USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Попри перемир'я російські війська продовжують вогонь

6 Вересня 2014 08:39
Російсько-терористичні війська не дотримуються умов перемир'я відповідно до протоколу, підписаного вчора в Мінську.

Про це повідомив лідер "ІС" Дмитро Тимчук, - пише ТСН.

"Продовжуються напади і обстріли позицій і блокпостів українських військ на території Донбасу з боку російських військ і терористів", - зазначає він.

Зокрема, зі слів Тимчука, вчора після 18.00 і до тепер противник здійснив кілька спроб атакувати позиції українських військ на території аеропорту в Донецьку. Під час штурмів противником використовувалися гранатомети і вогнемети. Також, згідно з даними "ІС" після 18.00 вчорашнього дня бздійснили обстріл позицій українських військ в районі н.п. Попасна, Красногорівка, Золоте, Новотроїцьке.

При цьому, як зазначає Тимчук, українські війська повністю дотримуються умов перемир'я, і відкривають вогонь тільки у відповідь, захищаючи свої позиції.

Крім того, вчора до 18.00, тобто до початку перемир'я, українські війська знищили 1 танк, 6 САУ, 2 БТР, 1 БМП, 7 артилерійських знарядь, 6 мінометів, а також живу силу противника (більша частина - в районі Маріуполя).

Нагадаємо, 5 вересня, у Мінську під зустрічі тристоронньої групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі учасники переговорів домовились про негайне припинення вогню, а також про обмін полоненими. Українські військові припинили вогонь у зоні АТО рівно о 18:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Павло Показати IP 6 Вересня 2014 09:06
Путєн, здохни, брехлива шавка.
888 Показати IP 6 Вересня 2014 09:31
http://www.youtube.com/watch?v=2UlwMZ2zZVc
Анонім до 888 Показати IP 6 Вересня 2014 10:18
артист, однако, добре "зіграв"))
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 09:38
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 10:31
які та м одне ціле шо ти мелеш,нехай те одне ціле збирає монатки і валить в свою рашку і тебе нехай забере тролятіна ти паршива! а ці бойци ,стівени сігали і почі дибілоїди це проплачені пукіним і вшивим недорізаним бараном кадировим ,так що це нічого не означає більше треба звертати увагу що говорить весь світ ,а не окремі особі не зрозуміло якого роду.
даня Показати IP 6 Вересня 2014 09:39
як і минулого разу наші не стріляти і російські війська що хочуть тероблять і наших обстрілюють ганьба
Дончанин до даня Показати IP 6 Вересня 2014 09:47
коментар було видалено
911 до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 09:52
А чого ти лізиш на цей сайт?
Дончанин до 911 Показати IP 6 Вересня 2014 09:55
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:47
а де твоя земля, ти придурок, це земля наша Українська,а якщо ти маєш притензії стосовно якихось 0,12 соток то давй скинимось тобі на такий же кусок десь під рязанью,хоча нашо тобі такий великий тобі краще підійде метра два на півтора і в глубину два!
лучанин до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 09:58
ти придурку донецький. Що падло лепечиш. Чого не пнешся на "искомые земли". Раша велика таке як ти бидло там чекають, простори магадану. Вас гадів як тараканів нищити треба. Вам, жертвам аборта, одна дорога з квитком в одлин кінець. Або здохніть тут і зарийтесь поглибше в землю щоб и не смерділи. Уроди!!!!!
Дончанин до лучанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:01
коментар було видалено
Павлик до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:06
Дядя, а не отправиться ли тебе в долгую пешую прогулку на три буквы? Ты свои войны начинал с онлайн игры, сидя на диване, и теперь не можешь отличить реальность от виртуальности. Ты деградировал, дегенерат московский, лучше застрелись чтоб не плодить себе подобных.
Дончанин до Павлик Показати IP 6 Вересня 2014 10:10
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:42
ти нічого не сплутав ,це ж вас тролів масковскіх і весь народ трусить при першій же появі перед вами вашого ідола пупкіна,який доречі вже почав заговорюватися і чомусь всі нормальні люди почали його нерозуміти і після кожного йго виступу йго чомусь не НАКУРЕНОГО і (ЗДРАВОМИСЛЯЩОГО) треба постійно виправляти і казати що він мав на увазі,ну а твоя писанинаі тобі подібних це взагалі просто находко для вчених в галузі ПСИХОЛОГІЇ ЛЮДЕЙ,тебе обов"язково треба виловити і здати для ОПИТІВ!
лучанин до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:40
ти козел недоношений. Що тобі пояснювати. Вас нищити треба. Як би не раша сиділи б ви в глибокій ЖОПІ. Запам'ятай недоумку, раші не ваш засраний регіон потрібний, ви придурки це повід для знищення української державності. Кацапам дуже не довподоби європейський вибір України, за що і поплатився ваш Йобнутий янек. Путило боїться українського майдану щоб не повторилося в гнилій росії. Пошаруди своїми тупими мізками, недобитий кацапський отприсок, гівнюк!!!!!!!!!!!!!!!!!! І не скавенчи більше. Булаб моя воля ваш регіон давно б був би тихим і без вас, кацапських недоумків. Ви долбані заселенці, чужинці, вчи історію встановлення московії на Україні після 1917 року, тільки не в расійській інтерпретації, холуй.
віктор до лучанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:31
я також з донецька...чому ти на всіх ображаєшся...а придурки національноті не мають...придурок він і є придурок
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:34
та тому що це ТИРИТОРІЯ УКРАЇНИ на який живуть УКРАЇНЦІ і їх ТРЕБА ЗАХИЩАТИ від орди масковскої шизіка путіна і таких ідіотів як ти!
віктор Показати IP 6 Вересня 2014 09:54
в буденовском и пролетарском все спокойно...звонил в моспино-там тоже...нигде в донецке выстрелов не слышно
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 09:59
На объездной блок пост на Горностаевской. С утра несколько раз стреляли с КПВТ, т.е. по машинам, которые не пожелали остановиться.
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 10:23
на нижнекурганской ничего не слышно
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 14:56
Знаешь, С Луцком я не знаком. Если знаешь, какие автобусы проходят через Горностаевскую, то, может быть, и поверю, что ты знаком с Донецком.
віктор до Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 16:01
я добираюсь 8 а тебе наверное 11-б
Дончанин до віктор Показати IP 6 Вересня 2014 17:12
Я туда пешком хожу на рыбалку. Угадай, на какой ставок?
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 10:10
Заплачу 1000 баксов тому, кто приведет на поводке эту сволочь под ником дончанин. Я буду его возить на осле из города в город, в него будут бросать чем попало, мочиться на него будут, но сдохнуть я ему не дам. Он будет терять сознание, я его пинками буду приводить в чувство, пока его не сожрут мухи. И сдохнет он от триллионов личинок, которые будут его пожирать снаружи и изнутри.
я до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 10:21
от проти таких "добрих "людей як ти, вони й воюють
Olha Показати IP 6 Вересня 2014 12:22
Порошенко,прибери цих добровольців Каламойскава -Тімашенка,щоб не було провокацій.ТІЛЬКИ АРМІЯ повинна бути,яка ВИКОНУЄ НАКАЗИ .КАЛАМОЙСКІЙ-ТІМАШЕНКА зацікавлені у війні.
Анонім до Olha Показати IP 6 Вересня 2014 12:31
200%!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Olha Показати IP 6 Вересня 2014 15:33
Віктор, ольга і дончанин- всі із кіберзагону пуціна. Можливо, цеодна особа.ПНХ.
віктор до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 15:46
навчись відрізняти анонім від анонізму...
віктор до Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 15:46
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 7 Вересня 2014 03:18
Путін - хронічно підступний агресор, всю цю дипломатичну гру провів перед засіданням НАТО з метою лише обману.