USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поліцію Волині просять штрафувати тих, хто смітить на кордоні

14 Березня 2016 12:57
Українці та іноземці, які перетинають кордон, нерідко викидають сміття на узбіччя, поруч українських кордонів, перетворюючи нашу державу на сміттєвий бак.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА сьогодні, 14 березня.

Так, очільник Волинської митниці Юрій Мацібора попросив голову ОДА дати доручення контролюючим службам, аби вони взялися за порушників благоустрою територій, прилеглих до кордону.

«Не тільки наші люди, а й із-за кордону громадяни, переїжджаючи до нас, викидають сміття на узбіччя. Не звертаючи на це уваги, ми робимо бак для сміття з нашої держави», - зауважив він.

Зокрема, митниця просить поліцію штрафувати тих, хто смітить на кордоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Кікі Показати IP 14 Березня 2016 13:11
коментар було видалено
водій Показати IP 14 Березня 2016 13:27
Мацібора а ти вкурсі, що на польській стороні ще 5 км від лінії корднону через 50м смітники та біо туалети? а ти вкурсі, що люди стоять в чергах по 5 годин????
45 до водій Показати IP 14 Березня 2016 14:12
5 годин??? Це дуже швидко. А по 17-19 годин слабо?
мацібора до водія Показати IP 14 Березня 2016 13:47
Той факт що в Україні немає так багато смітників не означає що треба поводитись як свиня і викидати з вікна свого авто сміття на узбіччя.
Анонім до мацібора до водія Показати IP 14 Березня 2016 15:32
А ти посиди в машині ХОЛОДНІЙ так годин з 5 і побачимо кудати пісяти побіжиш чи в машині будеш????
Лана до Анонім Показати IP 14 Березня 2016 16:44
Кругом потрібно поводитись культурно, якщо себе поважаєте. А то з України зробили смітник. Інтелектуальна людина повинна відрізнятися від бидла, культурою поведінки.
Тарас Чурило Показати IP 14 Березня 2016 14:35
Вони тільки біля облради можуть штрафувати
Юлія Парій Показати IP 14 Березня 2016 14:36
Реальних порушників закону вони не бачать
Оля Показати IP 14 Березня 2016 14:41
Туалет на переході зробили платним - по 5 гр., а смердить і брудно, що бридко зайти.
Лана Показати IP 14 Березня 2016 16:47
Прохання до поліції, робіть зауваження відносно викидання сміття не у смітник, якщо не реагують, то штраф. Як бюджет поповнити? Думайте! Може смітити перестануть і курити в громадських місцях.