USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Тягнув у машину і спустив собаку: у Луцьку біля школи чоловік намагався викрасти дитину

10 Жовтня 2019 11:52
Поблизу школи № 5 у Луцьку хотіли викрасти дитину – учня шостого класу намагався затягнути в авто чоловік.

Інформацію про інцидент опублікувала в мережі Maria Ahmetshina.

Зі слів жінки, чоловік на чорному джипі хотів затягнути в авто (білий салон) дитину, але хлопчик вирвався. Чоловік був високий, великої, міцного статури.

«Чоловік спустив велику собаку на дитину. Слава Богу, все закінчилось добре. Дитина втекла. Ледь дихаючий прибіг, не міг говорити взагалі і заїкався протягом півтори години, просто заїкався! Прошу класного керівника попередити керівництво школи щодо безпеки дітей! Та всіх попереджаю про ситуацію. В поліції та медичній службі все зафіксовано», – йдеться у дописі.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини факт підтвердили у пресслужбах патрульної поліції та ГУНП Волині.

Зі слів мами хлопчика, як інформує пресслужба патрульної поліції, близько 19.20 невідома особа чоловічої статті хапала малолітнього сина, учня 6 класу, за руку та випускала на нього з автомобіля собаку, який вкусив дитину за праву руку.

Тим часом, у пресслужбі волинської поліції зазначили, що заявниця відмовилася від написання заяви.

9 жовтня, до поліції надійшло повідомлення від 39-річної лучанки про те, що невідомий чоловік наче намагався викрасти її малолітнього сина.

«Виклик був. На місці події викликали патрульну поліцію. Мама, яка і повідомила про інцидент, відмовилася від написання заяви. Написала зустрічну заяву, що немає жодних претензій», – прокоментували у ГУНП Волині.

Відомості зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Поліція проводить ретельну перевірку цього повідомлення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ангст Показати IP 10 Жовтня 2019 12:03
Судячи з того, що заява в поліцію не написана, не все так просто. Або у когось багата фантазія і ніякого викрадення не було.
Крв мть до ангст Показати IP 10 Жовтня 2019 17:13
Хтось щось не договорює.
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2019 12:06
Може це мамин коханець,чому заяву ненаписала?Диму без вогню небуває,як кажуть.
Здивований Показати IP 10 Жовтня 2019 12:16
Намагались викрасти, собака вкусила... А заяви немає Дивина та й годі.
Де логіка Показати IP 10 Жовтня 2019 12:48
Якби невідомий був кремезний, на джипі і з собакою та мав намір викрасти дитину, він би її викрав. Мабуть все ж дитині варто було б розказати деталі і справжні причини події Абсолютно нікого не виправдовую і щиро шкодую хлопця, який, мабуть, дійсно добряче перелякався. Просто картина, здається, не повна
Їван Показати IP 10 Жовтня 2019 13:16
А шо ж тут думати? Пригрозив жінці: напишеш заяву - буде гірше. От жінка і відмовилась. Може який сусід, чи живе близько і бачить її щодня, в міліції і прокуратурі має блати, впевнений у своїй безкарності. Що, мало хіба таких випадків? А скільки жінок терплть щодня своїх чоловіків-алкашів, їхні побої і знущання і мовчать, бо звернеться кудись - получить по повній.
Їван Показати IP 10 Жовтня 2019 13:20
Інакшої я не бачу причини відказу від заяви. Ну як так? - поліцію повідомила, а заяву не хоче писати? Дійсно щось тут недоговорюють
Активіст Показати IP 10 Жовтня 2019 13:35
А де тато дитини?
Пасивіст до Активіст Показати IP 10 Жовтня 2019 13:45
То напевно і був тато... колишній...
123 до Активіст Показати IP 11 Жовтня 2019 07:26
Може то і був тато??? Розлучилися і зараз не в самих хороших відносинах. От і ліпить йому. Тому і заяву не пише. Як варіант
ТОР Показати IP 10 Жовтня 2019 14:09
А дійсно, більше запитань, ніж інформативності у повідомленні. Можливо хтось із журналістів прояснить усі обставини, раз не було заяви у поліцію. Не хочеться суб'єктивної паніки серед мешканців м.Луцька.
лучанка Показати IP 10 Жовтня 2019 16:28
чергова погоня за сенсацією! "бурхлива" дитяча фантазія. Знову чорна машина і кремезний дядько.. Для дитини будь-який дядько буде кремезним і міцної статури. Не наводьте паніку! біля школи людне місце - невже ніхто того не бачив?!
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2019 20:09
Бред сивой кобылы...
Нейтрал Показати IP 11 Жовтня 2019 09:36
Там мамі скоріш за все психолог потрібен.
Zorro Показати IP 11 Жовтня 2019 18:47
А шо 9річна дитина робить у 6класі?
Їван до Zorro Показати IP 12 Жовтня 2019 09:09
Вундеркінд однако