USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Порошенко ветував закон про вихід жінок на пенсію в 55 років

7 Лютого 2015 11:44
Президент Петро Порошенко наклав вето на закон про продовження до 2022 року права жінок, яким виповнилося 55 років, достроково виходити на пенсію, - пише Експрес.

Про це написав лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у фейсбуку. "Президент повідомив, що наклав вето на наш закон (автор - депутат від Радикальної партії Юрій Шухевич) про право жінок виходити на пенсію в 55 років", - написав Ляшко.

При цьому в картці законопроекту на сайті Ради його статус за станом на ранок суботи вказано як "Спрямований на підпис Президента", - інформує ukr.lb.ua. Закон подовжував до 1 січня 2022 року термін обмеження (зараз - 1 січня 2015 року) права звернення за призначенням пенсії жінкам, яким виповнилося 55 років, для дострокового виходу на пенсію за віком, за наявності страхового стажу не менш ніж 30 років і за умови звільнення з роботи. Цей популістський закон авторства Радикальної партії збурив жорстке неприйняття в експертному середовищі.

Наприклад, автор польських реформ Лешек Бельцерович в інтерв'ю LB.ua заявив, що з погляду ситуації в Україні це дуже поганий крок. "Потрібно говорити людям, які справи з бюджетом насправді. 16% від ВВП йдуть на пенсії - це світовий рекорд. Я не кажу, що пенсії високі - вони дуже низькі. Але у вас багато пенсіонерів. Коли я почув, що ваші депутати повернули пенсійний вік 55 років для жінок, був просто в шоці. Це популізм. Ваші депутати повинні говорити людям про реальний стан бюджету".

Нагадаємо, що це другий випадок застосування Порошенком права вето. Першим був заблокований закон про заборону виселення валютних позичальників за договорами іпотеки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 11:59
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2015 14:02
все життя працювала на тяжких роботах більше 30років стажу хіба не заробила на пенсію у 55років цю 1000грн. роботи нема пенсіі тоже як жити далі?
Ірина Показати IP 7 Лютого 2015 12:03
А про світовий рекорд по корупції пан польський реформатор нічого не хотів сказати? можливо в цьому причина що на пенсії не вистачає? Ті гаранти половину людей на війні повбивають а потім взагалі пенсійний вік відмінять будем працювати пожиттєво на "избранный народ".
Анонім до Ірина Показати IP 8 Лютого 2015 18:01
коментар було видалено
Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 12:10
Ми з Наталією Семенівною вважаємо рішення нашого Президента України Петра Порошенко по пенсіям-ПРАВИЛЬНИМ та конче потрібним! У цивілізованих країнах-жінки йдуть на пенсію у 70 років!
Майбутня пенсіонерка до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 12:22
Напевно вам з НаталієСеменівною добре живеться. Як би ви були без роботи,і без шансів отримати ії у віці 55 років ваша думка була б іншою
Анатоль_ до Майбутня пенсіонерка Показати IP 7 Лютого 2015 12:28
Ми вже давно на пенсії, шановна пані!
Майбутня пенсіонерка до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 12:36
Тоді все зрозуміло.Чому ж ви не відмовились від пенсії в 55 і 60 років і не працювали не покладаючи рук. до 70 років
Анонім до Анатоль_ Показати IP 8 Лютого 2015 17:22
ДУЖЕ ДОБРЕ,ЩО ВИ ВЖЕ НА ПЕНС11 ,ОТ ЯКБИ У ВАС НЕ БУЛО Н! РОБОТИ н! ПЕНС!! ВИ БИ СП!ВАЛИ ПО -ДРУГОМУ. ВЯЖ!ТЬ НОСКИ ВНУКАМ ,А НЕ КОМЕНТУЙТЕ ТУТ
марія до Анатоль_ Показати IP 13 Лютого 2015 10:09
якби не були на пенсії і в придачу не мали роботи, піяли б по-іншому, або проклинали "гаранта".
МАРІЯ 54 РОКИ до Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2015 15:44
зАКОН МАЄ БУТИ АБО ПЕНСІЯ АБО ЗАРПЛАТА ОТ ТОДІ БУДЕ ПОРЯДОК
Анонім до Анатоль_ Показати IP 20 Лютого 2015 15:34
то через те ви такі розумні попрацювали б до 60 тоді заспівалиб інакше
Олена до Анатоль_ Показати IP 11 Грудня 2015 22:44
Пане Анатоль,вам добре говорити,коли ви на пенсii,давайте помiняемся мicцями тодi побачим,що ви заспiваете!
Анонім до Майбутня пенсіонерка Показати IP 19 Лютого 2015 14:06
я також погоджуюсь із майбутньою пенсіонеркою мені через місяць 55 як жити далі?хіба ми не заробили?ви на пенсіі то помовчіть а нам дайте зароблене отримати.
Яяя до Анатоль_ Показати IP 8 Лютого 2015 16:02
В нашій країні мало хто з жінок до 50 в даний час доживає, а ви тут заспівали про рівень життя в інших країнах і їх пенсію в 70 .
Анонім до Анатоль_ Показати IP 8 Лютого 2015 17:18
А ВОНИ ДУМАЮТЬ,ЩО ЩАВЖДИ БУДУТЬ МОЛОД! ТА ЗДОРОВ!.ВИ ЩЕ НЕ ЗНАЕТЕ ЩО НА ВАС ЧЕКАЕ
Руслана до Анатоль_ Показати IP 10 Лютого 2015 21:28
в нас до 70 доживають одиниці. Це нічого?
Nataly до Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2015 11:24
Дискримінація жінок у нас процвітає. Собі, любі чоловіки в ПАРЛАМЕНТІ, відбили вік виходу на пенсію в 65 років!!!! А жінки нехай ідуть на пенсію пізніше і заробляють на прожиття чоловікам, синам, дочкам, внукам.....Бо у нас не поважають своїх жінок, дочок і МАТЕРІВ!!!!! На Заході смертність нижча чим у нас. Про здоров`я там дбають. Тому і живуть довго, тому і працюють довго і гарно по всьому світу подорожують і відпочивають. Ми для них цигани!!!!
Алла до Nataly Показати IP 6 Квітня 2015 14:23
Депутатам можна і в 75 сидіти пузіхати в раді і тисячі гребти лопатою
Анонім до Анатоль_ Показати IP 13 Березня 2015 11:58
БЫК ТЫ И ТВОЯ НАТАЛИЯ СЕМЕНОВНА О КАКОЙ ЦИВИЛИЗАЦИИ ТЫ ГОВОРИШ ЕСЛИ БЫ ТЫ ОТПАХАЛ НА ЗАВОДЕ У СТАНКА ТО МОЛИЛ БОГА ЧТОБЫ УСПЕТЬ ХОТЬ ОДНУ ПЕНСИЮ А НЕ ПОНЕСЛИ В ПЕРЕД НОГАМИ
Анонім до Анатоль_ Показати IP 3 Грудня 2015 00:01
ВАМ НАТАЛІЄЮ СЕМЕНІВНОЮ ТРЕБА БУЛО ПРАЦЮВАТИ ДО 70 РОКІВ А МОГЛИ ЩЕ БІЛЬШЕ НА НАШЕ ГОСУДРСТВО
вова Показати IP 7 Лютого 2015 12:13
ті під ***си депутати один раз став депутатом і при вигоді на пенсію незалежно після того де працюва получає 60 процентів заробітньої плати,не зарплати а плати повністю з надбавками і депутатськими на діяльність.Порахуйте скільки в нас депутатів уже на пенсії а вони про вік простим людям.
Думка Показати IP 7 Лютого 2015 12:15
Ще будете згадувати Яника,тому що ця влада набагато корумпованіша ніж попередня,той не знав що творилось в краіні,а цей контролює все і вся разом з Росією на свою кишеню і пох...р йому народ .
лваодл до Думка Показати IP 7 Лютого 2015 12:23
я абсолютно не прихильник пороха, але от реально, якби росія на нас напала, а при владі був би яник він би всю країну за лічені дні здав
Прада до лваодл Показати IP 7 Лютого 2015 13:29
Подивіться правді в очі. Я навіть впевнена що ця влада така ж продажна як і попередня.Всі ії дії направлені на знищення українського народу.За рік не прийнято ні один закон для народа а все всупереч. Що ж доброго можна чекати ділі? Зрозуміло -будуть гинути молоді хлопці, мирне населення ,безробіття і біднота.Але не для всіх. Хто жирував той і буде жирувати . Думаю зрозуміло хто.
Прада до лваодл Показати IP 7 Лютого 2015 13:29
Подивіться правді в очі. Я навіть впевнена що ця влада така ж продажна як і попередня.Всі ії дії направлені на знищення українського народу.За рік не прийнято ні один закон для народа а все всупереч. Що ж доброго можна чекати ділі? Зрозуміло -будуть гинути молоді хлопці, мирне населення ,безробіття і біднота.Але не для всіх. Хто жирував той і буде жирувати . Думаю зрозуміло хто.
і як так до Думка Показати IP 8 Лютого 2015 00:01
що Ваш коментар ще не видалили, я дивуюся. Я як тільки напишу, що порох=яник=х...ло- зразу удаляють буквально через 5 хв. добре що хоч до Вас толерантні. а то - або восхваляй владу або не пиши. що за п..раство?
Олена до Думка Показати IP 11 Грудня 2015 22:56
Нi бандюковича згадувати,нi цих,треба вибирати проукраiнську владу,наприклад з волонтерiв,вони некорумпованi,а тих чи теперiшнiх боже упаси!
Наталя Показати IP 7 Лютого 2015 12:20
І це хіба президент? Вже не знають як вивести українську націю. Зрозуміло що його жінці не потрібна пенсія.А де працювати жінкам ? В 45 ніхто не хоче брати на роботиу.За те наш президент добре знає як прожити на 1200 гривень. Позорище, кого обрали? Срочно потрібно всім збиратися ,а то скоро не те що пенсіонерів не буде,а цей молодих хлопців положать за свої маєтки ,бізнеси і амбітні інтереси.
вова Показати IP 7 Лютого 2015 12:21
В чора дивився скільки вніс Гусь законопроектів аж 3 ще з десятком депутатами.Це получається десять депутатів зі своїми помічниками в середньому 15 в сумі 160 мега мозгів внесли три проекта в яких замінили слова призидент на верховну раду за що ми їх тримаємо після їх терміну треба створювати комісії що зроблено і якщо не чого хай вертають кошти які були витрачені на їх діяльніст
коля до вова Показати IP 7 Лютого 2015 19:00
А піару в нього скільки
ВОНО до вова Показати IP 8 Лютого 2015 09:00
не Гузь а Гнусь його справжнє призвіще так як Семенченко насправді Гришин а Борислав Береза в дійсності Борух Бляйхер. Це мені нагадує совітський революціонєрів котрі поголовно ходили з кличками замість справжніх призвіщ
Лучанка Показати IP 7 Лютого 2015 12:30
Ще польськи реформатори гвандять як треба жити,Їм до одного місця до чого довелаУкраїну ця влада. Таке враження всі "друзям " України" потрібно що продовжувалась війна.Помічники херови.
Виборець Показати IP 7 Лютого 2015 12:35
Порох коли балатувався в президенти заявляв. 1-продам бізнес 2-АТО закінчим за 10 днів.3-долар поверну до 10грн.і 4-розкриєм злочин проти небесноі сотні. Що зробив за рік? Сина поовів в Верховну раду і більше нічого це війна олігархів ,а гинуть молоді прості поресічні люди.Може його відправити за Яником разом з Турчиновим і Яценюком.
Лучанка до Виборець Показати IP 7 Лютого 2015 12:46
Повністю згідна.Прийшли олігархи попритягували своїх дітей .На хер нам кормити цих депутатів які нічого не рішають Положили молодь і далі продовжують знущатись з українського народу.
Лучанка до Виборець Показати IP 7 Лютого 2015 12:47
Повністю згідна.Прийшли олігархи попритягували своїх дітей .На хер нам кормити цих депутатів які нічого не рішають Положили молодь і далі продовжують знущатись з українського народу.
марина Показати IP 7 Лютого 2015 12:40
Ко***той порушено і начхати йому на народ
Sieger Показати IP 7 Лютого 2015 12:52
коментар було видалено
Факт Показати IP 7 Лютого 2015 12:54
Владі до опи, що ми тут екран забризгуємо. Да, син Пороха в ВР, Гунчика, Романюка... в теплих умовах, а наші побратими на війні. Да, Порох винаймає закордонних сраколизів щоб вони на різних мовах розказували нам як тра жити, а свиті побільше вкрасти. Поки не будемо чистити ту наволоч біля своєї хати, замість відправлння дітей на війну, ниць не буде. Поки не ламають ребра тим хто розносить повістки Порох не здригнеться. Поки прокурори рєшають нові вілли, а не ходять по згарищах нам будуть вішати лапшу в тому числі вустами хумових рехформаторів. Владі не вигідно карати тих хто розстрілювали майдан, бо вони мають показати тим що зараз зберігає їх дупи що система працює. Владі вигідно відправляти західняків без збдрої - бо таким чином вони зменшують собі загрозу.
стопроцентно до Факт Показати IP 8 Лютого 2015 00:07
так. а як за Волинь стидно- тільки- но наші люди розпочинають бойкот врученню повісток- відразу сбу кричить, що то нас так вчать робити російські провокатори і російські спецслужби. вони думають що всі л...хи і нічого нерозуміють що насправді твориться.
Я в шоці!!! Показати IP 7 Лютого 2015 13:12
В мене просто немає слів після прочитаної статті!!! Молодь собі хай далі їде на заробітки, або сидять без копійки вдома, бо старікі позаймали наші робочі місця, як ми добре почали жити!!!! Да, класно сидіти в 60 в теплому кріслі, коли твою роботу робить молода дівчина, бо вже не хочеться працювати і мозок вже не той! А якщо жінка пропахала на заводі чи в шкідливих умовах то в неї в 50 здоров"я немає, всі жінки дуже надіялися на цей закон , а тепер....???? до чого котиться цей світ! Плакати хочеться через такого президента , за людей ніхто не переймається!!! Мені дуже жаль вас, матері!!!!! Ця влада зруйнувала мрію моєї мами про щасливу пенсію в 55!!!!
Надія до Я в шоці!!! Показати IP 16 Лютого 2015 11:55
Моя мама також дуже плаче,вона також дуже надіялась на цей закон,а в свої 55 має 35 років стажу,надія все ж таки є...
Вікторія Показати IP 7 Лютого 2015 13:20
ДОбрим "друзям" полякам потрібно щоб наші жінки ,які дякуючи нашій владі опинились і без пенсій і без роботи іхали і ішачили на поляків. Бо так як зробить українка іхнім панянкам ще далеко.Взагалі останнім часом думаю не тільки мені здається що ті "друзі" зовсім і не .друзі.А новій владі потрібно не тільки красуватися вмінням розмовляти на іноземних мовах,а впершу чергу пам"ятати по український народ який привів іх до влади. Бо вже зрозуміло що всі їх обіцянки стали цяцянками. І нашо нам така влада і такий президент???
ГАЛИНА 17 ЛЮТОГО 20 до Вікторія Показати IP 17 Лютого 2015 11:09
Наші друзі в лапках мабуть рішили українців винищити.І мабуть не знають який уровень життя і заробітна плата у простих людей,які працюють на підприємствах і бюджетники.І ми откатів ,хабарів не маєм.А владу вибираєм одну краще другої,не знаєш,кому вже можна довірять.Порошенко,дай боже.щоб Ваші діти дожили до такого стану ,як і весь український народ,який добросовісно трудиться і виходить на пенсію жебраками. Це крик душі.
я Показати IP 7 Лютого 2015 14:48
Порошенко му*ак. як і вся новообрана влада.
Анатоль_ до я Показати IP 7 Лютого 2015 15:24
Ми з Н.С. віримо нашому Президенту і готові пійти за Петра Олексійовича у вогонь та воду!
оля до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 15:35
Ви пане разом зі своєю панею мабуть хворі.Їдьте до Пороха і цілуйте йому там ноги і не засмічуйте тут сайт.Бо видавлюють націю ті владці х...ві і майбутнього нема.Я не прихильник Яника але вже таке як тепер то годі терпіти.
яя до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 15:39
В АТО зачекалися вас.
Правда до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 15:50
Де ж ви таки грамотні взялися? Своє відірвалиі тепер розказуєте хто правий і як треба жити.В АТО зачекались і на вас Бо слідуюча мобілізація буде до 100 років.Надіюсь на те ,що ви підпадаєте під цей вік,бо в вас спражній маразм.Да і пенсії ваші дуже чекають на пожертву. Ви ж вірете своєму президенту. Він, як ми побачили своїх не кидає,
123 до Анатоль_ Показати IP 7 Лютого 2015 17:52
То звіздуй в расєю - там таких придурків,як ти (що вірять своєму президенту) - куча, бо порох і путін - одне х...ло
Анатоль_ до 123 Показати IP 7 Лютого 2015 19:37
А ти, хлопче, хіба не за Петра Олесійовича на минулих виборах голосував? Га?
Анонім до Анатоль_ Показати IP 8 Лютого 2015 17:37
то в!дмовтесь в!д сво!х пенс!й ! шукайте роботу.П!дтримайте президента д!лом а не язиком
стопроцентно до я Показати IP 8 Лютого 2015 00:10
так
Барабулька Показати IP 7 Лютого 2015 19:51
Подивіться правді у вічі! Відсотків 70 пенсіонерів залишаються на робочих місцях і продовжують працювати! На одного з сошкою вже більше 10 з ложкою, а популізмом ситий не будеш. Тому підмалювали губи - і до роботи))
Пенсіонерка Показати IP 7 Лютого 2015 19:59
Пенсіонерам взагалі потрібно заборонити працювати. Потрібно давати дорогу молодим.Але з такою владою і таким президентом порядку в Україні ніколи не буде.
Пенсіонерці Показати IP 7 Лютого 2015 20:30
А як же, працював, виконував певну роботу і раптом пенсія і ти знаєш, вмієш і мізки в тебе на місці.Але ти вже стаєш жебраком, бо на пенсію нічого іншого не залишається. А ти про що пишеш,видно ти маєш за що жити.
Майбутня пенсіонерка до Пенсіонерці Показати IP 8 Лютого 2015 10:40
Все правильно потрібно давати дорогу молодим.Молоді немає де працювати, на даний час в них взагалі немає ніякого майбутнього.Пенсіонери вже прожили більшу половину свого життя і потребують набагато меньше чим молодь,но є й такі , які турбуються тільки про себе- скільки будуть тримати -стільки буду сидіти.З таким точно майбутнього не побудуєш
марія до Пенсіонерці Показати IP 13 Лютого 2015 10:48
А що мають казати ті, що не мають роботи і ще не пенсіонери і купка дітей в хаті? Виходить, що пенсіонер не може прожити на пенсію, а БЕЗРОБІТНИЙ має жити БОЖИМ ДУХОМ.
Тота Показати IP 7 Лютого 2015 21:40
Шановні Волинянки пропоную виходити на майдан! Їхати до Верховноі Ради. Потрібно відстоювати своє право.Роботи немає,за що жити? Жінка яка має 35 років стажу повина мати право виходу на пенсію у 55 роки. Дуже розчарована діями президента та народних обранців.І коли уже будуть прийматись закони для людей?
Анатоль_ до Тота Показати IP 7 Лютого 2015 23:15
Не начасі! Треба ще потерпіти!
Ольга до Анатоль_ Показати IP 9 Лютого 2015 16:42
Повністю Вас підтримую. До 55 залишилось неповних 2 роки, попала під скорочення (всі знають, як зараз все відбувається), зраділа коли почула, що продовжили дію закону до 2022 року. Тоді навіщо було на всіх каналах на всю Україну брехати, що продовжили. Нешановний пане президенте, вже немає ніякої довіри до Вас, схамениться, Ви вже довели країну до ручки. Війна, страшне безробіття, ніщета, заробітна платня перетворилась на жебрацьки копійки, а ціни??? Що Ви робите зі своїм народом?.Подумайте, Ви всі будете прокляті людьми разом зі всіма нащадками.Гляньте нарешті в очи тіх батьків, які втратили своїх синів на цій безглуздій, нікому не потрібній війні.За що воюєм-за ваші статки?
любопитний фінансист Показати IP 8 Лютого 2015 00:16
коментар було видалено
Анатоль_ до любопитний фінансист Показати IP 8 Лютого 2015 00:28
коментар було видалено
ВОНО до Анатоль_ Показати IP 8 Лютого 2015 09:02
агага, троль 80 левела!!!!
Люди добрі Показати IP 8 Лютого 2015 00:50
Прем'єр може за одну хвилину прибрати з країни валютчиків але цего не робить далі він може заставити банки тримати курс але цего не робить може заставити тримати ціни хоча б на споживчі товари але не робиться нічого то нашо нам такі керівники а напевно такі непотрібні а потрібні ефективні для нас бо це ми іх наймаємо на роботу за наші податки
волиняка Показати IP 8 Лютого 2015 06:25
Багато пенсіонерів.А скільки не доживає до тієі пенсіі?
ВОНО до волиняка Показати IP 8 Лютого 2015 09:04
ось справжні патріоти і не доживають, думаючи про державу! а путінськи прихвосні вимагають пенсій і з 40 років при тому
Майбутня пенсіонерка до волиняка Показати IP 8 Лютого 2015 10:33
коментар було видалено
Iван Гонта Показати IP 8 Лютого 2015 16:02
коментар було видалено
Iван Гонта Показати IP 8 Лютого 2015 16:02
коментар було видалено
Надія Показати IP 9 Лютого 2015 10:56
Ви здивуєтесь, але я пішла на пенсію достроково в 55 з держслужби (на звичайну пенсію, бо пенсія держслужбовця положена тільки у 58). Назавжди подарувала державі 530грн. і не тріхі не жалкую. Бо всупереч думці богатьох пересічних громадян, держслужба в Україні не благо, а рабство та багно. Та хоч у теплі і оплаченою відпусткою. Я навіть не можу уявити як жінка після 55 може весь день пропрацювати у холодному цеху, або взагалі на вулиці. Багато моїх колег, які не досягли 55-річного віку до 01.01.2015 і не скористались правом дострокового виходу на пенсію втратили останню надію та просто у шоці. Всі ми матері і готові заради майбутнього своїх дітей ідти на всілякі жертви. Так от, як би у мене була впевненість, що підвищення пенсійного віку гарантує покращення в майбутньому моїм дітям та онукам, я б сціпила зуби і працювала хоч до 70. Та покращення не відбувається скільки років підряд. Бабуся була рабою у колгоспі за трудодні, мама працювала 43 роки за мізерну пенсію і все заради покращення у майбутньому, а я вже не вірю. Втішає банальне "полоса черная, полоса белая". Українські жінки, тримайтесь!
майбутня пенсіонерка Показати IP 10 Лютого 2015 17:32
перед тим як ветувати закон хай-би поінтересувався скільки в країні безробітних .От чому нема грошей на пенсії.
Руля Показати IP 10 Лютого 2015 21:38
Порошенко дограється. Він і його команда крок за кроком провокує третій майдан. Досить так суспільство збурене він ще доливає масла в вогонь.
Галина Показати IP 12 Лютого 2015 10:12
Політика загниваючого капіталізму-використаний матеріал викидають на звалище
Пересічний громадяни Показати IP 12 Лютого 2015 12:21
Стаття 94. Закон підписує Голова Верховної Ради України і невідкладно направляє його Президентові України. Президент України протягом п'ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду. {Офіційне тлумачення частини другої статті 94 див. в Рішеннях Конституційного Суду № 11-рп/98 від 07.07.98, № 6-рп/2008 від 16.04.2008} У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений. Закон відправлений на підпис президенту 17.01.2015 року.На сайті Верховної Ради статус законопоекту 1086 "Направлено на підпис президенту"станом на 12.02.2015 ? ? ?
Всі жінки україни до Пересічний громадяни Показати IP 12 Лютого 2015 12:52
Ми підтримуємо,бо це істинна правда і нехай презедент подумає,бо потрібно притримуватись закону і обіцянки виконувати,а не брати до уваги що якісь заможні поляки пи...ть.Так-що пане презеденте підписуйте і не озлобляйте народ проти себе...
МАРІЯ до Всі жінки україни Показати IP 13 Лютого 2015 11:01
"ГАРАНТ" ПЛЮВАВ НА ЗАКОН і в т. ч на ВСІХ ЖІНОК УКРАЇНИ. Він своє лице показав при ВИКОНАННІ ПЕРЕДВИБОРНИХ ОБІЦЯНОК, особливо ВІДНОСНО ЧОКОЛЯДОВОГО БІЗНЕСУ. НА МОСКАЛЯХ його БІЗНЕС ПРОЦВІТАЄ.
Lavanda до Всі жінки україни Показати IP 16 Лютого 2015 20:45
Жінки будуть працювати до 60 (65)років, половину мізерної зарплати витрачаючи на ліки, а їх діти сидітимуть у мами на шиї, тому що роботи немає ніякої. У країні безробіття. Є ще варіанти: біржа, алкоголь, розбій ну і їхати на заробітки ..... в Москву. То чи не краще дати можливість жінкам, які мають стаж 30 років отримувати мінімальну пенсію; працюючим пенсіонерам зробити вибір (пенсія або робота), а молодь, яка поки що хоче працювати, забезпечити робочим місцем.
Надія до Всі жінки У до Lavanda Показати IP 17 Лютого 2015 10:44
Де правда?!!! В даний час багато працюючих пенсіонерів, які собі отримують і зарплату і пенсію, а нам у 55років маючи білше 30 років стажу на пенсію вийти не можна, бо нема грошей у б"юджені. Так заберіть у працюючих пенсіонерів пенсію, раз вони так хочуть працювати, то хай отримують зарптату, невже у Радянські часи чиновники були розумніші,як зараз. АБО ЗАРПЛАТА-АБО ПЕНСІЯ . НЕМОЖНА ОДНІМ УСЕ, А ДРУГИМ-НІЧОГО!!! А тоді і робочих мість буде більше- от побачите і молодь не буде бігти на заробітки за границю, ліпше вдома і бачити, як ростуть їхні дітки та займатися їх вихованням. Я ДУЖЕ НАДІЮСЯ НА БЛАГОРОЗУМНИЙ ВЧИНОК НАШОГО ПРЕЗИДЕНТА,
Nataly до Lavanda Показати IP 17 Лютого 2015 11:11
Повністю Вас підтримую!!! Шановні! Президент не знає де взяти гроші на пенсії для жінок? Нехай забере в олігархів те, що вкрали у держави! Трохи відірве від себе любого! Закриє лавочку із " чорних конвертів", поверне награбоване з офшорів! Так надіялася на цей Пенсійнимй Закон, що написала перед новим роком до ВР листа, щоб продовжили вихід на пенсію. Мені від пані Денисової і відповідь прийшла, що ВР прийняла Закон. А тепер що? Жінки повинні заявити про себе на всю Україну, а не сидіти в офісах без зарплати чи вдома без роботи. Працюю без зарплати.Півроку заборгованість. Як жити? А до пенсіїї залишалось 8 місяців!!! МІНІМАЛЬНОЇ!!!! Бо немає здоров`я, а стаж 37 років. Скільки ще маю працювати, мабуть до того часу коли Бог прибере.
Мамавка Наталя Григо Показати IP 15 Лютого 2015 20:38
коментар було видалено
украинка Показати IP 24 Лютого 2015 15:42
Порошня продай свой бизнес прекрати войну как обещал и будет тебе бюджет на пенсии для женщин в 55 лет Перестань лизать жо**у всем европейцам и американцам мы им нах*р не нужны береги "свой" (еврейский) народ в частности женщин Слава богу что я за тебя боров не голосовала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олена Показати IP 25 Лютого 2015 13:48
Якби дружина президента, якому повірили та покладали великі сподівання, без хатніх працівниць та няньок, працювала та ростила своїх дітей. Кожного дня думала,від чого сьогодні відмовитись, від хліба чи від ліків, щоб щось було для дітей. Де взяти кошти на оплату дитячого садка або на сплату "благодійних внесків" в школі або в лікарні. Як сплатити комунальні платежі, якщо вони складають стільки ж скільки отримав заробітної плати. А якщо діти навчаються у вищих навчальних закладах (в свій час і президент і його дружина вчились за рахунок держави), то взагалі диву даєшся, як ці жінки взагалі ще живуть. Я думаю вона перша за те, що накладено вето не пустила б його на поріг. На майдані та під час виборі ми багато чули та бачили, але на сьогодні все робиться не для процвітання, а для знищення такого народу, як УКРАЇНЕЦЬ.
Оксана Показати IP 23 Листопада 2015 10:00
Чому нема пенсіі коли е 30 р стажу і 55 р
...... Показати IP 30 Грудня 2015 23:01
вони д*біли ті хто при владі
Анонім Показати IP 3 Березня 2016 09:39
Скажіть,як можна жити коли тобі 56 р. з роботи звільнили тому ,що не підходиш їм , а пенсію недають бо немає стажу. Як жити? Нароботу влаштуватись неможливо, тому що всі хочуть молодих. А що робити в такому віці?