USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Пореченков хоче попросити вибачення в українців, але ще не знає як

13 Березня 2015 15:02
Російський актор Михайло Пореченков висловив намір вибачитися перед українським народом за свою поведінку.

Про це у своєму Твіттері написала відома росіська актриса Лія Ахеджакова. «Зустріла в театрі Мішу Пореченкова, запитала: Як же так, Міша? Каже, що це була помилка. Збирається якось вибачитися перед українцями», – повідомила Лія Ахеджакова.



Нагадаємо, актор Порєченков приїхав у Донецьк, аби підтримати терористів. В інтернеті з'явився відеозапис, на якому Пореченков під час перебування у Донецьку разом з бойовиками відкрив вогонь з великокаліберної автоматичної зброї по позиціях українських військових в Донецькому аеропорту. СБУ та МВС України порушили кримінальні провадження щодо російського актора за причетність до терористичної діяльності.

Українці ж записали відео-привітання російському актору, якому 2 березня виповнилося 46 років:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
аяяй Показати IP 13 Березня 2015 15:09
ну что Миша ,еще хочешь пострелять ?поздравляем........ клип класссссный
лучани Показати IP 13 Березня 2015 15:09
Вибачення аля-чечетов приймаються.
Інна Показати IP 13 Березня 2015 15:36
чи не заборони на вйізд у деякі крайіни і заборона фільмів з його участю так подіяли?гроші закічуються?
Укроп Показати IP 13 Березня 2015 16:29
він вже показав що він - гівн*, хай розслабиться. нам він тепер і мертвим нецікавий.
Дьодік Показати IP 13 Березня 2015 16:37
Своє "вибачення" нехай засуне хлу в анус.
злий Показати IP 13 Березня 2015 18:30
Лайно нижче плінтуса підняти не можливо...
Степан Бандера Показати IP 13 Березня 2015 19:29
Тепер хай з нашого боку стане і постріляє в сепаратистів
добряк Показати IP 14 Березня 2015 15:29
таке дурне зробити,вже тепер не одмиється,халуй путлерский
Товарищ Ю Показати IP 17 Березня 2015 23:54
коментар було видалено
Ланос Показати IP 18 Березня 2015 11:04
Михайло Пореченков знаходиться в Криму і збирається до Донбаса і навіть гадки не має, що про нього каже Ахеджакова.
Ланос Показати IP 19 Березня 2015 14:38
Доречі, Ахеджакова теж гадки не має, що про неї і Пореченкова пишуть Волиські новини. Вона публічно сказала, что з Пореченковим особисто не знайома і ніяких розмов не вела