USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Поліція виявилась безсилою перед автокрадіями

8 Березня 2016 09:00
Водії викрадених авто обурені бездіяльністю поліції.

Київські водії втомилися від бездіяльності поліції і самі виходять на захист своїх автомобілів від автовикрадачів. Як інформує «Infokava», злодії стали не вибагливими – викрадають як дорогі іномарки, так і старі «Жигулі».

Кількість викрадень авто за останній час зросла у рази. Так, згідно зі статистикою, за два місяці року викрадено 357 транспортних засобів, це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2015-го (248). Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, - повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу поліції.

Кияни таким явищем настільки обурені, що взялися самі формувати загони самооборони. Люди збираються самостійно патрулювати місто і відловлювати крадіїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
не пацик Показати IP 8 Березня 2016 09:47
саме тяжще боротися зі своіми пагубними звичками.
Штефан Показати IP 8 Березня 2016 09:56
Хат...я, респект, скоро квартири разом з власниками виносити будуть.
Анатоль_ до Штефан Показати IP 8 Березня 2016 11:26
Респект? Я в шоці! За шо революцію гідності робили?
місцевий до Анатоль_ Показати IP 8 Березня 2016 13:19
як за що..? переважно за гроші...
Я Показати IP 8 Березня 2016 10:18
Це для нової поліції щось нове. Фотографуватися краще виходить, а працювати реально, не для показухи, то їм ще вчитися і вчитися...
агов Показати IP 8 Березня 2016 10:49
грузіняки шукайте!!!!!
Анонім Показати IP 8 Березня 2016 11:02
за крадіжку авто----пожиттеве ув"язнення і красти перестануть
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2016 20:19
кайзер Вільгельм робив краще - відрубував на майдані праву руку (на перший раз), другого разу - ліву, потім голову.
бе Показати IP 8 Березня 2016 11:20
а ви знаєте скільки вийшло з в"язниці за законом Савченко! ? ото ж біля кожного поліцейського не приставиш
Тарас Чурило Показати IP 8 Березня 2016 15:43
Злочинність виросла в рази, статистика говорить сама за себе
Ірина Таран Показати IP 8 Березня 2016 16:14
Через цю переатестацію багато хороших слідчих втратили роботу...
Юлія Парій Показати IP 8 Березня 2016 16:15
Звичайно серед нових поліцейських є багато хороших людей, але вони ще не мають досвіду....
Анонім до Юлія Парій Показати IP 8 Березня 2016 20:20
і бажання працювати.