Понад 20 тіл загиблих «кіборгів» забрали з Донецького моргу, - луцькі волонтери
Понад 20 тіл загиблих «кіборгів» забрали з Донецького моргу вчора, 27 березня. Про це луцькі волонтери місії «Чорний тюльпан» повідомили «Волинській правді».
Нагадаємо, «Чорний тюльпан» виник після Іловайського котла, коли дуже багато бійців залишилися на полі бою непохованими. Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що місія «Чорний тюльпан» відкриває філіал у Луцьку.
Згідно з інформацією волонтерів, забрали близько 25 тіл українських військових, які захищали Донецький аеропорт. Однак точну кількість тіл встановлять судмедексперти.
Натомість УНН з посиланням на допис керівника українського міжвідомчого координаційного центру зі звільнення полонених Юрія Тандіта у мережі Фейсбук повідомляє, що привезли тіла 22 загиблих військових Збройних сил України.
Зі слів Тандіта, з українського боку операцію з повернення загиблих проводили офіцери Міністерства Оборони. Процедура передачі завершилася в Калінінському морзі Донецька за присутності працівників Міжнародного Червоного Хреста. Українській стороні передали 22 тіла, а також останки тіл загиблих.
«Тіла та останки тіл привезли до моргу 4-ої лікарні Дніпропетровська. Зараз почнуть проводити численні експертизи на ДНК, родичі про деяких загиблих хлопців знають», – сказав Тандіт.
Відповідні фотографії оприлюднив фотосервіс EPA.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, «Чорний тюльпан» виник після Іловайського котла, коли дуже багато бійців залишилися на полі бою непохованими. Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що місія «Чорний тюльпан» відкриває філіал у Луцьку.
Згідно з інформацією волонтерів, забрали близько 25 тіл українських військових, які захищали Донецький аеропорт. Однак точну кількість тіл встановлять судмедексперти.
Натомість УНН з посиланням на допис керівника українського міжвідомчого координаційного центру зі звільнення полонених Юрія Тандіта у мережі Фейсбук повідомляє, що привезли тіла 22 загиблих військових Збройних сил України.
Зі слів Тандіта, з українського боку операцію з повернення загиблих проводили офіцери Міністерства Оборони. Процедура передачі завершилася в Калінінському морзі Донецька за присутності працівників Міжнародного Червоного Хреста. Українській стороні передали 22 тіла, а також останки тіл загиблих.
«Тіла та останки тіл привезли до моргу 4-ої лікарні Дніпропетровська. Зараз почнуть проводити численні експертизи на ДНК, родичі про деяких загиблих хлопців знають», – сказав Тандіт.
Відповідні фотографії оприлюднив фотосервіс EPA.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51




