USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Луцька львів'янка за кермом Lexus на смерть збила велосипедиста

24 Травня 2019 10:30
Поблизу Луцька львів'янка за кермом Lexus на смерть збила 55-річного велосипедиста.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Учора, 23 травня, на автодорозі сполученням «Львів-Луцьк» у селі Чаруків Луцького району автомобіль «Lexus» на смерть збив велосипедиста.

Дорожньо-транспортна пригода сталася по 13 годині. Поліцейські попередньо встановили, що 34-річна жителька міста Львова перебуваючи за кермом автомобіля допустила наїзд на велосипедиста, 55-річного жителя району, котрий переїжджав дорогу у невстановленому місці.

Внаслідок ДТП велосипедиста госпіталізували у міську клінічну лікарню, де від отриманих травм він помер.

Слідчі Луцького районного відділення поліції за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
21 Показати IP 24 Травня 2019 10:44
Яка там швидкість в населенному пункті має бути???????
Лучанин до 21 Показати IP 24 Травня 2019 11:28
Швидкість в населеному звичайно має бути до 50 км/год. Але ще є мова про те, як окремі ї..лани в селах пересуваються по проїзджій частині на своїх двох чи на лісапетці.
21 до Лучанин Показати IP 24 Травня 2019 12:12
Погоджуюсь, але є нюанс - при 50 км - ти бачиш, оцінюєш, реагуєш, думаєш про дорожню обстановку.
Тор Показати IP 24 Травня 2019 11:09
Якщо розбите лобове скло, львівська с**** їхала ну точно не 60 км. Якщо велосипедист і винний у аварії, це не значить що його треба збивати на швидкості 150 км. І взагалі пора значно зменшувати дозволену швидкість руху, тим більше що й доріг немає.
я Показати IP 24 Травня 2019 12:07
Сум, співчуття і жаль за людиною.Не знаю як сталося ДТП, але благаю, Вас,українці -НЕ СПІШІТЬ!!! Бережіть і життя і здоров'я і своє і чуже... РАЗ НА БІЛОМУ СВІТІ ЖИВЕМО. ПІСЛЯ ДТП з такими страшними наслідками -ВЖЕ НІХТО І НІКУДИ НЕ СПІШИТЬ . БЛАГАЮ,ВАС, МОЇ УКРАЇНЦІ- НЕ СПІШІТЬ!!! При нормальній швидкості не такі трагічні наслідки. Знаю, ніхто і ні від чого не застрахований, але ...
лучанин Показати IP 24 Травня 2019 12:25
Саме легше, то списати все на жертву, якого вже нема з нами. ДТП старось в межах зони пішохідного переходу, а тому потрібно спочатку вияснити на якій швидкості "летів" лексус???? Чому перед попереджувальним знаком "пішохідний перехід" не зменшив швидкість??????? Може тому що це лексус і за кермом .... з набитими кишенями грошей, або чиясь доця, яка не знає межі нічому???????? Велосипедист винен. Згідний. Але якби .......не "летіла" смертельного наслідку не було б!!!!!!!!!
ольга Показати IP 24 Травня 2019 15:44
чоловік бачив аварію , лексус навіть не тормозив, шкода чоловіка та й їй тепер сидіти молодій жінці ,жесть
Дмитро до ольга Показати IP 24 Травня 2019 22:40
У нас водіїв лексусів дуже і дуже рідко закривають за грати
Лучанин Показати IP 25 Травня 2019 00:52
Скотина і вбивця за кермом. Там знак стоїть населений пункт 50 км/год. Тобто максимум допустимо 70. В коментарях хто звинувачує велосипедиста - мудили які самі порушують.
Велосипедист Показати IP 26 Травня 2019 11:17
неправі обоє, але аби чоловік не переїзжав дорогу на пішоході а перевозив вел в руках як вимає закон то та його б не збила?судіть про швидкість по машині, думаю нічого б не змінилось.бляха тож дід на допотопному ровері з швидкістю черепахи.А от якби водійка їхала 50 км/год то цілком був би час зреагувати.Нехай водії зроблять припущення по швидкості.Зерніть увагу - номерний знак з машини зняла.