Пошкоджено п'ять автівок: у Луцьку нетверезий водій скоїв ДТП
У Луцьку через дії нетверезого водія пошкодження отримали п'ять автівок.
Як інформують у Патрульній поліції у Волині, ДТП трапилося 30 квітня, близько 17-ї години, на вулиці Ківерцівській.
На місце події прибули патрульні поліцейські. Вони з’ясували, що водій Ford Transit не вибрав безпечної дистанції та здійснив зіткнення з автомобілями, що якраз зупинилися на червоний сигнал світлофора, який на перехресті вулиць Стрілецька та Набережна. По інерції транспортні засоби рушили з місця та зіткнулися між собою.
Унаслідок автопригоди механічні пошкодження окрім автомобіля Ford отримали ще чотири авто: Fiat, Kia, Cadillac та ВАЗ. На щастя, ніхто з учасників ДТП не травмувався.
Під час спілкування з винуватцем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці події за допомогою приладу Drager, який показав 2,35 проміле. З таким результатом керманич не погодився та виявив бажання пройти освідування в медичному закладі. Висновок лікаря-нарколога також був позитивним.
На водія патрульні склали адмінматеріали за ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) та ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформують у Патрульній поліції у Волині, ДТП трапилося 30 квітня, близько 17-ї години, на вулиці Ківерцівській.
На місце події прибули патрульні поліцейські. Вони з’ясували, що водій Ford Transit не вибрав безпечної дистанції та здійснив зіткнення з автомобілями, що якраз зупинилися на червоний сигнал світлофора, який на перехресті вулиць Стрілецька та Набережна. По інерції транспортні засоби рушили з місця та зіткнулися між собою.
Унаслідок автопригоди механічні пошкодження окрім автомобіля Ford отримали ще чотири авто: Fiat, Kia, Cadillac та ВАЗ. На щастя, ніхто з учасників ДТП не травмувався.
Під час спілкування з винуватцем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці події за допомогою приладу Drager, який показав 2,35 проміле. З таким результатом керманич не погодився та виявив бажання пройти освідування в медичному закладі. Висновок лікаря-нарколога також був позитивним.
На водія патрульні склали адмінматеріали за ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) та ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.