USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Понад 120 тисяч військових РФ перебувають за 200 км від кордону України, – секретар РНБО

22 Грудня 2021 19:13
122 тисячі російських військових перебувають нині поблизу українських кордонів на відстані 200 км, а ще 143,5 тисячі – на відстані 400 км.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час брифінгу на Прикарпатті, передає Громадське радіо.

За його словами, ситуація з 2014 року біля кордонів України ніколи не була спокійною, проте президент і вище військове керівництво країни тримає ситуацію на контролі. Данілов додав, що з 1 січня 2022 року набуває чинності закон «Про основи національного спротиву», що дозволить посилити обороноздатність України.

Раніше ЗМІ повідомили, що війська НАТО у стані підвищеної боєздатності.

20 грудня високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що кінцеві наміри Росії стосовно України не ясні, за винятком того, що РФ «прагне загрожувати Україні та послабити її».

Європарламент ухвалив резолюцію, у якій йдеться, що Євросоюз має бути готовим надіслати Росії суворе попередження про те, що військові дії проти України будуть не тільки неприйнятними, а й матимуть «високу економічну та політичну ціну» – у тому числі її відключать від SWIFT.

США також пообіцяли «серйозні економічні санкції» для Росії в разі вторгнення. Серед можливих санкцій CNN називають відключення Росії від SWIFT.

Як ми писали, РФ відмовилася дати США гарантії ненападу на Україну.

Раніше очільник ГУР Кирило Буданов заявив, що вторгнення військ РФ може відбутися у січні-лютому відразу з кількох напрямків: через ділянки східних кордонів (і контрольовані, і не підконтрольні Києву), а також з Криму та Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 22 Грудня 2021 19:30
Данілов, не сци.
Фермер Показати IP 22 Грудня 2021 19:32
пукін турбується про Україну, збирає гуманітарну допомогу з усієї московії, як завжди органічні добрива для чорноземів.
КПП Показати IP 22 Грудня 2021 19:39
Вже розгледіли? А то ж казали, що "у Багдаді все спокійно"...
рупор госдепа Показати IP 22 Грудня 2021 19:47
каждый день по 10 раз трубят - очень ждут войны, наверное...
Kika Показати IP 22 Грудня 2021 19:55
Та i що ? Дамо так прикурити що не мало не покажеться…. Давай ВВ газ i нафту!!!
Dido до Kika Показати IP 22 Грудня 2021 21:24
Не сміши людей.
Точно Показати IP 22 Грудня 2021 19:55
Ще один *рупор* держдепу і посольства з освітою кінського фельдшера і темним минулим обізвався.......
Ага Показати IP 22 Грудня 2021 20:11
Найбільш сумно те, що америкоси її тут і розв'яжіть руками таких данілових. А вмирати будуть прості дядьки, а не данілових і подібна їм нечисть.
Я до Ага Показати IP 23 Грудня 2021 06:48
а для чого тих падлюк слухати????
1+1 Показати IP 22 Грудня 2021 21:50
Газ буде по 100₴
Зоофил не виноват до 1+1 Показати IP 23 Грудня 2021 04:03
Его родную маму в заложниках ахрессор держит.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 08:37
Человек, который сегодня отвечает за национальную безопасность страны, являлся бандитом и был правой рукой "Доброслава". Все снимки в своём расследовании опубликовал Шарий, тем самым он передал очередной привет всё ещё действующему главе СНБО. В голове не укладывается, что одну из высших должностей в стране занимает гопник и рэкетир. СМИ, просыпайтесь, тут же полный букет.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 08:39
Если данилов поступает так со своей мамой,которая дала ему жизнь и не только,тогда почему мы ждем другого для чужих людей.Нелюдь.Слезы матери придут бедой для него.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2021 09:55
Друзья, знаете как называют Алексея Данилов за глаза после последнего видео Анатолия Шария⁉️ «Бригадный генерал», от слова «бригада». Вообще, конечно, очень интересно как изменилось отношение к секретарю совбеза после двух видео роликов. Если раньше все таки чувствовалось какое-то уважение из-за должности, то теперь люди просто видят перед собой бандита из 90-х, бросившего мать, что для бандитов из 90-х, кстати, зашквар и плинтус. А представьте ещё иностранных послов, которым на стол легли мониторинги инфо повестки и детали видосиков. Как теперь Данилову с ними встречаться⁉️