USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Порошенко, виступаючи на Львівщині, назвав Україну агресором. Відео

24 Лютого 2019 12:48
Президент Петро Порошенко, виступаючи у Львівській області, зробив обмовку, назвавши Україну агресором.

Відео виступу опублікували у Facebook на сторінці Dubinsky.pro.

Глава держави виступав в центрі Жовкви (Львівська область), де на головній площі зібралися тисячі людей.

«Сьогодні я як президент України, як верховний головнокомандувач Збройних сил України, повинен не тільки надійно тримати оборону країни, щоб дати відсіч українському агресору, але повинен й дати впевненість дивитися в майбутнє», - обмовився Порошенко.

Щоправда, незабаром Порошенко виправився, назвавши агресором росіян.

Своєю чергою, користувачів Фейсбук різко обурило така заява Порошенка. Так, у коментарях пишуть, що «обмовка була зроблена по Фрейду», «Що у п’яного на язику то у тверезого в голові!», «ввійдеш в історію як кровавий президент» тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Висновок Показати IP 24 Лютого 2019 12:51
Кон Чен Ий
ххх Показати IP 24 Лютого 2019 13:03
за жванецьким.думали дно -а тут з низу постукали.....
Анатолій Шарий Показати IP 24 Лютого 2019 13:03
Відео в ютюб
Українець Показати IP 24 Лютого 2019 13:18
"Закусывать надо!" (с)
Реаліст Показати IP 24 Лютого 2019 15:13
Протизаплідний засіб.....
ПП Показати IP 24 Лютого 2019 15:34
То російські хакери підключились, отримали доступ до мовної ділянки мозку.
Президент Показати IP 24 Лютого 2019 15:39
Кличко отдихає!
ПП до Президент Показати IP 24 Лютого 2019 17:50
Кличко надихає!
Навуходоносор Показати IP 24 Лютого 2019 16:37
Как сказал Копченый оперу Жеглову за игрой в бильярд в сериале "Место встречи изменит нельзя" "ну что не скажешь в шутейном разговоре, гражданин начальник!"...Якщо людина не конролює свої слова (а в гаранта це вже не вперше) - значить починається деградація особистості. Це аксіома з психіатрії.
Не байдужа Показати IP 24 Лютого 2019 16:41
Невже Україна тепер має бути й далі представлена в світі отакою безчесною людиною!!?? Він же у жадібності своїй втонувв й людей на дно затягнув..Що з людьми стало ,що вони його ще слухають й зходяться на його збіговиська...!?
ПП до Не байдужа Показати IP 24 Лютого 2019 17:51
Не переживайте, через місяць маємо шанс поміняти одного безчесного на іншого.
Коля Показати IP 24 Лютого 2019 17:21
Нема до чого причепитися?
Тор Показати IP 24 Лютого 2019 17:55
Паркінсон підкрався непомітно. А якщо серйозно, то громадянин порошенко щоб стати президентом мав би позбутись бізнесу, натомість лише обріс ним. Тому називати його президентом некоректно. Для мене він просто гандон.
В сад! Показати IP 24 Лютого 2019 18:59
Вплив алкоголю вже не приховати...пре з нього