USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Подробиці нічної пожежі на автостоянці у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

20 Квітня 2016 10:49
Один автомобіль згорів повністю, ще 2 пошкоджені вогнем, і один зазнав механічних пошкоджень внаслідок інциденту, що стався цієї ночі у Луцьку.

Як повідомлялося, пожежа, ймовірно, сталася внаслідок підриву.

Як з’ясували журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини, інцидент трапився близько 5 години ранку, на автопарковці на вулиці Боженка (Окружна), 34-а.

Автівка, що повністю згоріла – Mercedes-Benz CLS 500.



Škoda Octavia А5 – пошкоджена вогнем права сторона.



Друга пошкоджена машина – NISSAN Pathfinder, у неї згорів лівий бік.



Третій автомобіль, Hyundai i10, вогнем не пошкоджений. Аби врятувати автівку, пожежники розбили водійське скло, щоб відкотити від місця пожежі.



Коментар надала слідчий СВ Луцького відділу поліції Наталія Чубай.


Нагадаємо, як повідомляло ІА Волинські Новини, цього року на Волині помітно збільшилась кількість підпалів чи то самозаймань автомобілів. Так, з початку року в Луцьку та області згоріло 26 машин. Лише у п’яти випадках відкрили кримінальні провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 10:58
За що платять люди гроші,щоб охороняли авто.Господи оце да.Хай тепер ця фірма відкупить людям машини
Анонім до Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 11:50
у нас автостоянки не несуть відповідальності за авто - вони лише дають парковочне місце, а "сторож" - лише касир)
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 14:24
Для таких случаев нужно иметь страховку................ни один, ни десять сторожей не уберегут авто от пожара. Стоянка отвечает только за угон авто.
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 11:14
Слава реформаторам....зажили по новому. Ще паро законів Савченко, паро Амністій та ще в троє скоротити штат поліції та більше надати свободі дій злочинцям "активістам"..і тоді заживемо ще "краще" по новому
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 11:19
коментар було видалено
40 кв Показати IP 20 Квітня 2016 11:30
поліція народнофронтівського друга Яценюка Авакова взагалі здатна навести порядок елементарний і ефективно боротися з справжніми злочинцями? де ефективні реформи ?
віто до 40 кв Показати IP 20 Квітня 2016 12:27
там же, де твій мозок...
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 11:51
Mercedes-Benz CLS 500 - чия теща на ньму їздила?
антонім Показати IP 20 Квітня 2016 12:05
це все проводка...
ігорчик Показати IP 20 Квітня 2016 12:24
я думаю, що таких мерсів в Луцьку не багато, тому можна вичислили чий
АСАВ Показати IP 20 Квітня 2016 12:43
Це походу Женіка мерс ... Він недавно появився і вже згорів.. Але це подитячому - *** ***
Приємно чути до АСАВ Показати IP 20 Квітня 2016 17:05
Зізнайтесь з яекої ви структури ..вже неодногразово ви володієте оперативною інформацією..мерс дійснор Жені купив 3 тиждні і 4 дня тому назад....
іван Показати IP 20 Квітня 2016 12:47
то чий? а тоді знатимемо за що....
івану до іван Показати IP 20 Квітня 2016 13:08
а тобі більше зайнятися нема чим?? Так цікаво?? Йди чимось займись корисним. Шо за народ такий, саме в лайні по вуха буде сидіти, а перейматися чужим клопотом.
Я Показати IP 20 Квітня 2016 13:25
Це всяка наволоч в місті робить. Хай тепер батьки цих п*дл*к відкуплять, чи воно саме на виправних роботах.
Добродій Показати IP 20 Квітня 2016 16:47
Теоретично, це може бути машина якогось боржника, який позичив гроші і не віддав. А може когось кинув на бабло. Таким боржникам спочатку машини палять, як попередження. Потім палят хату. А пізніше - куля в лоб і.. .на вул. Мойсея. Люди стають більш цілівізованіші, ніж в 90-х.
Кромберг Показати IP 20 Квітня 2016 17:20
Прошу ізвінєнія , прискорбно....
Раб Кромберга Показати IP 20 Квітня 2016 17:22
Це все тому що ходять люди в неділю на роботу у свій вихідний день .
Mers Показати IP 20 Квітня 2016 17:38
Кому интересно о такой машине https://www.youtube.com/watch?v=yoHy5DUuo9U
Аноним Показати IP 20 Квітня 2016 18:06
Теща... Проводка...Женик...
Юля Показати IP 20 Квітня 2016 19:11
Это Ротмана машина
Юля Показати IP 20 Квітня 2016 19:12
вора в законе, который купил ее , и никакой это не должник
Цикл Карно до Юля Показати IP 20 Квітня 2016 20:16
У Луцьку є "вори в законє"? Нхя сєбє!
Ротман Показати IP 20 Квітня 2016 20:10
А Юля в нас все знає.. Тимошенко!!
Ротман Показати IP 20 Квітня 2016 20:10
А Юля в нас все знає.. Тимошенко!!
Дипломований поліщук Показати IP 20 Квітня 2016 20:15
горіло - я з балкона спостерігав. Мусарня, чи т пак, поліцаї приїхали дуже швидко - молодці.
вася луцький Показати IP 20 Квітня 2016 21:32
нісан-3313 це машина Аверянова Адрія Вадимовича! Шкода інші машини.Краще в цьогоКАЦАПСЬКОГО дповністю згоріла! Він того заслужив
Чех Показати IP 21 Квітня 2016 08:28
А я вот за бугор виїхав в кінці 2007 року,і афігіваю з нашой дпховской жизни... Ну ничго не змінилося!А коли помиляється???