Популярний співак Монатік розповів, за чим сумує в Луцьку
Відомий український співак родом з Луцька Дмитро Монатік розповів в інтерв'ю МС Рибіку про своє найулюбленіше місце в Луцьку. Крім того, співак зізнався, за яким десертом у нього ностальгія.
Цим він поділився із виданням «Еда города».
Згадуючи минуле, Монатік розповів, що тоді міг з'їсти два гарячих бутерброди з сиром і майонезом на білому хлібі, плюс десерт: або «Картоплю», або «Доміно», причому обов'язково дві штуки.
«Доміно» - це офігенно тістечко: бісквіт, зверху шоколад і крапочки доміно з білого крему. Можна тістечками в доміно грати. Але зараз його ніде немає. Продавалося воно в рідному Луцьку. І в Тернополі, пам'ятаю, купував. Це те, що зникло назавжди. Як вінілові програвачі. Тільки програвачі з вінілом повертаються, а «Доміно» немає.
«У Луцьку була кондитерська «Мрія». Улюблене місце з найсмачнішими молочними коктейлями та найсвіжішими десертами. Я вчився в Міжрегіональній академії управління персоналом. І коли йшов додому на 25 маршрутку, проходив повз «Мрію»: тобто завжди повертався додому з тістечками. І абсолютно прекрасно себе почував, тому що займався брейк-данс і міг їсти все що завгодно!» - згадує Дмитро Монатік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цим він поділився із виданням «Еда города».
Згадуючи минуле, Монатік розповів, що тоді міг з'їсти два гарячих бутерброди з сиром і майонезом на білому хлібі, плюс десерт: або «Картоплю», або «Доміно», причому обов'язково дві штуки.
«Доміно» - це офігенно тістечко: бісквіт, зверху шоколад і крапочки доміно з білого крему. Можна тістечками в доміно грати. Але зараз його ніде немає. Продавалося воно в рідному Луцьку. І в Тернополі, пам'ятаю, купував. Це те, що зникло назавжди. Як вінілові програвачі. Тільки програвачі з вінілом повертаються, а «Доміно» немає.
«У Луцьку була кондитерська «Мрія». Улюблене місце з найсмачнішими молочними коктейлями та найсвіжішими десертами. Я вчився в Міжрегіональній академії управління персоналом. І коли йшов додому на 25 маршрутку, проходив повз «Мрію»: тобто завжди повертався додому з тістечками. І абсолютно прекрасно себе почував, тому що займався брейк-данс і міг їсти все що завгодно!» - згадує Дмитро Монатік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Зіряк Шкурян
Показати IP
8 Квітня 2018 21:33
Щі йому, запроданцю, і тюрю хай подадуть
Олексій
Показати IP
9 Квітня 2018 16:55
Краще б він за українською мовою, хоча б в Луцьку, хоч раз засумував, не кажучи вже про Київ та всі інші міста України! За тістечками розплакався!
Лучанин
Показати IP
15 Квітня 2018 12:04
Вперше сьогодні почув, так це ж чмо з Російського міра, місце якого в Челябінську і котре ніякого відношення не має до України
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.