USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Пораненого волинянина везуть на лікування в Ізраїль

7 Березня 2014 12:14
27-річного Олександра Гуча (Пегас) із села Дерно Ківерцівського району 20 лютого підстрелив снайпер на вулиці Інститутській біля Жовтневого палацу. Волинянин лежав у столичній лікарні №12.

На лікування хлопця мали транспортувати спочатку до Польщі, потім Німеччини, Чехії і навіть в Австрію, розповіла у соцмережі Фейсбук користувач Зю Побережнюк.

«І от нарешті!!! Щойно розмовляла з Пегасом. Його на швидкій везуть до аеропорту, звідки доправлять літаком до Ізраїлю! Лікуватимуть у клініці Хадасса в Єрусалимі. Він нормально себе почуває і, судячи по голосу, оптимістично налаштований. Крім Пегаса в Ізраїль везуть ще 5 майданівців, зокрема, і Артема Запотоцького, в якого важке поранення хребта», - коментує Зю.

А також додала: «Прошу усіх молитися за лікування і здоров’я наших чоловіків. Вони обов’язково одужають! З Богом, хлопці!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:21
да нехай там і залишаються бо скоро тут усе поміняється.Хай лікуються щоб не посадили.
оо Показати IP 7 Березня 2014 12:38
Хлопці-херої тікайте і то хутчіш і подальше.
вік Показати IP 7 Березня 2014 12:43
Підтримую."Лікуйтесь" хлопці і сидіть тихенько подалі від України.Люди вже зрозуміли що ви бандерівці,їхні "славні" внуки і правнуки.Радує що в більшості не буде нащадків тож скоро все закінчиться.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:45
Мало вам дали в Києві.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:53
Попросіть активісти в бога пробачення за свої діяння в Києві за руйнування Києва і України.Цей хлопчина і справді виглядає ..дурником.НА таких і тримається націоналізм.Тьху..
02 до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 12:58
Вони знали на що йшли і йдуть це як смертники у них у радикалів все строго -йти на смерть за ідею,а хто і у президенти на їх же крові
my_gift Показати IP 7 Березня 2014 12:58
Це ви, москвофіли, валіть звідси чимшвидше! Не за вас ці люди проливали кров, а за Україну!
s до my_gift Показати IP 7 Березня 2014 13:04
цікаво доречі що нова гвардія з бійців ПСа присягають не народу, а нації
Igor Показати IP 7 Березня 2014 13:50
Ви нелюди!!! Або у нас в Луцьку всі такі гниди, або тут куча тролів.!!!
Дід Парафін до Igor Показати IP 7 Березня 2014 13:59
Не хвилюйся, в Луцьку нормальні люди, просто ДЕКОМУ з тролів платять за 1 гривню за лайнокомент. Один із таких "красенів" спалився під час однієї із п'янок.
ВДВ Показати IP 7 Березня 2014 14:15
Ігор, це пишуть сцикуни і мамині синкі , які піджали хвостикі, і беруть в мамочлк гроші, щоб завести дівчину нв каву, а насправді вони взагалі - п**дари і люблять хлопців , бо нормальні дівчата з такими навіть зустрічатись не хочуть. Вони не служили в армії і не знають , що таке патріотизм , і чого добились ці герої,,,,,,,, А якщо хтось такий тут модний то я можу зустрітись і покажу як треба поважати Україну,,, СЦ***КУНИ ПО НОРАМ І ДРОЧИТИ В МАМ ПІД ЮБКАМИ,,,,,,,,,,,,,
Мирослава Показати IP 7 Березня 2014 14:49
читаю і душа просто плаче.... всі діти України і всі її громадяни... тільки одні герої, а ось ці два інших теж.... але ніхто їх в Ізраїль не забере, бо на майдані вони виконували присягу і несли військовий обовязок... http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/993672 одна держава..... а такі різні погляди на людей
лучше Показати IP 7 Березня 2014 16:12
А що наркоманами стали на майдані ? краще розкажіть скільки людей звідти наркоманами повернулися. з тих що мені відомі уже четверо.
kohf Показати IP 7 Березня 2014 20:00
я бажаю тобі поправитися як найшвидше ти гирой наш .
kohf Показати IP 7 Березня 2014 20:00
коментар було видалено
fix Показати IP 7 Березня 2014 23:46
невже Сашко заслуговує на статус дурника? Хочеш слави,Анонім Сьогодні 12:53, йди на російські телеканали! Сашка знаю досить довго, добрішої людини ще варто пошукати! Кріпись Сашко!