USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Посадовцям Волинської ОДА вручили підозри в справі розкрадання у зоні АТО. Фото

17 Листопада 2017 18:25
Двом посадовцям Волинської обласної державної адміністрації вручили підозри у справі про розкрадання при будівництві другої лінії оборони в зоні АТО на Донбасі. Про це повідомив у Фейсбуці генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Сьогодні підозру отримали начальник управління капітального будівництва (Лілія Павлова, - ред.) та начальник управління технічного нагляду Волинської ОДА, які були замовниками і контролювали хід будівництва інженерних фортифікаційних споруд на території Володарського району Донецької області», - повідомив Луценко.

За даними експертизи, ці чиновники і колишній керівник сектору «М» побудували окремі споруди десяти опорних пунктів, які не придатні для використання в бойовій обстановці і становлять небезпеку для життя і здоров'я військових. Дії підозрюваних завдали збитків майже на 7 млн гривень.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у справі про розкрадання коштів при будівництві "Стіни" на Донбасі вручають підозру чиновникам Волинської ОДА.

Також стало відомо про те, що детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру восьмому ймовірному учаснику розкрадання коштів проекту "Стіна".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 17 Листопада 2017 18:50
тільки розстріл...і то публічно...то ще тільки так можна врятувати Україну від внутрішніх ворогів
юрит до 123 Показати IP 17 Листопада 2017 19:46
ТАМ СКО-КА ПІДСТАВА! КРАВ ОДИН, А ПІДСТАВИВ ЗОВСІМ НЕВИННИХ ПЕНСІОНЕРІВ!
РДА Показати IP 17 Листопада 2017 18:54
Ніби Гунчик про це не знав. Без його відома нічого не робилось і не робиться
Активіст до РДА Показати IP 17 Листопада 2017 19:45
Знати знав, а "вигрібати" будуть ці двоє.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 17 Листопада 2017 19:18
І шо тепер буде людям? Тюрма?
Хрен собачий до АНАТОЛЬ_ Показати IP 17 Листопада 2017 21:12
Авіаквиток в один бік у теплі краї. Десь на Гоа чи Мальдіви, без права повернення в Україну, щоб не хлєбати тюремну баланду. :)
Свєта Показати IP 17 Листопада 2017 20:52
А Гунчик а ресторані "Джерела" розслабляється ... Як не соромно?
Студент до Свєта Показати IP 17 Листопада 2017 22:13
День студента святкує)
Носатий дядько Показати IP 17 Листопада 2017 22:11
Перечитуючи класиків. "Гаврюша Обізянов. По нашим даним, якщо будівництво не на\бнеться зараз – воно обов’язково на\бнеться в наступному кварталі. Степан Срака (налякано). І шо тогда будєт, Гаврюша? Гаврюша Обізянов (спльовує). Тюрма на х\й"
факт Показати IP 17 Листопада 2017 22:33
Тут з Гунчика питати не меньше треба! Понабирав на роботу, попідставляв, а сам у сторонці стоїть, спостерігає. Що за голову область має... стидоття!!!
Мир Показати IP 17 Листопада 2017 22:37
Скористалися маріонетками. Ці двоє не схожі шо лями брали. Але й не треба було сидіти і мовчати.За посади триматися . По любому знали що коїться. Але..... як би роти повідкривали, других би ло..х.ів знайшли б. Така держава
345 Показати IP 18 Листопада 2017 11:37
А до чого взагалі Волинська ОДА до будівництві другої лінії оборони в зоні АТО на Донбасі? Хай би виділяли кошти на Донецьку, Луганьску області і ті б будували.
123 Показати IP 18 Листопада 2017 16:21
Кожен службовець має право не виконувпти завідомо злочинних наказів, тим паче усних (наврядчи Гунчик десь підпис поставив)... мовчати не треба. Робити роботу треба добре,- хре..во само вийде. Тепер за свій совковий страх перед начальством будуть відповідати!
володя згоранський Показати IP 19 Листопада 2017 23:26
Треба замисть пидозри нагороду Президента всим им дати! На те вийна щоб туда все можна було списати... Можна списати на московськи ворожи вологи витри яки несуть вологу и все украинскье ржавие! Тоди буде виний витер и як говориться шукай витра в поли.....))))