USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Помер 28-річний лучанин, якого побили в сквері на Лесі Українки

13 Вересня 2020 19:10
У реанімаційному відділенні Луцької міської клінічної лікарні помер 28-річний лучанин, якого ще 6 вересня жорстоко побили в сквері на вулиці Лесі Українки.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Чоловік 1992 року народження помер вчора, 12 вересня, близько 8 години ранку, так і не прийшовши до тями.

Нагадаємо, що 6 вересня померлого виявили з важкими тілесними ушкодженнями на вулиці Лесі Українки. Його госпіталізували у відділення реанімації з важкою черепно-мозковою травмою. До вчорашнього дня він перебував у комі. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя чоловіка.

Наразі, причетні до побиття особи, затримані. Триває досудове слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
232 Показати IP 13 Вересня 2020 20:37
Мразі!
ячсм Показати IP 13 Вересня 2020 21:03
За що побили? Дикість, яка не має виправдання.
Експерт до ячсм Показати IP 13 Вересня 2020 21:14
Вони йобнуті на всю голову! Їх треба в псіхушку срочно класти і заколювати заспокійливими звірюки.
"" до Експерт до ячсм Показати IP 14 Вересня 2020 09:10
Вони ,,розкаються,, попросять суд суворо не карати,дадуть судді та прокурору трошки грошей і дивись винним може бути вбитий.
Правдоруб Показати IP 13 Вересня 2020 21:24
Невже так важко встановити камери відеоспостереження в парках, скверах та інших глухих закутках які є завідомо потенційні для злочинної діяльності?
Анонім Показати IP 13 Вересня 2020 22:50
Це вже не люди,а їзвіргі,щото вже робиться кругом в тому світі грішному!
Rider Показати IP 14 Вересня 2020 07:21
Треба травмат носити...
Народна прокуратура Показати IP 14 Вересня 2020 10:08
До Правдоруб. Яке ж це глухе місце. Це що не є самий центр міста. А сквер - то умовна назва, там усього два-три дерева.
Вадим Показати IP 14 Вересня 2020 19:59
Жахливі речі відбуваються в Луцьку. А ще страшніше коли це щей близькі родичі співробітників на роботі. В мене двоє синів звичайно приходиться переживати. Щирі співчуття батькам за смерть сина.
Бульба Показати IP 15 Вересня 2020 08:10
Це Україна!!! Треба міняти країну!! А прокурорам і суддям нові маєтки і зарплату в в 3 міліона в рік!!