USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Пореченков стріляв у мирних жителів, - СБУ

31 Жовтня 2014 16:49
Служба безпеки України має докази того, що російський актор Михайло Пореченков влаштував полювання з вогнепальною зброєю на мирних жителів в Донецьку.

Про це заявив радник голови СБ України Маркіян Лубківський, - інформує Дзеркало тижня.

"У нас є докази того, що Пореченков не обмежився тільки злочинами в Донецькому аеропорту. А ще й влаштовував "сафарі", під час якого він розстрілював мирних жителів", - сказав він в ефірі телеканалу 112, підкресливши, що ця інформація перевіряється.

Пореченков, стверджує Лубківський, заплатив гроші бойовикам за проведення цього "сафарі". "$ 1 тис. за особу. $ 50 тис. було заплачено", - уточнив представник СБУ.

З його слів, є друга, неофіційна частина відео, на якому видно, що робив Пореченков.

Лубківський пообіцяв передати матеріали журналістам, коли це дозволить слідство.

Нагадаємо, 30 жовтня російський актор Михайло Пореченков приїхав до окупованого проросійськими бойовиками Донецьк підтримати терористів. В рамках "візиту" він стріляв з кулемета в бік українських військових і закликав бойовиків не здаватися. Відповідне відео з'явилося на YouTube каналі так званій "Новоросії".

На відео Пореченков стріляє з великокаліберного кулемета "Скеля", цілячись у бік позицій українських військових.

ДЕРЖКІНО ЗАБОРОНИЛО ФІЛЬМИ З КРОВОЖЕРЛИВИМ ПОРЕЧЕНКОВИМ

Зазначимо, після інциденту з російським актором в Україні скасували дозволи на розповсюдження і показ фільмів та телесеріалів за його участю Державне агентство України з питань кіно за поданням міністерства культури України, а також Служби безпеки України схвалило заборону фільмів з цим актором, - повідомляє ВВС.

Таке рішення у відомстві схвалили після візиту російського актора до Донецька у супроводі бойовиків.

У п'ятницю, 31 жовтня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що слідчий комітет МВС порушив кримінальне провадження проти Михайла Пореченкова після відеокадрів з аеропорту в Донецьку, на яких російський актор стріляє з крупнокаліберного кулемета.

Сам актор заявив, що сюжет був інсценуванням і він стріляв холостими патронами.

У Держкіно нагадують, що раніше уже заборонили два фільми за його участі - "Поддубний" і "Біла гвардія".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
може я шось не розум Показати IP 31 Жовтня 2014 16:57
кусок ідійота,що ще скажеш.. они не ведают,что творят...
Анонім до може я шось не розум Показати IP 31 Жовтня 2014 18:23
Автор статьи? Я тебя правильно понял? PS. ВН просто сделала перепечатку.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 18:41
Ні. Це Пореч "спеціально" насунув каску "преса", стріляв, знімав на відео, щоб всім показати - чим насправді займаються кацапські журналісти (хто вони). Це ХОД КОНЕМ.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 18:45
А теперь сам помозгуй, прочитав утреннюю и нынешнюю публикации на этом сайте. Он, что Рембо, стоя во весь рост стрелять на передовой?
)))))))))))) до може я шось не розум Показати IP 31 Жовтня 2014 18:44
Мужчинки в СБУ бредят конкретно! Чо-то курят сверх галюцегенное!
Всезнайко до )))))))))))) Показати IP 31 Жовтня 2014 20:06
СБУ реально піз...ть.
Бравый солдат Швейк до може я шось не розум Показати IP 31 Жовтня 2014 18:48
31.10.14 14:20 Сообщение от Плохого солдата (замминистра обороны ДНР по разведке) "Доброго всем дня. Сегодня пока неофициально сообщили что РазведУправлению БЫТЬ Второй день катаю по Донецку замечательно человека и прекрасного актера Мишу Пореченкова - госпиталь, травматология, аэропорт. Везде ему рады, со всеми фотографируется и общается. Сегодня в Звездочке он проводит премьерный показ фильма о Поддубном. Сам попросил и практически из всех видов оружия пострелял. Каску его заставили одеть сами журналисты. Миша стрелял в пустое разрушенной здание, в котором никого нет - ни наших, ни укров. Вот все-таки правильно я не люблю представителей древнейшей - журналюг. Вчерашний случай тому подтверждение - САМИ уговорили Михаила поехать в аэропорт. САМИ надели на него каску с надписью Пресса. И теперь САМИ же поднимают вонь... Источник: http://politikus.ru/events/34390-vesti-ukroreyha-porechenkov-na-donbasse-ustroil-safari-i-rasstrelival-mirnyh-zhiteley-za-50-tys.html Politikus.ru
Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 17:04
Навіть якщо інфа про мирних лажа, то достатньо і того що ця тварь стріляла в нашу сторону!
Дончанин до Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 17:23
С каких пор НАШИ мирные жители - это ВАШИ?
Лучанин до Дончанин Показати IP 31 Жовтня 2014 17:27
З часів Київсьої Русі!
Дончанин до Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 18:42
А когда ВЫ вернулись в лоно ее наследников? И почему именно вы считаете, что именно ВЫ отражаете интересы украинцев, а не мы?
биджё до Дончанин Показати IP 1 Листопада 2014 07:56
ты,потомок шарикова, отражаешь интересы даунецкого совкового быдла
Дончанин до биджё Показати IP 1 Листопада 2014 13:04
А кем же вы являетесь, если "даунецкое совковое быдло" долбит доблестных украинских вояк? Ведь покопайся на своем сайте, и ты элементарно можешь найти высказывание одного из ваших командиров типа: "Місцеві настільки підступні, що стріляють в нас!" Иными словами, со слов вашего же командира следует, что с вашими вояками воюют жители Донбасса.
Дончанин всьо понятн до Дончанин Показати IP 1 Листопада 2014 16:00
"даунецкое совковое быдло" вміє гавкати із -за спини псковських десантів і чеченів кадировських. А якщо вже обкуриться, то пре на аеропорт - і там їх акуратно хоронять штабелями. Жителів Донбаса там немає- є мусор Донбаса.
бандід до Дончанин Показати IP 1 Листопада 2014 18:05
Тому що ви не Русь, а сармати і половці. Пам'ятаєш таких.
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 17:26
Достатньо того,що воно було там.
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 17:43
Где именно?
луцький до Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 18:30
Докази?! А потім розмова...
віра Показати IP 31 Жовтня 2014 17:16
Бойкот, як і кацапських товарів, так і кацапських витворів!!!!!!!
Анонім до віра Показати IP 31 Жовтня 2014 18:01
Всемерно поддерживаю - в первую очередь - клятого российского ГАЗА!
екскурсовод до віра Показати IP 31 Жовтня 2014 22:16
вчора фільм по яйсітіві дивився з Пореченковим!
люся Показати IP 31 Жовтня 2014 17:50
Що можна чекати від ТУПОРИЛОГО актора?
муся до люся Показати IP 31 Жовтня 2014 18:30
На свого Бенюка подивись спочатку!:)))
муля до муся Показати IP 1 Листопада 2014 07:59
коментар було видалено
марта Показати IP 31 Жовтня 2014 17:54
,,,воно стріляє по нашим.а поi ictv йде фільм з його участю .Невже ми це проковтнемо?
квітка до марта Показати IP 31 Жовтня 2014 18:23
Ті фільми - то вже заїзжене відео, бо у наших каналів немає грошей якісне, своє знімати, а те що заборонять то - інтернет безмежний...!!!
Дід Свирид Показати IP 31 Жовтня 2014 18:08
Віте пєшите шо тойво дєдько "стріляє з великокаліберного кулемета "Скеля".Але то є власная назва,якая не переводиться.Там той палімйот називається "УТЬОС".Вчіте тую во,граматіку.
МІ6 Показати IP 31 Жовтня 2014 18:18
"має докази", "інформація перевіряється" - ви там визначтеся і не виглядайте недолугими з такою інформацією! Отримали незрозуміле відео і "розкручують" цілий день, а як хлопцям на 31-му блокпості допомогти, то там розуму не вистачає!!!
Дончанин до МІ6 Показати IP 31 Жовтня 2014 18:21
"а як хлопцям на 31-му блокпості допомогти" - как помочь? Просто разрешить покинуть блок пост. Этого достаточно. Или неясно на примере предыдущего блок поста?
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 18:29
Вже з кожного росіянина роблять останнього звіра, вже зовсім розуму не має? Не рівняйте всіх по купці недолугих, вас це не прикрашає! А інколи і на себе дивитись у дзеркало не завадить...
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 18:46
Це правда, частіше ДИВИСЯ НА СЕБЕ.
Лука до Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 15:39
Свежо придание, но верится с трудом. Вот что написал о своих соплеменниках известный русский писатель: «Кацапы - это народ , который блуждает по Европе и ищет что можно разрушить, украсть или уничтожить только ради развлечения». Федор .Достоевский
НН Показати IP 31 Жовтня 2014 22:10
вообще то пишут, что он стрелял в аэропорту по позициям украинских сил. Не нужно было этого делать, совсем не нужно. Глупый мозг разносит вражду а не пользу. Идиот.
хрущ Показати IP 1 Листопада 2014 07:29
Як кацорилі тролі розвонялись на захист цього ватного чмошніка. Ню ню, жгіте ищо
віра до хрущ Показати IP 1 Листопада 2014 07:53
Тролі воняють, підтролі мінусують! Працюють цілодобово, бабкі русскія атрабативают!! Ну ну, трольте, для розумних це просто сморід, а для не дуже робота для мозгів
надія до віра Показати IP 1 Листопада 2014 10:06
Ан ні, будуть нормальні люди вашу писанину читати і мовчки вірити?! Мізками треба іноді думати, інші ресурси читати, порівнювати, аналізувати... а не з відкритим ротом сидіти і чекати, що і коли вам впарять!!!
віра до надія Показати IP 1 Листопада 2014 15:48
Як відносиш себе до не дуже, то........