USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко готовий підвищити ціни на газ для населення

26 Січня 2018 19:40
Президент України Петро Порошенко заявив про тверду готовність української влади найближчим часом виконати всі зобов'язання перед МВФ. Таким чином, Глава держави погодився підвищити ціни на газ для населення.

Про це президент України розказав у інтерв’ю Bloomberg у Давосі, пише Економічна правда.

"Я знаю, що уряд готовий врегулювати ціни на газ", - сказав Порошенко, не повідомивши деталей.

Підвищення побутових цін на природний газ – одна з вимог МВФ для отримання Україною нового траншу.

Нагадаємо, під час інтерв’ю Порошенко збрехав тричі за 20 секунд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Кіндрат Панасович Показати IP 26 Січня 2018 19:53
люди, це вже повний аллєс! Тут треба щось робити! Це вже за межею добра і зла.
Бодя Показати IP 26 Січня 2018 19:59
Чемодан-вокзал-Ростов(або Ліпецк)
Анонім до Бодя Показати IP 26 Січня 2018 20:57
Ага, щаз! В Сибір пряма дорога!!
Очевидність Показати IP 26 Січня 2018 20:05
Треба було заголовок зробити коротшим. "Порошенко готовий". І цим все сказано. І про газ в тому числі. Лише не зрозуміло, чому вимоги міжнародних банкірів для Президента України важливіші ніж виживання її громадян?
Цинік до Очевидність Показати IP 26 Січня 2018 20:45
Хоч і нинішний президент (на мою скромну суб'єктивну оцінку) - г... аналогічне попереднім, але думаю що в цій ситуації він іде єдиним виходом. Ну вже так склалось, що немає в нас самодостатньої і незалежної держави, що Україна без залучення зовнішніх запозичень існувати не може (або може, але недовго - що те саме). Так і живемо останнім часом (не сьогодні ж почалось) - від позики до позики. Як родина алкашів, які десь в новому банку кредитку відкрили і радіють, що є знову за що бухла взяти. Єдине, чого я не зовсім доганяю - чому отримання чергового траншу подається "великими кормчими" як серйозне досягнення. Без розуміння на розвиток чого конкретно береться кредит і за які ресурси він буде віддаватись - це ж ще один крок в безодню. Варіант більшовиків "всім пробачаємо" навряд чи прокатить - не той масштаб.
Анонім до Очевидність Показати IP 26 Січня 2018 20:58
Тож всі хотіли в Європу, нє? Про ціни на газ і не тільки ніхто тоді не думав. А треба було.
хехъ до Анонім Показати IP 27 Січня 2018 04:25
про ціни на газ подумала ще Тимоша24
11 Показати IP 26 Січня 2018 20:09
Не плачте а їдьте на заробітки щоб платити за комунальні .
Анатоль_ Показати IP 26 Січня 2018 20:39
Люди! Ви шо не розумiете шо зараз вiйна, шо треба терпiти