IP 24 Вересня 2018 22:37
хрін вам а не європейські дороги
12 Показати IP 24 Вересня 2018 22:45
А таки правда... нам не можна робити хорошу дорогу... безпечніше їхати по ямах... там швидкості шаленої нема...
Андрій Показати IP 24 Вересня 2018 23:16
В черговий раз пересвідчуюсь, що рівні дороги не для наших людей...
123 Показати IP 24 Вересня 2018 23:47
Блях нема?
Анонім до 123 Показати IP 25 Вересня 2018 00:17
Не тільки бляхи потрапляють у дтп, як скрізь афішують...
Я Показати IP 25 Вересня 2018 07:56
Через кілометр влаштувати лежачого поліцейського... І таке, давно пора зробити в кожному населеному пункті. Інакше - ніяк(
Анонім Показати IP 25 Вересня 2018 08:35
неповага водії один до одного перш за все це ДТП
Євробидло Показати IP 25 Вересня 2018 09:33
Цікаво дізнатися подробиці ДТП.
ігор луцький Показати IP 25 Вересня 2018 10:45
Законослхняні платники податків місце дтп не залишають.Авто розбивають так ,що їх хіба на шрот візьмуть.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2018 14:39
Це прямий обовязок депутатів !забезпечувувати безпеку нашого життя! наприклад слизький участок дорогі де вже 30 дтп можна покривати спеціальним покриттям що унеможливить занос авто ! но вони вішають знак слизька дорога і дальше люди розбиваються . перед переходами де часто збивають дітей потрібно малювати не зебру кожного року а робити виїзджаючі стовпчики що в любому випадку зупинить авто ! і якщо машини так часто бються лоб в лоб можливо стоїть розділити дорогу на дві? задайте це питання любому із них він скаже я незнаю ,або вони просто зацікавленні в зменшенні кількості населення.результата їхньої роботи не видно або його просто немає так само як і від нашого президента ходить тільки кричить героям слава а долар все вище і вище бензин вже по 30 грн за літру а він хвалиться що створив армію за наш рахунок задумайтесь чому завод рошен ніхто в россии не трогає ?в відповідь на його псевдо санкции могли би просто забрати завод рошен .чому акумолятори уукр виробництва власником заводу якого являється порошенко стоять в сеперов в БТРах .і чому він так рветься на другій термін тому що ця барига ніколи в житті не стала би презіком як би не війна і угода про асоціацію.
Євробидло до Анонім Показати IP 25 Вересня 2018 15:59
мОЖЕ ЩЕ ДЕПУТАТАМ СІСТИ ЗБОКУ КОЖНОГО ВОДІЯ І СЛІДКУВАТИ ЩОБ ТІ НЕ: ПЕРЕВИЩУВАЛИ ШВИДКІСТЬ, не БУХАли за кермом, НЕ виїжджали як овечки з другорядної на головну, щоб поважали інших водіїв, НЕ купували права? Може проблема не в депутатах, а в людях?
Dima Показати IP 26 Вересня 2018 08:41
Тільки ідіотам спаде на думку, що у аварії, де зіткнулось два авто лоб в лоб, винна влада. Ну реально вам тризуб на Кремль повісь і то скажете криво. Вам дорогу зробили, новеньку, гарненьку, з розміткою і ліхтарями, сука і тут не вгодили. Коли ви вже зрозумієте, що винні самі ви і ті, що серед вас (нас)? Ви п’єте за кермом, ви порушуєте правила, ви купуєте права і мотлох на євробляхах. А влада просто вам це дозволяє, недостатньо вас за це карає. В цьому винна влада? То так прямо і кажіть, що ви дебіли, котрим нічого, що несе небезпеку, в руки давати не можна. Ні рівних доріг, ні швидких авто, ні гострих предметів. Тільки ж вас як прижмуть трошки ви одразу нити почнете, що «бєспрєдєл», «європейським штрафам - європейські зарплати» і так далі. Бидло одним словом. Безтолкове, криворуке, недосвідчене бидло, котрому всі на світі щось винні, окрім його самого.
до діми до Dima Показати IP 26 Вересня 2018 10:31
діма ти включи свою безтолковку я мав наувазі світлофор за 1 млн грн не зупиняє авто і там всеодно гинуть люди тому що за рульом сидить бидло пяне. і це не тільки в Україні а в всьому світі при чом тут влада а депутати повинні слідкувати за цим да поставити лежачі поліцейські де ставити стовпчики і де краще зробити підземний перехід.
Анонім Показати IP 26 Вересня 2018 10:55
А нікому не спало на думку,що людині стало зле за кермом?!?!Взнайте подробиці,а тоді пишіть свої розумні коментарі.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2018 20:26
Дороги нові ?? А який ідіот дав розпорядження висипати на дорогу землю з кладовища??? Що на тій дорозі стільки аварій ? Люди гинуть, калічаться, добре спати тій людині ?? Спокійний сон він/вона має?? А те що ця людина яка їхала за кермом їхала до сім'ї до коханих двох малих діток і коханої дружини! .. і не доїхати ви вважаєте правильне те що там дорога зроблена на кістях людей ?? Він був дуже чуйним і відповідальним в відношенні до всього навіть до водіння. Роки стажу давали своє але якщо якийсь йолоп їхав і бачив що машина не керована її заносить то якого х*** він не втікав???