USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Порошенко вдарив журналіста, грубо відштовхнувши охоронця. Відео

5 Квітня 2019 23:31
У день виборів Президента України, 31 березня, Петро Порошенко вдарив журналіста «Радіо Свобода», грубо відштовхнувши перед цим свого охоронця.

Відповідне відео фрагменту програми «Схеми: корупція в деталях» опублікував АнтіПор на своїй сторінці у Фейсбуці.

На питання журналіста про те, хто буде Генеральним прокурором, Порошенко відповів: «Я вас вітаю. Ми сьогодні не прокурора обираєм, а Президента України. Ви задоволені?»
Як повідомлялося, Петро Порошенко відмовився прокоментувати факти, наведені у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Марта Показати IP 6 Квітня 2019 00:17
де номер карти постраждалого журналіста? Хочу перерахувати гроші на лікування. Сподіваюся він виживе після цих жорстоких побоїв.
алексей до Марта Показати IP 7 Квітня 2019 22:16
Оба-на, появились положительные сдвиги. А я было подумал, что главнокомандующий украинской армии может воевать только с дамами, при условии, что рядом десять мордоворотов личной охраны(остальных считать не будем видели приезжали на пяти автобусах).
777 Показати IP 6 Квітня 2019 01:39
Хамло.
віктор Показати IP 6 Квітня 2019 08:29
Ото вдарив, прямо не до смерті забив. Кореспондент що, баба якась ? І взагалі, чого лізти з питаннями у день виборів ? Сміхота.
Навуходоносор Показати IP 6 Квітня 2019 12:16
"Яке їхало, таке встрінуло"...- прокоментувала би моя бабця цю ситуацію, якби дожила до цього часу. Слава богу їй пощастило не бачити такого політичного безладу і занепаду людяності...А про ПОПа могла і так сказати:"Пасти череду не зміг би, корови перестали б молоко давати"
222 Показати IP 6 Квітня 2019 12:36
Гідна поведінка президента? а нєрвішки, то здають...ще не довго залишилось терпіти
=5 Показати IP 6 Квітня 2019 13:26
Пора на пенсію ,вже геть відірвався від землі
Гузнык до =5 Показати IP 6 Квітня 2019 20:34
Не на пенсию. В дурдом. Пожизненно.
Історик Показати IP 6 Квітня 2019 15:05
Колись була Руїна. Цей час назвуть Свинина. Епоха СВИНАРЧУКІВ ,ПАРАСЮКІВ, ПОРОШЕНКІВ?
К.лучанин Показати IP 6 Квітня 2019 15:39
Я так скажу,, що він всіх українців має за бидло на прикладі цього випадку, бо видно яскраво виражену неадекватність Пороха. Навіть якщо журналіст щось не по темі спитав то можна гідно себе повести не ображаючи людину, але видно в Пороха відсутнє почуття такту. Він або нахамить або вдарить. І це поведінка ПРЕЗИДЕНТА? Спробував би себе так повести інший ПРЕЗИДЕНТ у європейський країні, це був би дуже великий скандал! У Великобританії стався випадок що міністр у виступі перед людьми, коли його промова була завершена і думав що мікрофон вимкнений, обізвав привселюдно англійку похилого віку коли вона його щось запитала. Це всі почули і мало настільки великий резонанс в країні, що мусив її запросити і привселюдно вибачатись! Там людину поважають, у нас в УКраїні - НІ!
Ганьба Показати IP 6 Квітня 2019 17:23
Хто обирав оцю істоту в 2014 році ,може собою пишатися-отаку свиню зростив ,а вихованням й не займалися..Ще не заморилася ковтати його барижню сутність!? Що ж ,маєте змогу бути обпльованими й пограбованими наступні 5 рочків ...якщо не зіп'ється...Як же бридко було тому журналісту!
Иван до Ганьба Показати IP 8 Квітня 2019 08:26
Ребята, ведь это вы его выбрали в первом туре. Куда вы смотрели? А теперь все сложно, не факт, что он уйдет. Думай-те прежде чем голосовать.
Элла Показати IP 6 Квітня 2019 20:55
Це не президент. Бидло геть вид влади!!!
Оександр Показати IP 6 Квітня 2019 22:46
Хто кого вдарив. Похлопав по плечу - це вдарив?
павло Показати IP 7 Квітня 2019 00:04
Та вони його просто за*бали
Ганьба! до павло Показати IP 7 Квітня 2019 21:30
Велике питання ,хто кого іпе й за іпав...барига залишився баригою ,ще й крадієм
Він Показати IP 7 Квітня 2019 11:56
Правильно зробив!!!
Сало в Україні Показати IP 7 Квітня 2019 18:16
Порошенку треба лікуватись! Цей нелюдь повністю не в адекваті! Хіба це нормальна людина???
Петя Порохненко Показати IP 7 Квітня 2019 22:15
в глазурь такого президента,и народу отдать на поедание,президенту не гоже такое поведение,и на то он и президент что бы перед народом отвечать,и выборы это или нет
влад Показати IP 7 Квітня 2019 23:58
То он снимает шапки то толкается то угрожает Порохоботы вам не стыдно за такого президента?