Понад 40% переможців обласних олімпіад на Волині – вихідці з сіл
![](/files/news/2009/02-17/5060-1u.jpg)
На Волині у 2008 році 375 учнів 7 -11 класів стали переможцями обласних олімпіад. Із загальної кількості 159 вихідців із сільських шкіл. Про це під час розширеної колегії управління освіти та науки ОДА розповів її начальник Михайло Попович, –17 лютого інформує репортер «Волинських Новин».
У минулому році переможцями обласних олімпіад стали 375 волинян 7-11 класів, з них 159 учнів сільських шкіл, – сказав пан Попович. За його словами, вчителі у сільських школах не так вже й погано готують своїх вихованців, адже кількісне співвідношення переможців із сіл – понад 40%.
Найбільше переможців забезпечив Горохівський, Камінь-Каширський, Луцький райони. Найменше – Володимир-Волинський, Шацький та Любешівский.
Також пан Попович розповів, що в області спостерігається зменшення дітей шкільного віку. Так порівняно із минулим роком кількість учнів зменшилася на більш, як 4 тисячі. Наразі показник навантаження дітей на один клас становить 17, 3. В області функціонує 789 шкільних закладів.
Окрім того начальник управління освіти зупинився на показниках зовнішнього незалежного оцінювання. Торік на Волині зареєструвалися 11 тисяч осіб, що становило 90% від кількості випускників.
Станом на 16 лютого 2009 року зареєструвалося лише 6 тисяч учнів, що становить 71% цьогорічних випускників. Такі цифри занепокоїли пана Поповича, оскільки реєстрація закінчується 3 березня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У минулому році переможцями обласних олімпіад стали 375 волинян 7-11 класів, з них 159 учнів сільських шкіл, – сказав пан Попович. За його словами, вчителі у сільських школах не так вже й погано готують своїх вихованців, адже кількісне співвідношення переможців із сіл – понад 40%.
Найбільше переможців забезпечив Горохівський, Камінь-Каширський, Луцький райони. Найменше – Володимир-Волинський, Шацький та Любешівский.
Також пан Попович розповів, що в області спостерігається зменшення дітей шкільного віку. Так порівняно із минулим роком кількість учнів зменшилася на більш, як 4 тисячі. Наразі показник навантаження дітей на один клас становить 17, 3. В області функціонує 789 шкільних закладів.
Окрім того начальник управління освіти зупинився на показниках зовнішнього незалежного оцінювання. Торік на Волині зареєструвалися 11 тисяч осіб, що становило 90% від кількості випускників.
Станом на 16 лютого 2009 року зареєструвалося лише 6 тисяч учнів, що становить 71% цьогорічних випускників. Такі цифри занепокоїли пана Поповича, оскільки реєстрація закінчується 3 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.