USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Покази лічильників за газ волинянам слід подати до 5 червня

2 Червня 2017 09:32
За допомогою альтернативних каналів зв’язку з ПАТ «Волиньгаз», волиняни можуть без труднощів передати показання газових лічильників у будь-який час. Для зручності дані приладів обліку можна надіслати СМС-повідомленням, або через Інтернет за допомогою онлайн-сервісу Особистий кабінет. Також передати показання можна через голосове меню Контакт-центру або ж безпосередньо зателефонувати операторам коллцентру, які працюють без вихідних.

Про це повідомляє прес-служба «Волиньгазу».

Аби уникнути непорозумінь із розрахунками за блакитне паливо, спожите у травні та отримати платіжки із нарахуваннями за той обє’м газу, який було фактично використано домогосподарством, волинянам необхідно із 1 по 5 червня передати до «Волиньгазу» дані своїх лічильників.

Для цього у ПАТ «Волиньгаз» створило для споживачів області декілька зручних каналів зв’язку аби волиняни не відчували проблем із передачею даних лічильника. Першочергово для споживачів запропоновано варіанти дистанційного безконтактного зв’язку, які доступні цілодобово.

Це Особистий кабінет на сайті компанії та СМС-сервіс, який поступово стає лідируючим серед способів передачі показань.

Волиняни можуть швидко передати показання своїх лічильників такими способами:

- Надіславши СМС-повідомлення на номер: 7104. Текст повідомлення повинен бути наступного змісту: 0200XXXXXX(пробіл)00000, де 0200XXXXXX – 10 цифр розрахункового рахунку та 00000 – показання лічильника (до 5 цифр). У відповідь клієнту надійде СМС із підтвердженням.

- Через мережу Інтернет за допомогою сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Після реєстрації у сервісі споживач отримує доступ до даних свого рахунку та може самостійно вести облік використаного палива, поставити запитання фахівцю компанії, або ж завантажити рахунок за газ та сплатити його через Інтернет.

- Через Контакт-центр за номером (067)-33-39-104 або (0332)-280-104.Ці номери обладнані системою IRV, за допомогою якої, споживач може за голосовими підказками автовідповідача на клавішах свого телефонну ввести дані лічильника.

Також показання лічильника можна передати традиційним способом – повідомити дані операторам Контакт-центру на незмінні номери: (067)-33-39-104 або (0332)-280-104, котрі працюють у звичному режимі з 08:00 до 20:00 навіть у вихідні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Мія Показати IP 2 Червня 2017 09:34
Дякую) якраз шукала номери)))))
василь Показати IP 2 Червня 2017 09:48
чому я маю подавати показникі? вони беруть гроші за обслуговування, хай приходять і знімають.
Знаюча до василь Показати IP 2 Червня 2017 10:26
Кодекс ГРС (з кінця 2015 року), Глава ІХ, Порядок комерційного обліку газу по об"єктах побутових споживачів. ЧОРНИМ ПО БЛОМУ: Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу. У разі неотримання Оператором ГРМ до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу та за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог цього Кодексу. Тож в чому пред"ява? Чітко законодавчо окреслено правило для споживача самостійно передати показання. не хоче - отримає розрахунок за Кодексом. Тож має бути зацікавлений в оперативній передачі, все в статті правильно написано. Та й думаю, далеко не всім подобається коли додому ходять показники знімати... ще й вдома ти не завжди сидиш... Мені особисто простіше самій зайти на сайт - вписати 4 цифри, підрахувати суму до сплати, загрузити рахунок, оплатити.... три секунди в інтернеті роботи... замість коментаря типу "мені всі все винні", хоча лінь навіть було заглянути в договір і правила... Во народ...
Контролер(колишній) до Знаюча Показати IP 2 Червня 2017 14:10
Колись залишила в дверях абонента записку з телефоном, щоб передали свій показник. Майстер СО, дізнавшись про це погрожувала доганою і попередила, що фактичний показник лічильника я маю бачити і тоді записувати, а не вірити абонентам, які дають свої показники..А зараз виявляється це законно, згідно договору. Мене у Волиньгазі з їхнім дурдомом вистачило на 2 місяці.
Елла Показати IP 2 Червня 2017 10:30
Хм. Спробувала смску відправити, хоч і телефоном передала два дні тому. Прийшов навіть звіт про те, що дані прийнято. Хто б міг подумати! Не знала
Лучанка до Елла Показати IP 2 Червня 2017 14:18
Цікаво чи бабуля має інтернет і чи знає куди, і як писати смску???? А навіщо там стільки контролерів разом з їхніми майстрами. Сидять і плюють насіннячко, або по базарах швендяють.
ан Показати IP 2 Червня 2017 14:17
а зекономлені гривні субсидії списали вже сволочі .
соцзахист до ан Показати IP 2 Червня 2017 14:49
субсидії - розраховуються виключно органами соцзахисту, у кінці опалювального сезону ними ж проводиться перерахунок, у відповідності до постанови Кабінету міністрів. Ні облгази, ні оленерго, водоканали і т.д не мають стосунку до призначення чи "списування" зекономлених субсидій. Читайте законодавство. Для всіх підприємств, які надають послуги споживачам, субсидії це просто фантики, які переганяються державним бюджетом.
Анонім до соцзахист Показати IP 2 Червня 2017 16:04
Ці фантики для Волиньгаза-болюча тема, як мозоль. Їм "живі" гроші треба...плачуть, що грошей на з/п не вистачає, "бідні"
Неллі до Анонім Показати IP 2 Червня 2017 18:51
Цікаво, а якби з вами за вашу роботу в кінці місяця розраховувалися не живими грошима, а писали в книжечці "зарах", то ви б реагували не так?? Звісно фантиками і взаємозаліками жодне підприємство не зможе заплатити працівникам зп, купити обладнання, інструменти, провести ремонт (у випадку облгазу навіть банально заправити машину служби 104)... бачу, аноніми славляться беззмістовними коментами...)))
Анонім до Неллі Показати IP 2 Червня 2017 21:09
Не гріши ! Хай менше крадуть ваші боси.
цукецук до Неллі Показати IP 2 Червня 2017 21:52
За вашу роботу тільки фантиками платити.
ан до соцзахист Показати IP 2 Червня 2017 15:59
якщо субсидія дана людині то на її рахунок газу прийшли кошти .. вона економить по трохи то куди ж підуть списані гроші ? якщо вони вже нараховані наприклад на мій рахунок?
ан до соцзахист Показати IP 2 Червня 2017 16:00
так це фактично фантики, але думаю в високих кабінетам швидко перетворюються у тверду валюту.
Неллі до ан до соцзахист Показати IP 2 Червня 2017 18:39
Зекономлені субсидії по суті повертаються назад до держбюджету. По факту підприємства що надають послуги з них нічого не мають. А от на рівні державного бюджету зрозуміло що йде жосткий дерибан, як було завжди. Тому кабмін не спішить їх монетизувати і дати людям реальні гроші на руки, бо не буде як красти. А от підприємствам-надавачам послуг і самим сплживачам це було б вигідно . Одні мали б кошти за виконані послуги, а населення мало б реальну а не віртуальну допомогу і стимул економити.
Степан до Неллі Показати IP 2 Червня 2017 21:04
Цікаво, які послуги надає волиньгаз ? Навіть колонки газові не ремонтують, лічильники газові встановлюють ліві фірмочки. Давно пора забрати фірташовські облгази в державу.
До дуже знаючої Показати IP 3 Червня 2017 09:18
Кодекс ГРС.Це документ для внутрішнього використання ГРМ.Його прийняла НКРЄКП-неконституційний орган.Ще раз наголошую-неконституційний.ВР не приймала цей Кодекс.Так що якщо Ви така знаюча,то пишіть правду.
Марія П. Показати IP 3 Червня 2017 17:53
На фото дуже подібна моя знайома Тоня, яка працювала у тій газконторі, знімала покази лічильників. Сво....чі скоротили, не подивились, що має двоє маленьких дітей. А на її місце понабирали нових. Кажуть, що не тільки її так скорочували. Цікаво , а начальника хоть одного скоротили ?