USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко і його сім'я двома літаками покинули Україну

29 Липня 2019 22:56
Сім’я експрезидента Петра Порошенка вилетіла з України двома літаками в Об’єднані Арабські Емірати і Німеччину.

Про це «Стране» стало відомо з власних джерел у Держприкордонслужбі.

Так, 28 липня на чартерному рейсі Київ-Стамбул з аеропорту Жуляни вилетіли Петро Порошенко, Олексій Порошенко, Юлія Порошенко (дружина Олексія) і Єлизавета Порошенко (онука Петра Порошенка).

Літак вилетів з Києва о 18:47, сів у Стамбулі о 20:22. Потім той же борт о 21:17 вилетів зі Стамбулу до Дубаю (ОАЕ) і сів там о 00:54 за київським часом. Після чого він зник з системи (можливо, полетів кудись далі).

Інша частина родини експрезидента залишила Україну кількома днями раніше, 23 липня. Так, рейсовим літаком Київ-Мюнхен з України вилетіли: Марина Порошенко, Євгенія Порошенко (дочка Петра Порошенка), Михайло Порошенко (син) і Олександра Порошенко (дочка).

Відзначимо, що Порошенка викликали на черговий допит у ДБР вже на 12 серпня. Раніше повідомлялось, що Державне бюро розслідувань повторно викликало Порошенка на допит у якості свідка на 25 липня. Наразі ДБР розслідує декілька справ проти Порошенка.

Не виключено, що експрезидент і його родина знову вирушили на Мальдіви. Відпочинок на цих островах на початку 2018 року обернувся для Порошенка скандалом. Він обійшовся президенту в нечувану суму в пів мільйона доларів, як стверджували журналісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Отакої... Показати IP 30 Липня 2019 00:19
От криси, першими втекли з корабля...
777 до Отакої... Показати IP 30 Липня 2019 12:16
С корабля.бля. ? Скорее с тонущего корыта в которое превратилась страна под руководством барыги.
Коля Показати IP 30 Липня 2019 07:55
Вже пора про нових обраних депутатів і Президента щось писати
АГА Показати IP 30 Липня 2019 07:57
Значить є від чого втікати і є за що не чесним же трудом зароблене можна і відпочити і втекти чи повернуться потім
Анонім Показати IP 30 Липня 2019 08:29
Спочатку треба посадити слідчого, який не затримав главсвина.
Тор Показати IP 30 Липня 2019 08:36
А тепер взяти за жопу СБУ. Кондитерська фабрика теж помістилась у літак??? Чи те чмо буде заробляти горші тут і далі???
Анонім Показати IP 30 Липня 2019 08:37
Хай не повертаються.
12 Показати IP 30 Липня 2019 08:53
Попєрєднік пака!
йопрст Показати IP 30 Липня 2019 09:12
яка блін точьна інфа
Дима Показати IP 30 Липня 2019 09:22
Пусть заберет с собой всех крыс
Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Липня 2019 09:24
Не треба дурити народ. Закінчується літо необхідно відпочити перед роботою у Верховній Раді. До 03.09.2019 року є ще куча часу. Так що Петро Порошенко повернеться живим та неушкодженим в Україну.
скандалист до Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Липня 2019 10:32
Что бы 12 августа явиться на очередной допрос в ГБР? Или это "остаточнэ прощавай" народу Украины от Пэти мальживского?
Навуходоносор Показати IP 30 Липня 2019 16:10
Никуда он денется! Этот "Неуловимый Джо" и нахер ни кому не нужен! Кроме как начальнику Маневицкой исправительной колонии. Даст бог, он его дождется...
луцьк Показати IP 30 Липня 2019 17:25
полетів відпочивати через декілька днів всі будуть
Лучанин Показати IP 30 Липня 2019 17:51
Пака Петя.
Анонім Показати IP 31 Липня 2019 16:11
Забери порохоботів з собою, бо тільки отруюють Україну.
Світлана до Анонім Показати IP 1 Серпня 2019 13:15
А своє справжнє ім"я слабо назвати? Анонім!