USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Путін і Порошенко потисли один одному руки в Нормандії

6 Червня 2014 15:57
Президент Росії Володимир Путін зустрівся з переможцем Президентських виборів Петром Порошенком під час заходів із відзначення 70-ої річниці висадки учасників антигітлерівської коаліції в Нормандії.

Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на інформацію AFP.

Агентство Reuters повідомляє, що Порошенко розмовляв з Путіним в присутності німецької канцлер Ангели Меркель.

​"Путін, Порошенко та Меркель розмовляли, коли заходили до замку Benouville, де західні лідери провели ланч з ветеранами, які брали участь в висадці десанту у Нормандії", - повідомляє РАР з посиланням на агентство.

Згідно з даними журналіста Reuters, лідери Росії та України не потисли один одному руки.

Як стало відомо пізніше, Петро Порошенко та Володимир Путін провели зустріч, яка тривала 15 хвилин, та саме після неї потисли один одному руки.

Про це повідомляє РАР з посиланням на інформацію агентство Reuters, яке цитує канцелярію французького президента Франсуа Олланда.

Згідно повідомлення, Порошенко розмовляв з Путіним про економічні наслідки кризи в Україні, та найближчим часом вони можуть перейти до обговорення деталей мирного врегулювання ситуації в Україні.

"Бюро канцелярії зазначило, що розмови двох політиків у Нормандії відкривають двері до визнання Росією нового президента України", - передає РАР.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Я Показати IP 6 Червня 2014 16:19
Не робіть мені нерви такими новинами: "згідно повідомлення, Порошенко розмовляв з Путіним про економічні наслідки кризи в Україні" та ще й руки потисли один одному після того. З глузду з"їхали чи що? От зараз якраз найперше і найважливіше потрібно говорити про наслідки екомічної кризи.
аяяй до Я Показати IP 6 Червня 2014 17:45
що теж дивитесь передачу на 1+1 " "не робіть мені нерви" А домовлятись з Росією потрібно!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН до аяяй Показати IP 6 Червня 2014 23:01
домовлятись - це як по-твоєму ? стати в позу букви Г ?
саша Показати IP 6 Червня 2014 16:25
як можна тиснути руки Путіну якщо у нас таке робиться в україні. шок!!! Порошенко з путіним ще як і яник будуть друзі а люди прості будуть воювати
ашан до саша Показати IP 6 Червня 2014 16:45
Ти холоп чиїх будеш? Навчися писати назву держави(свою - ЗАВЖДИ) з Великої літери. А в остальному з тобою згіден.
НЕЛУЧАНИН до ашан Показати IP 6 Червня 2014 23:03
ну ти також ОСТАЛЬНИЙ грамотило
ашан до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Червня 2014 01:09
Зрівняв болт з шурупом. Знайшовся блін філолог. ОСТАЛЬНИЙ це суржик, а Україна е Україна, хоча для тебе......
міша Показати IP 6 Червня 2014 16:26
чому януковича не забирае порошенко в путіна? що так все гарно ? у них відносини якісь цікаві
левчик Показати IP 6 Червня 2014 16:29
порошенко буде тиснути все і всім кому йому вигідно для простих він нічого не зробить і не тіште себе що головували за нього завжди мають бути і бідні і багаті шкода тільки тих хто стояв на майдані і помер а вони зараз собі в костюмчиках руки тиснуть ой як це все набридло
певчик до левчик Показати IP 6 Червня 2014 16:59
мали потиснути без костюмчиків? у робочих робах? чи типісля сварки тільки й можеш, що затаїти злість? п.с. всім не вгодиш
НЕЛУЧАНИН до левчик Показати IP 6 Червня 2014 23:06
наступного разу вийде у фуфайці, шапці-вушанці із бичком бєломор-канала в зубах. говорити буде на фєні. ТОБІ ЛЕГШЕ СТАНЕ ?
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 16:56
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Червня 2014 23:08
ну ти штатний коментатор. тебе не видаляють
пан Показати IP 6 Червня 2014 17:48
коментар було видалено
ОБСЄ Показати IP 6 Червня 2014 18:00
коментар було видалено
адміну порада до ОБСЄ Показати IP 6 Червня 2014 18:13
Не спи , зверху троль
777 Показати IP 6 Червня 2014 18:18
По євроньюсу показали-потисли руки, посміхнулися один одному ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА!!!
Дончанин Показати IP 6 Червня 2014 18:53
коментар було видалено
смолет до Дончанин Показати IP 6 Червня 2014 19:29
На кого ж ти працюеш, що так м'ягко стелиш? А для ВН знову питання - доколе 'дончанин' буде пасьтися на вашому не.....заангажованому сайті?
Дончанин до смолет Показати IP 6 Червня 2014 19:47
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Червня 2014 20:20
очевидно ще одного здолала хвороба рашистів: надмірне захоплення персоною пукіна
Дончанин до Анонім Показати IP 6 Червня 2014 21:00
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 6 Червня 2014 23:11
не влаштовує те, що рашка і надалі бачить це сотруднічєство з позиції старшого брата
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Червня 2014 23:20
Будь добр, подтверди свои слова конкретикой. Иначе я не могу расценивать твои слова иначе, чем голый штамп.
Дончанин до Дончанин Показати IP 6 Червня 2014 23:28
Добавлю только одну мелочь по поводу "старшего брата": каждый третий работоспособный гражданин Украины работает в России. При этом украинцы имеют льготные условия оформления права для такой работы даже по сравнению с остальными странами СНГ. Вплоть до того, что продолжение срока пребывания в России украинцы могут оформить по почте.
ашан до Дончанин Показати IP 7 Червня 2014 01:16
Сам з собою розмовляеш? І сам собі пояснюеш? Тоді ти кліент психіатрії.