USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порядок розміщення партій у бюлетені з виборів до Луцької міськради

6 Жовтня 2015 22:15
Луцька територіальна виборча комісія провела жеребкування, під час якого визначили порядкові номери політичних партій у бюлетені. Про це повідомляє Район. Луцьк.

Сьогодні, 6 жовтня, представники політичних сил, які балотуються до Луцької міської ради, отримали місце у виборчих списках.

Порядок розміщення політичних партій у бюлетні з виборів до Луцької міської ради:

1. Радикальна партія Олега Ляшка

2. Народний рух України

3. Самопоміч

4. Народний контроль

5. Європейська партія України

6. УКРОП

7. Громадянська позиція

8. Партія Зелених України

9. Сила людей

10. ВО Свобода

11. Партія пенсіонерів України

12. Нова держава

13. БПП Солідарність

14. Наш край

15. Українська республіканська партія

16. Аграрна партія України

17. Опозиційний блок

18. ВО Батьківщина

Зі слів голови Луцької територіальної комісії Леоніда Будцева, це було подвійне жеребкування: спочатку визначалися, в якому порядку тягнутимуть, а вже потім – остаточне місце у бюлетені.

«Представник «Батьківщини» витягнув під час першого жеребкування номер 1. Таким чином, вони першими тягнули номерок, але в результаті отримали 18-е місце у списку. Хоча мали найбільше шансів витягнути будь-який інший номер. Від БПП «Солідарність» перший раз і другий витягнули 13-ий номер, так само і Партія Зелених України – двічі 8-ий витягували», - розповів Леонід Будцев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Степан Бандера Показати IP 6 Жовтня 2015 23:28
Як влучно дати УКРОПУ номер - 6, а БПП - 13
Джуна до Степан Бандера Показати IP 7 Жовтня 2015 06:29
Пороблено....І задавнено)
ТТ до Степан Бандера Показати IP 7 Жовтня 2015 08:19
+100, з пісні слів не викинеш...
лучанка до Степан Бандера Показати IP 7 Жовтня 2015 09:46
хай конкуренти бояться!!!!
Антон до лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 14:53
Бояться шо Палиця крази з вартою порядку виведе після програшу?
месник Показати IP 7 Жовтня 2015 04:20
Аграрії проходять! Мені ці хлопці подобаються! Хоч і Регіонали колишні, но толкові!!!!!
ганьба до месник Показати IP 7 Жовтня 2015 08:55
За новоросію і крим наш хто відповідати буде?
Анонім до ганьба Показати IP 7 Жовтня 2015 12:54
БПП, Бют, РП, Самопоміч, Опозиційнний блок - весь "цвіт" нинішньої Верховної Зради!!
Балка Показати IP 7 Жовтня 2015 06:13
Є сподівання, що міська рада позбудеться на 70-80 відсотків л**на, тягаря, який висів на шиї міста. Типу Комлик, Никитюка, Сосновського, ну а далі - самі знаєте...
Всезнайко до Балка Показати IP 7 Жовтня 2015 08:43
Позбудуться л**на Данильчука...
Ха Показати IP 7 Жовтня 2015 06:19
У ВВ БПП -6 Далеко не втекли!
Земляк Показати IP 7 Жовтня 2015 12:07
БПП И БЮТ как всегда пасут задних и гусей
Конг Показати IP 7 Жовтня 2015 14:51
надіюсь 6 номер в списку не дасть Укропу набрати багато голосів на виборах!
Нова Україна. Показати IP 7 Жовтня 2015 18:55
Народний Рух України,самі нормальні, хоча б не крали як всі.